Udinese Calcio. Schodzi: Walace. Wchodzi: Ilija Nestorovski.

3
3
86'

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Federico Chiesa.

W 86. minucie Juventus strzelił gola na 1:0 i wykorzystał liczne wbiegnięcie jego zawodników w pole karne przy okazji rzutu rożnego. Leandro Paredes uruchomił bardzo dobrym podaniem Federico Chiesę. Z kolei reprezentant Włoch wykonał wstrzelenie w pole bramkowe. Tam pozostało dopełnić formalności Danilo.

16
4
2
1
1
83'

Arkadiusz Milik poluje na piłkę po dośrodkowaniach, ale radzą sobie niewygodni obrońcy z Udine. Przy okazji, warto wspomnieć, że trener Massimiliano Allegri wykorzystał już komplet pięciu zmian.

4
4
4
2
80'

Juventus FC. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Matias Soule.

2
2
11
70
2
80'

Juventus FC. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

Nicolo Fagioli #44
2
2
2
2
1
79'

Tolgay Arslan poradził sobie blisko linii pola karnego z Westonem McKennim, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Jeszcze dwaj inni piłkarze Udinese Calcio starali się pokonać Wojciecha Szczęsnego, ale ostatecznie piłka została odprowadzona poza boisko.

77'

Przewinienie Lazara Samardzicia na zbierającym się do przeprowadzenia ataku przeciwniku i miał szczęście, że sędzia nie napomniał go żółtym kartonikiem.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i wejście na boisko Arkadiusza Milika na razie dodało chaosu temu widowisku, a miało dodać rumieńców.

1
1
73'

Bianconeri w ataku pozycyjnym, ale konsekwentnie broni Udinese Calcio. Być może drużyna z Turynu ponownie będzie ratować się przed stratą punktów dopiero w doliczonym czasie.

70'

Udinese Calcio. Schodzi: Sandi Lovric. Wchodzi: Lazar Samardzic.

Lazar Samardzic #24
Jaka Bijol #4
70'

Udinese Calcio. Schodzi: Iyenoma Udogie. Wchodzi: Enzo Ebosse.

Enzo Ebosse #23
Iyenoma Udogie #13
67'

Żółtą kartkę otrzymał Jaka Bijol za przewinienie na połowie przeciwnika.

Maduka Okoye #29
2
66'

Udinese Calcio. Schodzi: Jean-Victor Makengo. Wchodzi: Tolgay Arslan.

Jean-Victor Makengo #6
65'

Leandro Paredes przez chwilę domagał się przyznania gospodarzom rzutu karnego po starciu z Rodrigo Becao. Sędzia absolutnie nie zamierzał przyznawać jedenastki Juventusowi.

63'

Na rozpoczęcie przedostatniego kwadransa podstawowego czasu płaskie wstrzelenie Adriena Rabiota przemknęło przez pole bramkowe Udinese Calcio. Gospodarzom zabrakło wykończenia niebezpiecznie wyglądającego ataku.

62'
59'

Złoty medalista mundialu czeka na swoją szansę.

1
57'

Gorąco, ponieważ pogubił się Marco Silvestri w sytuacji sam na sam z Moise Keanem. Szczęśliwie zorientował się Nahuen Perez i wyekspediował piłkę. Sędzia asystent co prawda zasygnalizował spalonego, ale prawdopodobnie go nie było.

1
55'

Realizator transmisji uważnie przyjrzał się trybunom i rozgrzewającym się zawodnikom Juventusu. Do wejścia na boisko jest wywoływany nie tylko Arkadiusz Milik, ale również odbudowujący formę po kontuzji Federico Chiesa.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Success za przewinienie na skrzydle na Westonie McKennim.

1
1
52'

Moise Kean nie chce niebawem opuścić boiska i daje do zrozumienia trenerowi Massimiliano Allegremu, że stać go na strzelenie gola gościom. Ostatnie uderzenie reprezentanta Włoch zostało przyblokowane i okazało się niecelne.

49'

Płaskie dośrodkowanie Sandiego Lovricia zostało powstrzymane przed ustawionego w odpowiednim miejscu Wojciecha Szczęsnego.

47'

Przyspieszenie zawodników z Turynu po powrocie z szatni na boisko. Próby pokonania Marco Silvestrego były jednak blokowane. Nie przebili się ze swoimi uderzeniami Fabio Miretti oraz Danilo.