(0:1)
Zakończony
Paris Saint-Germain
komentarz

Koniec meczu. PSG zagrało dziś źle, ale miało sporo szczęścia i ostatecznie wygrywa w Nicei 2:0.

90+2'

Mbappe nie trafia do pustej bramki po podaniu Messiego! Niebywałe!

1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

88'
ŻÓŁTA KARTKA
Khephren Thuram #19
OGC Nice
1
86'

Blisko gola samobójczego! Danilo interweniował niefortunnie, ale miał przy tym furę szczęścia, bo piłka trafiła w poprzeczkę!

85'

Wrzucał Brahimi, zablokował piłkę Hakimi i gospodarze domagali się rzutu karnego, jednak sędzia kazał grać dalej. Chyba nie było zagrania ręką.

83'
ZMIANA
82'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Badredine Bouanani #35
schodzi Schodzi
Terem Moffi #9
82'

Kolejna próba z dystansu. Brahimi długo się nie zastanawiał, choć zabrakło siły. Takim uderzeniem Donnarummy się nie pokona.

1
81'

Laborde z szesnastu metrów strzelił tuż obok słupka. Nicea gra dobrze, jest blisko gola, natomiast cały czas nie potrafi posłać piłki do siatki.

80'

Zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie nie udało się gospodarzom nawet oddać strzału.

80'

Rzut rożny dla Nicei. Nie bawił się w żadne sztuczki Ramos. Po prostu wykopał piłkę poza boisko, gdy dostrzegł zagrożenie.

1
77'
ZMIANA
El Chadaille Bitshiabu #31
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Lionel Messi.

Oni mogą cierpieć, nie grać dobrze, ale indywidualności robią robotę. Messi zagrał precyzyjnie z rzutu rożnego, Ramos wygrał walkę w powietrzu na siódmym metrze i strzałem głową pokonał Schmeichela.

4
2
75'

Mbappe oddał mocny strzał z ostrego kąta. Nie musiał interweniować Schmeichel, bo wyręczył go Dante.

1
75'
ZMIANA
Gaetan Laborde #24
Hicham Boudaoui #28
73'

Co za rajd Thurama. Był rozpędzony, chciał podawać prostopadle w pole karne do Ramseya, ale nie odczytał jego zamiarów kolega z drużyny. Wściekł się Thuram.

70'

Sporo pecha mają w tym meczu gospodarze. Donnarumma kolejny raz doskonale broni na linii! Strzelał po rzucie rożnym Todibo!

1
68'
ZMIANA
Billal Brahimi #14
Melvin Bard #26
68'
ZMIANA
Pablo Rosario #8
Antoine Mendy #33
66'

Nieudany strzał Ramosa z dość niewygodnej pozycji. Piłka przeleciała nad bramką.

65'

Miał być rzut rożny dla PSG, ale nagle na boisko usiadł Mendy. Zgłosił jakiś uraz.

64'

I ponownie zrobiło nam się trochę chaosu na boisku. Gubią się przede wszystkim gospodarze w rozegraniu piłki na własnej połowie.

61'

Mbappe wycofał piłkę przed pole karne do Fabiana Ruiza, ten pokusił się o zaskakujący strzał bez przyjęcia przy bliższym słupku, jednak nie dał się zaskoczyć Schmeichel.

59'

Dwie próby Youssufa zza pola karnego w ciągu kilkunastu sekund. Najpierw bronił Donnarumma, a druga próba była minimalnie niecelna.

57'

Kontra PSG, lecz Nuno Mendes podawał o tempo za późno do Mbappe i ten został złapany na spalonym.

54'

Nie strzelał Messi, tylko wrzucał. Po uderzeniu głową Ramosa piłka przeleciała nad bramką.

53'

Wreszcie akcja PSG. Mbappe faulowany tuż przed polem karnym. Łatwo ograny został Boudaoui.

52'

I kolejna fantastyczna okazja Nicei. Pepe złożył się do strzału z woleja i na refleks broni Donnarumma!

51'

Dante! Ależ blisko gola na 1:1. Nie mają dziś szczęścia zawodnicy Nicei. Po strzale Brazylijczyka piłka odbiła się od poprzeczki!

50'

Moffi był w polu karnym, ale ofiarnie rzucił się do bloku Danilo, przez co Donnarumma nie został zmuszony do interwencji.

50'

Przerażająca jest liczba prostych błędów, głównie po stronie gości. Przed momentem Fabian Ruiz w prostej sytuacji, zamiast grać krótko, po prostu wykopał piłkę w aut.