Koniec meczu. Real zabawił się z Elche i zwyciężył 3:0.

Ostatnie podrygi w tym meczu. Fajerwerków już nie oglądamy.

90'

Doliczone 4 minuty.

1
89'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Rodrygo Goes. Miękka wrzutka do Asensio, który uderzył z powietrza i trafił na 3:0.

10
4
1
88'
88'
87'

Real spokojnie kontroluje boiskowe wydarzenia i czeka na koniec spotkania.

2
84'

Z kilku metrów uderzył Valverde i Badia uratował Elche.

2
1
2
2
2
83'

Spokojne ostatnie minuty.

3
1
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tete Morente #11
79'
79'
77'

Realowi już nic nie może się stać w tym meczu. Do końca około kwadrans, ale zwycięstwo nie jest zagrożone.

2
2
1
75'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Rozklepali trzema podaniami obronę Elche Benzema z Rodrygo. Tym razem nic nie zabierze gola Francuzowi. Rodrygo odegrał z pierwszej piłki, a napastnik płaskim strzałem nie dał szans Badii.

17
11
2
2
1
72'

Real bawi się grą, ale prowadzi tylko 1:0 i igra z losem.

1
1
1
1
3
71'
70'

Łunin ratuje Real! Clerc główkuje z bliskiej odległości i tylko refleks Ukraińca sprawił, że nie mamy remisu.

2
1
1
1
68'

O Cię Panie. Ależ pograli w polu karnym gracze Realu, ale główka Rodrygo wylądowała w rękawicach Badii.

2
1
1
66'

Real szuka drugiej bramki, która prawie na pewno zamknie ten mecz.

2
1
1
2
64'

Niezwykłego pecha ma Real. Aż trzy nieuznane gole nie zdarzają się codziennie.

2
1
4
2
1
61'

Niebywałe! Trzeci nieuznany gol dla Realu! Tym razem na spalonym Carvajal, który podawał do strzelającego Benzemy.

1
2
2
61'
Josan #17
Nicolas Fernandez #22
62'
Pere Milla #10
60'

Znowu zaczynają bawić się Królewscy. Kolejna koronkowa akcja zakończona zablokowanym strzałem Benzemy.

58'

Fernandez zdołał uratować piłkę przed wyjściem poza linię końcową. Wyłapał ją jednak Łunin.

1
55'

Modrić ciekawym podaniem szukał Benzemy. Clerc uprzedził Francuza.

1
54'

Świetna główka Benzemy, jeszcze lepsza interwencja Badii, ale Francuz i tak był na spalonym.

1
1
51'

Próbowali poczarować znowu Królewscy, ale piętka Benzemy nie znalazła Rodrygo.

1
1
50'

Strzał Benzemy sprzed pola karnego z problemami odbił Badia.

1
48'

Elche próbuje zaskoczyć Real i zagrać odważniej na początku drugiej odsłony.

1
1
1
46'

Boye! Napastnik Elche nie trafił w bramkę z kilku metrów!

1
1
1
46'

Gramy dalej i czekamy na kolejne gole.

czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy Real prowadzi 1:0. Można powiedzieć, że ten wynik może cieszyć... Elche. Królewscy dominowali nad rywalem, ale zdobyli tylko jedną prawidłową bramkę.

1
1
1
1
45+4'

Alaba kapitalnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Vinicus był bardzo blisko przecięcia tego podania i strzału głową.

1
1
45+2'

Piłkarze Elche próbują poszukać gola w końcówce I połowy, ale wygląda to, jakby porywali się z motyką na słońce.

45'

Doliczone 5 minut.

1
1
45'

Życzymy dużo zdrowia!

Tymczasem gra wznowiona. Przy piłce Real.

45'

Przerwa była spowodowana prawdopodobnie zasłabnięciem jednej z kibicek.

1
1
1
42'

Mamy chwilową przerwę w grze, choć ciężko stwierdzić dlaczego.

40'

Szybki wypad Elche. Piłka trafiła pod nogi Morente, którego strzał zablokował Alaba.

2
1
1
39'

Vini łatwo ograł Palaciosa i uderzył na bramkę. Nieudana próba.

1
1
1
37'

Elche nawet nie próbuje wysoko podejść do Królewskich. Czekają miejscowi na rywala na własnej połowie.

35'

To, że Elche przegrywa tylko 0:1 może zawdzięczać jedynie niebiosom. Gospodarze są przynajmniej o dwie klasy gorsi od Realu.

1
33'

Real w poszukiwaniu drugiego gola. Wydaje się, że to tylko kwestia czasu.

1
30'

Strzał Boye w środek bramki. Spokojnie wyłapał to Łunin.

3
3
29'

Ładnie na bramkę uderzył Fernandez. Dobra interwencja Łunina.

3
1
1
26'

Ponownie fenomenalna akcja Realu. Podania krążyły jak po sznurku, a obrońcy mogli się tylko przyglądać, jak Alaba pakuje piłkę do siatki. Na ich szczęście sędzia ponownie dopatrzył się spalonego. Tym razem Benzemy.

1
5
1
23'

Ciężki wieczór przed obrońcami Elche. Niesamowicie efektowni są w ofensywie piłkarze Realu.

2
1
1
20'

Morente huknął na bramkę po wrzutce z rzutu rożnego. Piłka w bezpiecznej dla Łunina odległości minęła cel.

19'

Królewscy wyjaśnili dośrodkowanie w pole karne szybkim wybiciem.

2
18'

Militao sfaulował rywala. Okazja dla Elche do dośrodkowania. To może być jedna z nielicznych szans.

1
1
17'

Dłużej przy piłce udało się utrzymać gospodarzom, którzy wymienili kilkanaście podań z rzędu.

14'

Tańczył między rywalami Rodrygo i ostatecznie padł w polu karnym. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

2
1
13'

Z niesamowitą intensywnością weszli w ten mecz gracze Realu. Gospodarze wyglądają, jakby grali w zupełnie innej lidze.

1
11'

Strzał Viniego został przyblokowany, ale piłka trafiła przed pole karne do Valverde. Urugwajczyk przymierzył z ok. 20 metrów i wyprowadził Real na prowadzenie!

13
10
2
1
11'

Vinicius wyłożył piłkę do Benzemy, ale strzał Francuza został zablokowany.

1
1
10'

Boye piętką zgrywał piłkę do kolegi w polu karnym Realu. Nie doszła ona celu, a dodatkowo faulowany był gracz Królewskich.

1
1
9'

Elche zaliczyło pierwszy wypad w pole karne Realu. Spokojnie w obronie poradzili sobie goście.

6'

Świetną akcję podaniami z pierwszej piłki przeprowadzili Królewscy. Golem zwieńczył ją Benzema, ale wcześniej na spalonym był Vinicius.

1
5'

Valverde szukał Benzemy zbyt głębokim dośrodkowaniem. Piłkę złapał Badia.

3'

Real od początku narzuca swój styl i szuka szybkiego gola.

1
1'