(2:0)
Zakończony
US Sassuolo
90+2'

Podanie do Nicolo Rovelli na połowie Neroverdich. Zmiennik dobiegł w pobliże narożnika pola karnego i oddał mocne uderzenie. Pudło i Andrea Consigli nie musiał interweniować.

90'

Po aptekarsku doliczone cztery minuty.

89'

Kolejny uraz w Juventusie, tym razem Denisa Zakarii.

1
1
1
1
1
87'

Jeszcze postarali się zaatakować gospodarze, a konkretnie wprowadzony niedawno z ławki rezerwowych na boisko Matias Soule. Kopnięta przez niego piłka przeleciała poza bramką Andrei Consigliego.

85'

Chyba najlepszym pomysłem jest zakończenie tego meczu wraz z upływem podstawowego czasu. Sassuolo nie ma już specjalnej ochoty do atakowania i nie wierzy w możliwość zapunktowania w Turynie. Kibice Juventusu też już w miarę zadowoleni z postawy zespołu Massimiliano Allegriego.

82'

Dusan Vlahović nie potrzebował dużo czasu na wyprzedzenie wszystkich poprzedników z Serbii w Serie A.

80'

US Sassuolo. Schodzi: Kristian Thorstvedt. Wchodzi: Abdou Harroui.

wchodzi Wchodzi
Abdou Harroui #8
schodzi Schodzi
Kristian Thorstvedt #42
80'

US Sassuolo. Schodzi: Davide Frattesi. Wchodzi: Emil Ceide.

Emil Ceide #15
79'

Niecelne dośrodkowanie Filipa Kosticia.

78'

Solidnie już namieszał w jedenastce trener Massimiliano Allegri. Bianconeri dopuścili przeciwników do głosu, ale to nie spodobało się publiczności w Turynie i gospodarze już ponownie są na połowie Sassuolo.

76'

Juventus FC. Schodzi: Manuel Locatelli. Wchodzi: M. Soule.

M. Soule #30
76'

Juventus FC. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Nicolo Rovella.

Nicolo Rovella #13
74'

Coraz trudniejsze interwencje Mattii Perina i nieustannie staje on na wysokości zadania. Tym razem bramkarz Juventusu poradził sobie z płaskim strzałem Andrei Pinamontiego. Przez moment zanosiło się na dobitkę Domenico Berardiego, ale futbolówka uciekła mu.

72'

Dusan Vlahović miał ochotę na skompletowanie hat-tricka po wznowieniu spotkania. Napastnik Juventusu główkował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, ale tym razem piłka nie zaliczyła lądowania w bramce strzeżonej przez Andreę Consigliego.

70'

Siadło tempo w ostatnich minutach. Być może ponownie Bianconeri ożywią się po przerwie na napoje zarządzanej przez Antonio Rapuano.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Henrique za przewinienie w centrum boiska.

Matheus Henrique #7
US Sassuolo
67'

Zmiana za Argentyńczyka spowodowana urazem.

65'

Juventus FC. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Fabio Miretti.

Fabio Miretti #20
63'

Sassuolo próbuje uratować twarz przynajmniej golem honorowym. Na boisku pojawili się nowi piłkarze, jednak ataki Giacomo Raspadoriego oraz Andrei Pinamontiego nie stanowią dużego niebezpieczeństwa dla Juventusu.

61'
59'

US Sassuolo. Schodzi: G. Kiriakopoulos. Wchodzi: Andrea Pinamonti.

G. Kiriakopoulos #77
59'

Massimiliano Allegri szykuje zmiany.

58'

Korner po zablokowaniu Giacomo Raspadoriego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Domenico Berardi, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego zainteresowanego oddaniem strzału piłkarza Neroverdich.

56'

Zaczyna się. Dublet Dusana Vlahovicia.

54'

Tymczasem na trybunach Paul Pogba.

51'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Angel Di Maria.

Dusan Vlahović zdobył już 11 bramek dla Juventusu i od momentu jego dołączenia do tego klubu skuteczniejsi w Italii są tylko Ciro Immobile oraz Lautaro Martinez. Trafienie reprezentanta Serbii na 3:0 było w 51. minucie. Oddał on uderzenie z bliska w narożnik bramki po podaniu Angela Di Marii. Od tego momentu pozostanie kompletu punktów w Turynie jest praktycznie przesądzone.

48'

Matheus Henrique strzelił z dystansu prosto w Mattię Perina. Dubler Wojciecha Szczęsnego nie miał problemu z powstrzymaniem już piątego uderzenia celnego Neroverdich.

47'

Juan Cuadrado starał się przeprowadzić niebezpieczny atak na lewej stronie boiska, ale połapali się w tym gracze Sassuolo. Juventus musiał zadowolić się wywalczeniem wrzutu z autu w centrum boiska.