Sampdoria Genua
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matias Soule.

W doliczonym czasie Matias Soule rozwiał wątpliwości. 4:2 dla Juventusu. Pierwsze uderzenie zmiennika, po dośrodkowaniu Filipa Kosticia, odbiło się od poprzeczki, ale miał jeszcze możliwość wykonania dobitki.

Juventus FC
1
1
90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

88'

Po pierwsze, ostatnia akcja Sampdorii została zatrzymana przez Mattię Perina, a po drugie, nawet w razie oddania uderzenia do bramki, nie byłoby gola z powodu spalonego. Kibice Juventusu najchętniej usłyszeliby już ostatni gwizdek.

85'

Sporo zmian i utrudnia to jeszcze złapanie rytmu obu zespołom. Zaczęło się spieszyć Sampdorii, ponieważ ponownie jest o krok za przeciwnikiem, a czasu na doprowadzenie do remisu pozostaje niewiele.

83'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Bremer. Wchodzi: Daniele Rugani.

82'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Lorenzo Malagrida.

wchodzi Wchodzi
Lorenzo Malagrida #31
schodzi Schodzi
1
80'

Blokowane uderzenie zza pola karnego na bramkę Sampdorii, jednak następnie Blucerchiatim nie udało się zorganizować do przeprowadzenia kontrataku.

77'

Bianconeri starają się grać na utrzymanie piłki i nie wyobrażają sobie kolejnego pościgu Sampdorii. Na razie Juventus szuka kolejnych szans na przełomowego gola nieskutecznego Dusana Vlahovicia.

75'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Bram Nuytinck. Wchodzi: Flavio Paoletti.

Flavio Paoletti #36
1
1
1
1
1
75'

Adrien Rabiot z dubletem. Francuz wyrasta na najważniejszego piłkarza meczu.

1
73'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Tommaso Augello. Wchodzi: Jacopo Sala.

Tommaso Augello #3
73'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Filip Djuricic. Wchodzi: Jese.

Jese #99
Filip Djuricic #7
72'
ZMIANA
69'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dusan Vlahović!

W 69. minucie napastnik Juventusu zabrał się za wykonanie rzutu karnego za faul Tommaso Augello na Juanie Cuadrado. Pasmo zmarnowanych przez Serba szans nie zostało przerwane. Dusan Vlahović co prawda zmylił bramkarza, ale następnie oddał strzał prosto w słupek.

1
1
1
67'

Dusan Vlahović zabrał się za wykonanie rzutu karnego za faul Tommaso Augello na Juanie Cuadrado.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Nicolo Fagioli.

Na najważniejszego piłkarza zespołu z Turynu wyrasta Adrien Rabiot, który w 64. minucie huknął pod poprzeczkę na 3:2. Nie miał obok siebie żadnego przeciwnika, co było zaskakujące, a ponadto nie pomagał sobie ręką, co zostało potwierdzone przez wideo weryfikację.

Juventus FC
Asysta:
Nicolo Fagioli #44
3
3
63'

Juan Cuadrado postanowił przeprosić kompanów z zespołu za oddanie nonszalanckiego uderzenia z dystansu. Kolumbijczyk posłał piłkę zdecydowanie ponad poprzeczką w bramce Sampdorii.

62'

Na potwierdzenie było uderzenie obok bramki Juventusu. Manolo Gabbiadini strącił piłkę blisko słupka po wrzutce Tomasa Rincona.

60'

Sampdoria nie ogranicza się tylko do kurczowego bronienia kompromisowego wyniku. Na razie Dejan Stanković nie zdecydował się na przeprowadzenie jakiejkolwiek zmiany w zespole. Blucerchiati rozgrywają poprawny mecz w Turynie.

58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Fagioli za faul w środku pola na Tomasie Rinconie i późniejsze niesportowe zachowanie.

Juventus FC
1
1
1
1
1
57'

Bianconeri spędzają coraz więcej czasu na obrzeżach pola karnego przeciwnika, jednak częstotliwość sytuacji podbramkowych nie jest wysoka. Przed momentem nie było nadziei na uderzenie Filipa Kosticia z powodu przeciągniętego dośrodkowania.

53'

Była szansa na pokonanie młodego bramkarza Sampdorii strzałem z rzutu wolnego po przewinieniu blisko linii pola karnego. Nie udało się wykorzystać tego stałego fragmentu gry, ani po chwili rzutu rożnego.

50'

Dla odmiany, od rzutu rożnego Sampdoria. Niebezpieczne dośrodkowanie i nie porozumieli się po nim Mattia Perin z Danilo. Ostatecznie Brazylijczykowi udało się wyekspediować piłkę i nie pozwolił żadnemu z Blucerchiatich na uderzenie.

48'

Juan Cuadrado za długo składał się do wykonania dośrodkowania z prawego skrzydła. W efekcie Bruno Amione zablokował Kolumbijczyka i ten musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego na zakończenie pierwszego rajdu. Ostatecznie po dośrodkowaniu spod chorągiewki były dwa blokowane uderzenia Bianconerich.