Strzał rozpaczy oddał Geoffrey Kondogbia, w bramkę nie trafił.

90+6'

Strzał Griezmanna z rzutu wolnego, piłka po murze wyszła na korner.

3
90+4'

Araujo uratował Barcelonę wybijając piłkę sprzed linii bramkowej po strzale Griezmanna!

25
10
3
2
4
90+3'
CZERWONA KARTKA
27
21
15
19
38
90+2'

Torres i Savić pobili się, sędzia postanowił wyrzucić z boiska obu graczy.

47
21
7
3
10
90+1'

Morata runął na murawę, ale sędzia stwierdził, że o rzucie karnym mowy nie ma.

10
1
2
2
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
2
3
1
88'

Z ok. 25 metrów uderzył Lemar. Piłka jednak minęła bramkę gości.

9
5
2
2
3
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Za symulowanie i nie słuchanie sędziego ukarany został Raphinha.

7
9
10
9
14
86'

Faul w ataku Llorente. Zawodnika Atletico wściekły na wszystkich. Nie chcemy widzieć, co na ławce wyczynia Diego Simeone.

4
1
1
1
85'
13
4
komentarz

Wściekli miejscowi fani. Na spalonym złapany został Correra, a mógł tego uniknąć.

4
1
2
84'

Barcelona bez większych problemów rozbija ataki Atletico. Do końca jednak jeszcze trochę,

5
1
1
82'

Faul na Griezmannie i druga kartka w meczu.

3
3
6
3
5
81'
1
81'
ZMIANA
81'
ZMIANA
78'

Zagranie w pole karne do Raphinhy, strzał z ok. 12 metrów spokojnie zablokował obrońca Atletico Madryt.

2
1
2
79'
4
1
2
77'

Bardzo mocny, ale zarazem niecelny strzał oddał Griezmann. Pierwsza próba gospodarzy od kilku minut.

3
2
2
1
73'
ZMIANA
2
4
1
1
2
73'
ZMIANA
4
1
1
72'

Piłka w bramce po strzale Torresa, ale gola nie ma. Spalony!

4
3
5
9
5
73'
ZMIANA
7
3
72'

Barcelona w końcu na dłużej pod bramką Atletico, obrona gospodarzy dość panicznie, ale wybroniła się.

5
4
1
4
69'

I właśnie kontrę wyprowadzili goście. Zagranie do Dembele, ten jednak niepotrzebnie uderzył. Piłka minęłą bramkę.

4
2
1
3
3
68'

Atak pozycyjny Atletico, Barcelona nastawiona na grę z kontry.

2
1
2
1
3
65'

Strzał lewą nogą Llorente na raty obronił ter Stegen. Ponownie w ataku Atletico, które znowu jest bliżej bramki gości.

5
2
3
1
3
64'
ZMIANA
Pablo Barrios #34
1
1
1
64'
ZMIANA
Yannick Carrasco #21
1
1
62'

Dembele urwał się obrońcy, strzał z pola karnego jeszcze zdołał jednak zablokować Savić. Piłka otarła się o słupek.

4
3
4
4
4
60'

Godzina gry za nami. Atletico częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi zepchnąć Barcelony pod jej pole karne.

3
3
1
1
57'
ZMIANA
57'
ZMIANA
6
5
4
1
56'

Ostre wejście Araujo, sędzia oszczędził zawodnika Barcelony.

3
2
4
3
4
54'

Molina do Griezmanna, ale mający różowe włosy Francuz uderzył z siedmiu metrów wysoko ponad bramką!

4
7
1
1
53'

Mocny, ale oddany zbyt szybko, strzał z ok. 16 metrów Felixa poszybował ponad bramką.

1
4
2
1
52'

Gra częściej toczy się na połowie Barcelony, ale do pola karnego gości wciąż dość daleko.

3
3
1
1
1
49'

Barcelona stara się być aktywniejsza po przerwie. Swoje plany ma Atletico. Początek 2. połowy dość rwany.

2
3
2
1
2
46'

I już ter Stegen musiał zachować czujność. Większego zagrożenia pod bramką nie było.