(0:0)
Zakończony
ACF Fiorentina
komentarz

Nowy mistrz Włoch Napoli w domowej potyczce z Fiorentiną swoją grą na kolana nie rzucał. Gospodarze wygrali 1:0, po golu zdobytym z rzutu karnego przez Victora Osimhena, który wcześniej zmarnował "jedenastkę".

1
2
90+1'

Napoli jeszcze stara się kontrować gości. Próba z dystansu Andre-Francka Zambo Anguissy była jednak niecelna.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Uderzał Andre-Franck Zambo Anguissa, mocna próba minęła jednak cel.

87'

Kouame sam na sam z Gollinim, który wyszedł przed bramkę  i utrudnił uderzenie, które ostatecznie poszybowało ponad poprzeczką!

1
85'

Dalekie zagranie za plecy obrońców. W okolicach linii pola karnego czekał bramkarz Napoli i piłkę spokojnie złapał.

80'

Powinno być 1:1! Venutti wycofał piłkę na jedenasty metr. Uderzał Gonzalez, ale próba z ok. 11 metrów była niecelna!

1
77'

Fiorentina nie ma już argumentów na zaskoczenie Napoli, które rzadziej atakowało, ale gola z rzutu karnego zdobyło.

1
74'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Tym razem Osimhen nie pomylił się. Mocny strzał, bramkarz zmylony i Napoli prowadzi 1:0!

3
3
1
72'

Kolejny rzut karny dla Napoli! Faulowany był Chwicza Kwaracchelia.

2
2
2
71'

Kolejna próba Fiorentiny, zagranie w pole karne, ale wcześniej spalony.

68'

Ożywiła się Fiorentina. Cały czas jednak bez klarowniejszych szans pod bramkami. Kilka dośrodkowań pod bramkę gospodarzy, ale bez efektów.

63'

Osimhen w sytuacji sam na sam lobował bramkarza. Trafił w poprzeczkę, ale wcześniej był faul w ataku.

62'

Olivera dośrodkował z lewej strony, do piłki starał się dojść Osimhen, ale zabrakło mu centymetrów.

59'

Wciąż niewiele się dzieje na boisku. Napoli wyraźnie już na niższym przełożeniu, Fiorentina trochę aktywniejsza, ale także na pół gwizdka.

1
56'

Dwa uderzenia graczy Fiorentiny zostały zablokowane. Bez respektu dla nowego mistrza grają goście.

54'

Wydawało się po przerwie, że Napoli ruszy na rywala. Tymczasem wracamy do tego, co widzieliśmy przez większą część 1. połowy.

1
51'

Po słabszym początku 2. połowy Fiorentina powoli przenosi ciężar gry na połowę Napoli.

48'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Strzał Osimhena odbił bramkarz, który poradził sobie także z dobitką!

3
2
1
4
4
47'

Lobotka faulowany w polu karnym. Sędzia bez wahania wskazał na rzut karny! Faulował Sofyan Amrabat.