Koniec! PSG nie zachwyca, ale wygrywa na wyjeździe z Troyes 3:1.

Vitinha #17
90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

87'

Sędziowie sprawdzali jeszcze ewentualną pozycję spaloną Mbappe, ale wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami. Gol uznany.

86'

Ależ odpowiedź PSG! Wystarczyło tylko przyspieszyć. Najpierw Renato Sanchez podał idealnie do Mbappe, ale ten nie był w stanie pokonać z bliska Gallona. Piłka szczęśliwie trafiła jednak pod lewą nogę Fabiana Ruiza, który uderzył bardzo mocno przy samym słupku.

1
85'

Vitinha z dystansu... bardzo niecelnie.

83'

Gol! Strzelił Xavier Chavalerin. Asystował mu Papa Ndiaga Yade.

Czyżby emocje? Na to wychodzi! Bramka dla gospodarzy, choć nic na to nie wskazywało. Ndiaga Yade popisał się dobrym dośrodkowaniem, błąd przy wyjściu na przedpole popełnił Donnarumma, odsłonił całą bramkę i Xavier Chavalerin trafia głową na 1:2!

1
81'
Ike Ugbo #9
1
1
1
1
1
81'
Yasser Larouci #39
1
1
1
1
1
80'
79'

Cóż, niewiele dzieje się na boisku. Jedna i druga drużyna pewnie nie miałyby nic przeciwko, gdyby ten mecz już się zakończył.

1
1
1
1
1
76'

Verratti podał w pole karne do Ekitike, ten złożył się do strzału, ale został w ostatniej chwili zablokowany. Przy okazji zaczęły łapać go skurcze.

2
1
1
1
1
75'

Goście konstruują kolejną akcję, ale nie spieszą się. Grają cierpliwie, wymieniają dużo podań w poprzek boiska.

1
1
1
1
1
74'

Rami blokuje strzał Mbappe z narożnika pola karnego. Zbyt czytelnie to zrobił napastnik gości.

71'

Bez pomysłu gospodarze. Utrzymują się przy piłce na połowie PSG, ale wszystko w bezpiecznej odległości od pola karnego.

68'

ES Troyes AC. Schodzi: Andreas Bruus. Wchodzi: Thierno Balde.

Thierno Balde #18
Andreas Bruus #19
67'
Rominigue Kouame #6
Lucien Agoume #8
65'

Znakomita akcja PSG. Bernat wbiegał w pole karne, dostał podanie w tempo, ale później się nie popisał i nie dograł dokładnie w kierunku niepilnowanego na piątym metrze Mbappe. Odbił futbolówkę Gallon.

1
64'

Gospodarze w drugiej połowie w zasadzie nie przekraczają połowy boiska.

61'

Pół godziny do końca. Drugi gol dla gości prawdopodobnie zakończył nam emocje w tym spotkaniu.

59'

0:2! Vitinha na raty pokonuje Gallona. Strzelał głową z dziesięciu metrów po dośrodkowaniu Verrattiego, odbił piłkę Gallon, ale przy dobitce nie dał już rady!

Vitinha #17
2
1
1
1
3
58'

Ekitike zagrał w pole karne, ruszył do piłki Mbappe, ale nie oddał strzału. Minimalnie szybciej przy futbolówce zameldował się Gallon.

1
1
1
1
1
56'

Niecelny strzał Fabiana Ruiza po podaniu Mbappe. Zakręcił Francuz rywalem przy linii końcowej, wycofał piłkę, ale kolega z drużyny nie potrafił tego wykorzystać.

1
1
1
1
1
53'

Mbappe niecelnie z dwudziestu metrów. Nie nadał odpowiedniej rotacji piłce.

1
1
1
1
1
52'

Golkiper Troyes oberwał w czułe miejsce. Strzał Verrattiego był bardzo mocny. Potrzebna jest pomoc medyczna.

1
1
1
1
1
51'

I jeszcze jedna szansa dla gości. Ekitike wcielił się w rolę asystenta, podał idealnie w pole karne do Verrattiego, lecz ten nie wykorzystuje dogodnej szansy! Gallon staje na wysokości zadania.

2
1
1
1
1
51'

Ekitike uderzał zza pola karnego, to nie pierwsza taka próba dziś, ale po raz kolejny dobrze w bramce Gallon.

49'

Wracamy do obrazków z początku meczu, gdy Troyes broni się całym zespołem we własnym polu karnym, a PSG próbuje skruszyć ten mur atakiem pozycyjnym.