Celta Vigo
90+8'
Celta Vigo
90+4'

Kosmiczne szczęście FC Barcelony! Nie wiadomo, jakim sposobem ponownie zachowuje czyste konto. Seria uderzeń powstrzymana przez gospodarzy po szybkim ataku Celty Vigo.

53
32
19
16
23
90+3'

Celta Vigo. Schodzi: Hugo Mallo. Wchodzi: Oscar Mingueza.

7
3
11
3
5
90'

Doliczone sześć minut.

22
11
11
6
11
87'

Ostatnie ataki w podstawowym czasie.

29
13
12
10
4
85'

FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Eric Garcia.

13
7
4
3
3
85'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets za przewinienie taktyczne.

9
5
5
6
4
84'

Iago Aspas miał swoją szansę na doprowadzenie do remisu, ale rewelacyjnie dysponowany od początku sezonu Marc-Andre ter Stegen raz jeszcze nie dał się pokonać. FC Barcelona może odnieść wymęczone i nerwowe zwycięstwo.

16
9
9
9
4
84'

Przed kolejną zmianą zbyt oczywiste uderzenie do pokonania bramkarza zespołu z Galicji.

5
3
4
2
2
83'

Celta Vigo. Schodzi: Franco Cervi. Wchodzi: Goncalo Paciencia.

4
80'

Po raz drugi tego wieczoru FC Barcelona domagała się przyznania jej rzutu karnego. Sędzia nie miał zamiaru gwizdnąć i wymownym gestem pokazał, że zagranie ręką było w granicach przepisów piłkarskich.

17
15
11
8
27
78'

Festiwal zmian w Barcelonie. Naładowani energią piłkarze na boisku. Gospodarze z zamiarem przynajmniej utrzymania prowadzenia, a goście muszą zaryzykować i spróbować wyszarpnąć punkt.

19
11
10
7
8
77'
4
13
11
11
13
75'

Celta Vigo. Schodzi: Jorgen Larsen. Wchodzi: Carles Perez.

Jorgen Larsen #18
5
3
5
80
4
75'

Celta Vigo. Schodzi: Kevin Vazquez. Wchodzi: Augusto Solari.

4
72'

Kibice czekają również na błysk Roberta Lewandowskiego, ale konfrontacja z obrońcami z błękitno-białych strojach nie jest przyjemna dla kapitana reprezentacji Polski.

14
15
7
23
9
71'

Żółtą kartkę otrzymał Jorgen Larsen za dosypanie pieprzu do przepychanki.

4
71'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba za awanturowanie się.

4
6
7
4
10
70'

Żółtą kartkę otrzymał Joseph Aidoo za ostre przewinienie na Gavim.

3
69'

Piłka w bramce gospodarzy, przerażenie na trybunach, ale nie ma gola z powodu spalonego. Celta Vigo nie może cieszyć się z doprowadzenia do remisu, ale widać po przyjezdnych dużą chęć sprawienia niespodzianki.

4
4
6
1
6
66'

Coraz mniej czasu zostaje gościom.

4
3
5
3
3
65'

Ansu Fati już pokazał się na murawie. Jego akcja indywidualna zakończyła się na przeciwniku. O jeden drybling za daleko, a otwierała się możliwość uruchomienia podaniem Roberta Lewandowskiego.

16
10
7
5
5
63'

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Ansu Fati.

15
6
3
1
2
63'
10
6
5
3
1
63'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Frenkie de Jong.

6
15
18
5
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Nunez za ratowanie się faulem taktycznym na Pedrim.

Celta Vigo
13
5
3
2
3
58'

Zanosi się niebawem na roszady personalne.

7
4
5
2
1
56'

Żywiołowo na boisku i bramkarze w rolach głównych. Marc-Andre ter Stegen interweniował nogami po uderzeniu z ostrego kąta. Jeszcze całe zamieszanie zostało wyjaśnione wślizgiem zawodnika FC Barcelony.

8
5
6
3
6
54'

Odrobinę przypadkowa, ale niebezpiecznie wyglądająca akcja FC Barcelony. Pierwsze uderzenie Roberta Lewandowskiego, które zostało obronione przez Agustina Marchesina. Jeszcze chęć wykonania dobitki przez Ferrana Torresa, ale i tak był na spalonym. Kolejna przerwa w grze po tym zamieszaniu, ponieważ bramkarz gości potrzebuje czasu na dojście do siebie.

9
12
9
7
5
51'

Przerwa w grze była spowodowana urazem Marca-Andrego ter Stegena.

6
7
9
13
5
49'

Krótkie zawahanie bramkarza Dumy Katalonii, ale bez poważnych konsekwencji dla zespołu.

7
6
13
7
8
47'

Oscar Rodriguez dostał podanie od Iago Aspasa i miał wielką szansę na doprowadzenie do remisu! Co prawda Marc-Andre ter Stegen tylko odprowadził uderzenie zawodnika Celty Vigo wzrokiem, ale nie do siatki, a poza bramkę jego zespołu.