Mocny strzał oddał Danjuma, Courtois odbił piłkę!

2
1
90+5'

Gospodarze kradną cenne sekundy symulując różnorakie problemy zdrowotne. Jeszcze trochę pogramy.

7
3
1
1
3
90+3'

Real Madryt nie jest w stanie zagrozić Villarrealowi. Jesteśmy coraz bliżej niespodzianki.

15
9
3
4
90+3'
Iker Alvarez #16
1
2
3
5
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

2
2
2
90'

Kontra Villarrealu, z której wyszedł atak pozycyjny. W końcu z ostrego kąta uderzył Chukwueze, ale Courtois odbił piłkę.

2
88'
88'
88'

Vinicius w sytuacji sam na sam uderzył ponad bramką. Wcześniej jednak był spalony.

1
3
1
1
1
87'

Techniczny strzał oddał Vinicius. Piłka minęła bramkę gości o metr.

2
85'

Real nie potrafi poważniej zagrozić bramce Villarrealu, a czas płynie.

1
82'
81'

Pedraza w polu karnym Realu Madryt, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

1
1
80'
80'

Coraz mniej czasu ma Real, który nie potrafi zagrozić Villarrealowi.

78'

Podawał Valverde, ale Rodrygo nie zdołał trafić w bramkę z ostrego kąta. Piłka poszybowała wzdłuż pola bramkowego.

1
1
75'
1
2
3
75'

Kwadrans do końca. Real Madryt w ataku, gospodarze nastawieni na grę z kontrataku.

3
73'

Kroos uderzył z rzutu wolnego, piłka spadała za bramkę, ale ją minęła.

2
2
70'
68'

Z ok. 25 metrów przymierzył Militao, dwa metry ponad poprzeczką bramki miejscowych.

1
2
1
1
67'

Villarreal nie zamierza się cofać. Miejscowi oddalili grę od własnej bramki i nie chcą oddać piłki Realowi Madryt.

4
2
1
64'
63'

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Moreno wygrał wojnę nerwów. Courtois w przeciwnym rogu, piłka w bramce. 2:1!

10
8
1
4
7
61'

A teraz rzut karny dla Villarrealu! Alaba potknął się i w momencie kiedy się przewracał został trafiony w rękę. Sędzia od razu wskazał na "wapno"!

8
6
3
4
5
61'

Reina wybiegł kilka metrów przed pole karne i zatrzymał akcję Realu Madryt.

1
1
60'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Pewny strzał Benzemy z rzutu karnego i Real dość szczęśliwe doprowadził do remisu!

Real Madryt
13
8
2
6
8
58'

Pechowe zagranie ręką Foytha i będzie rzut karny dla Realu!

5
2
1
57'

Jeszcze mamy VAR. Sędziowie rozpatrują zagranie ręką chwilę przed strzałem.

1
1
1
3
2
56'

Vinicius do Benzemy, ten miał do bramki pięć metrów, ale jego strzał zablokował obrońca! Powinien być remis!

1
1
2
3
3
55'

Po dograniu z rzutu wolnego piłkarze gości szukali uderzenia. Kilka zgrań piłki, ale gola nie ma.

52'

Real ruszył do ataku. Goście szukają wyrównania. Miejscowi nastawieni na kontry.

2
2
50'

Kontra Realu Madryt, ale niezbyt dokładne rozegranie akcji przez Królewskich.

2
1
2
48'

Vinicius do Benzemy, ten uderzył obok bramki. Sędzia po chwili odgwizdał spalonego.

2
2
47'

Gol! Strzelił Yeremy Pino. Asystował mu Gerard Moreno. Świetny początek 2. połowy w wykonaniu gospodarzy! Zagranie w pole karne do Pino, ten miał problemy z przyjęciem piłki, ale w końcu mu się to udało. Strzał z pola karnego odbił się jeszcze od Mendy'ego i piłka znalazła się w bramce. Courtois jeszcze trącił strzał, ale niewiele to dało! 1:0!