Real długo przegrywał z Almerią, ale ostatecznie sięgnął po trzy punkty.

Ostatnie sekundy gry. Real w końcu oddalił piłkę od własnej bramki.

Dogranie w pole karne, główkował Ely, ale w ręce Courtois!

2
1
90+2'

Real Madryt musi do końca uważać. Almeria jeszcze szuka wyrównania, ale czasu ma już niewiele.

3
2
90'

Sędzia doliczył 6 minut. Skąd oni biorą ten czas?

3
1
2
88'

Real mógł zamknąć mecz! Jednak Fernando nogami odbił strzał Benzemy.

1
3
1
86'
Arnau Sola #18
UD Almeria
85'

Mocny strzał oddał Curro, ale wprost w Courtois!

1
2
84'

Real prowadzi, wydaje się, że mecz ma pod kontrolą. Almeria w ataku pozycyjnym, ale dość daleko od bramki Królewskich.

1
1
80'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Inigo Eguaras #4
1
78'

Real prowadzi i nie zamierza schodzić z połowy gospodarzy. Do końca coraz mniej czasu.

3
1
1
1
2
75'

Gol! David Alaba przed momentem wszedł na boisko, po chwili kapitalnie uderzył z rzutu wolnego! 1:2!

4
81'
Largie Ramazani #7
2
70'
Dyego Sousa #11
4
1
69'

Real nie odpuszcza. Królewscy cały czas operują piłką w okolicach pola karnego beniaminka.

4
5
1
1
66'

Almeria ma coraz mniej sił. Real szuka drugiej bramki.

2
4
1
1
66'
Curro Sanchez #10
UD Almeria
2
1
63'

Real ruszył do ataku. Dwa strzały gości w krótkim czasie. Almeria coraz bardziej nerwowo.

3
3
1
1
2
61'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema. Vinicius w sytuacji sam na sam w bramkarza. Piłkę przechwycił Benzema i dość przypadkowo odegrał do Vazqueza, a ten wbił piłkę do siatki. 1:1!

20
10
2
3
11
59'

Na strzał zdecydował się Modrić. Piłka jednak nie pofrunęła w kierunku światła bramki.

5
5
4
5
3
56'
Lucas Robertone #5
1
55'

Skręcił nogę bramkarz gospodarzy. To było bolesne. Fernando potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
2
4
55'

I znowu Real. Przed szansą Benzema, ale jak na razie zawodnikom gości brakuje dokładności.

1
3
1
1
53'

Kontra Almerii, strzelał Umar Sadiq, bramkarz obronił. Po chwili napastnik był na spalonym.

1
1
52'

Kolejna dobra akcja Realu. Uderzał Valverde, ale wprost w bramkarza.

1
1
2
50'

W końcu pokazali się z przodu gospodarze. Uderzył Costa, ale niecelnie. Niewiele zabrakło.

1
1
1
47'

Dogranie Viniciusa, piłka otarła się o słupek! Mocny początek Realu po przerwie.