Niebezpieczny atak na boisko i będzie przerwa w grze.

2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolo Fagioli. Asystował mu Samuel Iling-Junior.

Juventus było dotąd stać na jednego gola, ale przynajmniej efektownego. W 73. minucie akcję bramkową przeprowadzili młodzi Bianconeri wprowadzeni z ławki rezerwowych na boisko. Nicolo Fagioli dostał podanie od Samuela Ilinga-Juniora, po czym ułożył sobie piłkę na stopie. Piłka po uderzeniu z kilkunastu metrów odbiła się jeszcze od słupka zanim wylądowała w bramce. Wladimiro Falcone tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

1
73'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Marin Pongracic za ostre przewinienie na Arkadiuszu Miliku blisko pola karnego.

Marin Pongracic #5
US Lecce
1
3
65'

Po godzinie Bianconeri przeszli na ustawienie z dwoma napastnikami. Do Arkadiusza Milika dołączył Moise Kean, co najwyraźniej ułatwiło życie Polakowi. W 65. minucie Milik zagroził Wladimirowi Falcone strzałem z kilkunastu metrów, ale nie zmienił wyniku.

3
3
62'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Fabio Miretti. Wchodzi: Moise Kean.

60'
ZMIANA

US Lecce. Schodzi: Remi Oudin. Wchodzi: Lameck Banda.

Lameck Banda #22
Remi Oudin #28
2
60'
ZMIANA

US Lecce. Schodzi: Alexis Blin. Wchodzi: Kristoffer Askildsen.

Kristoffer Askildsen #7
Alexis Blin #29
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Assan Ceesay za ostre przewinienie na skrzydle.

US Lecce
2
1
1
55'

Coraz ciekawsze kombinacje są proponowane przez podopiecznych Massimiliano Allegrego, jednak brakuje im zakończenia ataku dokładnym uderzeniem.

2
2
51'

W odpowiedzi pierwsza próba pokonania Wojciecha Szczęsnego, ale uderzenie zza pola karnego okazało się niedokładne. Piłka została odprowadzona przez reprezentanta Polski poza boisko.

2
4
2
48'

W 48. minucie Arkadiusz Milik złapał się za głowę, ponieważ wyczuł okazję do pokonania bramkarza Lecce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i dograniu Federico Gattego. Piłka przeleciała jednak blisko czubka buta kadrowicza Czesława Michniewicza i została wkrótce złapana przez Wladimira Falcone.

3
4
czas Druga połowa
46'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

2
komentarz

Niebawem gra zostanie wznowiona. Piłkarze gotują się już do rywalizacji po zmianie stron.