Zakończony
FC Barcelona
90+2'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Robert Lewandowski.

W doliczonym czasie solowa akcja Ousmane'a Dembele pozwoliła Dumie Katalonii powiększyć prowadzenie na 4:0.

317
95
22
9
15
90'

Doliczone trzy minuty.

48
18
6
5
4
86'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Robert Lewandowski.

Cadiz próbował coś zdziałać, a FC Barcelona po prostu odpowiedziała konkretem. Robert Lewandowski dorzucił asystę do wcześniejszego gola. Kapitan reprezentacji Polski zebrał się z piłką po podaniu Ousmane'a Dembele, po czym uruchomił lepiej ustawionego Ansu Fatiego.

554
151
29
15
13
85'

Zegar został cofnięty do punktu zatrzymania meczu. Cadiz próbuje cokolwiek zdziałać po wznowieniu konfrontacji. Była możliwość zdobycia gola z rzutu wolnego, ale wykonanie stałego fragmentu gry było katastrofalne.

komentarz

Najpewniej za moment wznowienie meczu. Piłkarze dogrzewają się.

240
63
21
17
19
komentarz

Komunikat gospodarza - gra jeszcze nie została zawieszona.

24
11
13
11
7
komentarz

Obrazki sprzed zejścia drużyn do szatni.

4
6
17
18
12
90+11'

I piłkarze zeszli do szatni.

88
22
22
44
29
90+4'

Piłkarze nie grają w czasie interwencji służb medycznych na trybunach i od około kwadransa gra jest wstrzymana.

65
35
27
81
42
90+2'

Tak padła bramka Roberta Lewandowskiego.

68
29
11
9
13
90'

Doliczony czas.

65
22
17
10
22
87'

Nie wiadomo, ile to jeszcze potrwa. Jedni się przyglądają, inni się modlą.

43
33
45
178
63
85'

Przerwa spowodowana incydentem na trybunach.

26
20
45
86
97
81'

FC Barcelona spróbuje kontrolować końcówkę tego spotkania. Tylko trafienie kontaktowe może wprowadzić pewien niepokój do gry podopiecznych Xaviego.

73
27
19
18
20
78'
30
19
10
9
8
77'

Robert Lewandowski nie potrzebował dużo czasu na gola.

108
26
11
12
13
75'

Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania i są zmiany, zmiany w obu zespołach. Na razie najskuteczniejszym dublerem jest Robert Lewandowski. Spróbuje mu dorównać w tym meczu między innymi Alvaro Negredo.

35
11
11
10
7
72'

Cadiz CF. Schodzi: Fede San Emeterio. Wchodzi: Ruben Alcaraz.

3
72'

Cadiz CF. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Alvaro Negredo.

72'

Cadiz CF. Schodzi: Ruben Sobrino. Wchodzi: Awer Mabil.

5
11
7
6
4
72'

FC Barcelona. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Ansu Fati.

33
16
5
8
65'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Tak jest! Robert Lewandowski absolutnie nie zamierzał próżnować po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych. Trafienie Polaka, które może ostatecznie odebrać wiarę w zapunktowanie zawodnikom Cadizu. "Lewy" nie zatrzymuje się!

2879
871
147
53
48
64'

Po uderzeniu do bramki Frenkiego De Jonga, gospodarze muszą odrabiać stratę do przeciwnika. Coraz mniej entuzjazmu na trybunach, ponieważ FC Barcelona nie pozwala na bardzo dużo.

55
22
7
15
14
62'

Po festiwalu zmian mamy Roberta Lewandowskiego na boisku.

652
191
34
17
19
60'

Cadiz CF. Schodzi: Ivan Alejo. Wchodzi: Theo Bongonda.

10
59'

Cadiz CF. Schodzi: Alex Fernandez. Wchodzi: Tomas Alarcon.

Alex Fernandez #8
2
5
2
4
62
58'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Perez za ostre przewinienie.

8
4
6
5
3
57'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Pedri.

52
24
5
3
4
57'
318
77
18
10
11
57'
49
12
5
4
8
55'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong.

Przed momentem próba pokonania bramkarza przez Frenkiego De Jonga była nieskuteczna. Na poprawienie się nie potrzebował dużo czasu. FC Barcelona na prowadzeniu dzięki uderzeniu Holendra i może teraz pilnować korzystnego wyniku.

105
43
9
7
8
53'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets za przewinienie w kole środkowym.

8
3
4
4
7
50'

Frenkie De Jong wpadł na brawurowe rozwiązanie, ale przelobowanie bramkarza Cadizu było niemożliwe z powodu zbyt płaskiej paraboli lotu piłki.

3
1
1
3
3
48'

Pora na ataki obu jedenastek po powrocie z szatni na boisko. Pojawiło się pewne poruszenie w pobliżu Xaviego, ale nie było ono związane z wprowadzeniem z ławki rezerwowych Roberta Lewandowskiego.