Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arkadiusz Milik za zdjęcie koszulki po golu.

21
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci.

Bianconeri doprowadzili do remisu 2:2 w doliczonym czasie. Leonardo Bonucci uratował Juventusowi punkt dobitką własnego uderzenia z rzutu karnego, które zostało obronione przez Luigiego Sepego.

8
2
2
4
6
90+3'
NIESTRZELONY KARNY

Uderzenie Leonardo Bonucciego z rzutu karnego zostało obronione!

3
6
2
2
3
90+1'

Faul Tonny'ego Vilheny w polu karnym na Alexie Sandro!

4
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

3
3
2
89'

Także w 89. minucie Milikowi zabrakło dokładności, ponieważ kopnięta przez niego piłka odbiła się od poprzeczki.

1
5
1
1
86'

W ostatnich minutach już mało sytuacji podbramkowych, stracili energię gospodarze. Na przebudzenie dla Juventusu próbowali doprowadzić do remisu Danilo oraz Arkadiusz Milik, jednak zabrakło im wyczucia po dośrodkowaniu Juana Cuadrado.

1
3
1
84'
ZMIANA
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Milik za faul w centrum boiska.

1
1
2
6
81'
ZMIANA

US Salernitana 1919. Schodzi: Giulio Maggiore. Wchodzi: Grigoris Kastanos.

Giulio Maggiore #25
1
1
81'
ZMIANA

US Salernitana 1919. Schodzi: Boulaye Dia. Wchodzi: Federico Bonazzoli.

Boulaye Dia #29
79'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Danilo.

78'

Po golu kontaktowym Bremera gospodarze szukają sposobu na doprowadzenie do remisu.

1
1
75'

Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu, a drużyna z Turynu pozostaje w natarciu. Uderzenie Juana Cuadrado zostało zablokowane w ostatnim momencie, a poprawka Dusana Vlahovicia okazała się niedokładna.

1
74'

W 74. minucie jedną z szans na doprowadzenie do remisu zmarnował Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski przeprowadził akcję indywidualną i ułożył sobie piłkę na stopie. Jego płaskie uderzenie okazało się minimalnie niedokładne.

3
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Luigi Sepe za przedłużanie wznowienia gry.

2
1
1
71'

Juventus przeważa w posiadaniu piłki, co akurat nie jest specjalnym zaskoczeniem. Nicolo Fagioli centrował z prawego skrzydła, a Federico Fazio nie pozwolił Arkadiuszowi Milikowi na wykorzystanie tego dośrodkowania.

2
1
68'

Leandro Paredes dopadł do piłki kilka metrów przed polem karnym przeciwnika. Nie zdecydował się na próbę wykonania podania do Arkadiusza Milika, a oddał płaskie uderzenie obok bramki Salernitany.

1
1
1
2
65'

Ponownie groźniejsi w drugiej połowie Bianconeri. Pierwsze uderzenie Dusana Vlahovicia zostało powstrzymane przez Luigiego Sepego, a Arkadiusz Milik nie zdążył z wykonaniem dobitki. Ostatecznie gospodarze musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

2
62'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Fabio Miretti. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

Nicolo Fagioli #44
62'

Po godzinie zakończył się pozytywny występ Krzysztofa Piątka. Jego ściągnięcie z boiska było prawdopodobne, ponieważ drobny uraz utrudnił przygotowania do meczu w środku tygodnia.

3
59'

Podanie Leonardo Bonucciego do Dusana Vlahovicia, jednak napastnikowi Bianconerich nie udało się opanować futbolówki.

1
58'

Wprowadzenie na boisko Arkadiusza Milika wpłynęło pozytywnie na pozostałych zawodników Juventusu. Na razie jedno uderzenie do bramki, ale gospodarze nie stracili jeszcze wiary w możliwość odwrócenia wyniku.

2
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek za spóźniony wślizg w Leonardo Bonucciego.

3
1
3
5
53'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fazio za niesportowe zachowanie.

1
3
1
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bremer. Asystował mu Filip Kostić.

W 51. minucie rozpoczął się pościg Bianconerich. Bremer zrehabilitował się za sprokurowanie rzutu karnego i strzelił na 1:2 po dośrodkowaniu Filipa Kosticia. Pogubiła się obrona Salernitany i podopieczni Davida Nicoli mają problem.

2
2
1
4
46'

komentarz

Pachnie dużym zaskoczeniem dla Allianz Stadium. Kolejny klub ma ochotę na zdobycie kompletu punktów na terenie Juventusu. Dzięki bramkom Antonio Candrevy oraz Krzysztofa Piątka goście są na prowadzeniu 2:0. Bianconerim pozostała połowa meczu na odpowiedź.

1
1
1
Czy Juventus wyrówna po przerwie?
Tak
Nie
45+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Ponownie rewolwery Krzysztofa Piątka na włoskiej ziemi! Salernitana na prowadzeniu 2:0 w Turynie! Reprezentant Polski oddał spokojne uderzenie z rzutu karnego do siatki po zmyleniu Mattii Perina! Sam wywalczył tę jedenastkę i zdobył premierowego gola dla nowego klubu.

35
19
1
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Bremer za sprokurowanie rzutu karnego.

5
5
2
45+4'

Rzut karny i podchodzi Krzysztof Piątek!

9
4
1
1
45+4'

Sędzia biegnie do monitora.

45+3'

Uderzenie Krzysztofa Piątka blokowane ręką przez Bremera. Czy będzie jedenastka?

2
1
1
45'

Doliczone trzy minuty.

41'

Przed przerwą było jeszcze odważne uderzenie z dystansu Krzysztofa Piątka. Polak próbował pokonać Mattię Perina zza pola karnego, ale Włoch był czujny i nie pozwolił na powiększenie prowadzenia Salernitany.

39'

W 39. minucie piłka znalazła się w bramce Salernitany, ale kibice Juventusu nie mogli cieszyć się z wyrównania. Sędziowie słusznie dostrzegli spalonego Dusana Vlahovicia w momencie podania prostopadłego Moisego Keana. Serb domagał się długo oddania mu futbolówki i zostało to zrobione o tempo za późno.

1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Giulio Maggiore za ostre przewinienie na Fabio Mirettim.

1
1
35'

Płaskie dośrodkowanie Fabio Mirettiego zostało zatrzymane przez zawodników Salernitany. Nie dali się oni zaskoczyć zbyt pochopnym rozegraniem rzutu wolnego przez Bianconerich.

1
1
34'

Federico Fazio łatwo poradził sobie z Moise Keanem przed polem karnym przeciwnika.

2
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Moise Kean za faul na Boulaye'u Dii.

Juventus FC
1
1
30'

Krzysztof Piątek starał się wykorzystać dośrodkowanie Antonio Candrewy i wepchnąć futbolówkę z bliska do bramki. Sędzia nie pozwolił na zakończenie stałego fragmentu gry strzałem i gwizdnął faul reprezentanta Polski na Juanie Cuadrado.

1
2
2
29'

Raz jeszcze próba uruchomienia podaniem Dusana Vlahovicia. Reprezentantowi Serbii nie udało się opanować piłki i zabrać z nią w kierunku bramki Luigiego Sepe. Z powodzeniem interweniował tam Giulio Maggiore.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za przewinienie w centrum boiska na Krzysztofie Piątku.

1
25'

Nie po raz pierwszy Krzysztof Piątek miał pretensje do prowadzącego spotkanie sędziego. Tym razem domagał się podyktowania rzutu wolnego pośredniego za złapanie piłki w dłonie przez Mattii Perina po podaniu od kompana z Juventusu.

2
1
20'

Salernitana na prowadzeniu w Turynie!

18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Candreva. Asystował mu Pasquale Mazzocchi.

W 18. minucie Antonio Candreva zdobył prowadzenie 1:0 dla Salernitany. Doświadczony skrzydłowy znalazł się na zamknięciu akcji i ciałem wpakował piłkę do bramki po mocnym dośrodkowaniu Pasquale Mazzocchiego. Pogubiła się obrona Juventusu i po nieco ponad kwadransie Bianconeri muszą odrabiać stratę do przeciwnika. Sędziowie sprawdzali jeszcze, czy nie było zagrania ręką Antonio Candrevy, ale gra została ostatecznie wznowiona od środka boiska.

Asysta:
Pasquale Mazzocchi #30
6
4
1
1
16'

Zepsuli ostatni atak piłkarze z Kampanii. Pasquale Mazzocchi miał sporo miejsca na skrzydle, ale nie potrafił uruchomić dośrodkowaniem ani Boulaye'a Dii, ani Krzysztofa Piątka.

1
1
15'

W początkowym kwadransie meczu pokazała się przewaga Juventusu w posiadaniu piłki, ale tylko jedna sytuacja podbramkowa była stuprocentowa. Dusan Vlahović dostał płaskie podanie w pole karne, a jego uderzenie zostało zatrzymane nogami przez dobrze ustawionego Luigiego Sepego. Było to ostrzeżenie dla Salernitany.

11'

Powiększa się przewaga zespołu z Turynu pod względem posiadania piłki. Podopieczni Massimiliano Allegriego wymieniają podania i starają się znaleźć miejsce do pokonania strzałem Luigiego Sepe.

1
1
7'

Bianconeri odpowiedzieli swoim niebezpiecznym atakiem. Drużyna z Turynu wykonała płaskie podanie w pole karne przeciwnika, a tam znalazł się Dusan Vlahović. Jego płaskie uderzenie zostało powstrzymane nogami przez Luigiego Sepego.

1
6'

Krzysztof Piatek po raz pierwszy zagrał w podstawowym składzie Salernitany, do której dołączył w letnim oknie transferowym. W 3. minucie pokazał się po raz pierwszy w polu karnym Juventusu i domagał się przyznania jego drużynie rzutu karnego. Ani Matteo Mercenaro, ani jego pomocnicy przy monitorach nie zobaczyli faulu Bremera. Była to kontrowersyjna sytuacja.

3'

Juventus w nietypowych fioletowo-granatowych strojach. Z kolei Salernitana w białych koszulkach i spodenkach z bordowymi elementami. Na początku konfrontacji podopieczni Massimiliano Allegriego nie przeprowadzili huraganowego ataku.

20:28

Krzysztof Piątek rozpocznie mecz w podstawowym składzie Salernitany.

1
1
1
2
20:27

Wojciech Szczęsny pozostaje kontuzjowany, a Arkadiusz Milik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

2
2
20:18

Na zakończenie niedzieli w lidze włoskiej dojdzie do konfrontacji Juventusu FC z Salernitaną. Bianconeri nie zapunktowali w poprzednim meczu, którym rozpoczęli tegoroczną rywalizację w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Zostali oni pokonani 1:2 przez Paris Saint-Germain. Na zdecydowanie lepszy wynik liczą w rywalizacji z przeciwnikiem z Kampanii.