1
1
1
90+1'

MILIK! Precyzyjny strzał z rzutu wolnego i Juventus prowadzi! Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

50
19
6
2
3
89'

Rabiot wywalczył rzut wolny z ok. 30 metrów.

2
89'
Emanuele Valeri #3
88'

Dużo miejsca miał Paredes, zagrał precyzyjnie w pole karne, jednak Kean nie trafił czysto w piłkę i strzelił niecelnie. A poza tym chyba był na spalonym.

87'

Kean oddał mocny i soczysty strzał z dystansu, ale nie dał się zaskoczyć Carnesecchi.

1
1
85'
Samuel Iling Junior #43
84'

Piękne prostopadłe podanie Rabiot. Kostić dograł piłkę z lewej strony do Milika, a ten kolejny raz został uprzedzony przez rywala na piątym metrze.

1
83'

I znowu słupek ratuje Juventus! Z praktycznie zerowego kąta uderzał Afena-Gyan. Niewiele brakowało, a Szczęsny by się zdziwił.

82'

Juventus gra za wolno. Nie ma elementu zaskoczenia. Cremonese przecież nie wygrało jeszcze ani razu w tym sezonie.

81'

Dziesięć minut zostało przyjezdnym. Tymczasem to Cremonese jakby się obudziło w końcówce.

78'

Co za kontratak Cremonese! Chwilę wcześniej świetną okazję miał Juventus, jednak Carnesecchi dostał piłką w twarz od Bremera. Gospodarze ruszyli z kontrą i tylko dobra obrona Szczęsnego uchroniła Juve od utraty gola.

78'

Szybko rozegrali rzut wolny goście, czym zaskoczyli rywala. Kostić miał miejsce z lewej strony, dobrze dograł piłkę w pole karne, ale Rabiot strzelił w sam środek bramki.

1
76'

Kwadrans do końca. Nie zanosi się na jakiekolwiek bramki w dzisiejszym meczu. To byłaby spora niespodzianka.

75'
Felix Afena-Gyan #20
Cyriel Dessers #90
75'
Tommaso Milanese #62
Michele Castagnetti #19
73'

Buonaiuto z rzutu wolnego strzelił prosto w mur.

71'

Pogubiony Juventus. Bremer faulował rywala na dwudziestym piątym metrze. Niebezpieczny rzut wolny dla gospodarzy.

71'
Juventus FC
1
71'
1
70'
1
69'

Ależ blisko gola Cremonese! Dessers strzela w słupek z ostrego kąta!

1
1
67'
1
1
67'
66'

Chiesa dynamicznie wbiegł w pole karne i huknął w kierunku bramki z dość ostrego kąta. Trafił tylko w boczną siatkę!

1
63'

Mocny i bardzo niecelny strzał Kosticia zza pola karnego. Niestety, ale ten mecz to danie ciężkostrawne.

62'

Chiesa dynamicznie prawą stroną, płaskie dogranie wzdłuż pola karnego, lecz po raz kolejny nie oddał strzału Milik.

1
1
61'

Dessers przewrócił się w polu karnym, ale wyglądało to na czystą interwencję Danilo.

59'
Cristian Buonaiuto #10
David Okereke #77
2
59'
Alex Ferrari #24
1
59'

Gatti niecelnie strzelał z czternastego metra.

1
58'

Szansa dla Juventusu. Miretti miał mnóstwo przestrzeni na dwudziestym metrze po podaniu z głębi pola, jednak strzelił zbyt czytelnie. Carnesecchi broni bez problemu.

1
55'
Nicolo Fagioli #44
1
55'
1
54'

Fragmentami atakują oba zespoły. Są momenty nieco bardziej żywej gry, a są i momenty przestoju, jak teraz.

51'

Jest strzał celny Cremonese. Szczęsny bez problemu łapie piłkę, a próbował Meite.

1
50'

Czekamy na jakieś konkrety, bo jak na razie gra jest dość przeciętna. Juventus nie potrafi wejść na wysokie obroty i dostosowuje się poziomem do gry przeciwnika.

48'

Rzut rożny dla Juventusu, piłka wybita przed pole karne. Po chwili futbolówka wróciła jeszcze do ustawionego z lewej strony pola karnego Milika, ale ten również nie popisał się przy centrze.