(0:0)
Zakończony
Girona FC
90+3'

Jeszcze doliczony czas, ale można było zmęczyć się już tym podstawowym. Próbują jedni i drudzy zdobyć zwycięskiego gola, ale całe to granie bez rumieńców.

45
64
26
28
64
90'

Doliczone pięć minut.

81
45
27
30
56
89'

Paulo Gazzaniga pokazał się na przedpolu i nie pozwolił żadnemu zawodnikowi Blaugrany na zakończenie strzałem wrzutki Jordiego Alby.

25
27
18
15
19
87'

Robert Lewandowski dostał podanie od Alejandro Balde, ale przyjmował piłkę tak niezdarnie, że odbiła się ona od klatki piersiowej na jakieś dwa metry. Równie nieudane było uderzenie z dystansu Ronalda Araujo.

39
91
22
43
50
86'

Niewiele fascynującego dzieje się na boisku. Zresztą wystarczy spojrzeć na wynik. Zobaczymy, która z drużyny przyciśnie w ostatnich minutach i poszuka rozstrzygnięcia.

12
23
10
10
18
84'

Girona FC. Schodzi: Ivan Martin. Wchodzi: Valery Fernandez.

12
83'

Przerwa w grze spowodowana urazem Santiago Bueno.

11
9
4
6
9
81'

Szybka kombinacja podopiecznych Xaviego i Girona została sprowokowana do popełnienia faulu na Ferranie Torresie blisko własnego pola karnego. Przewinił Ricardo Riquelme.

23
18
12
12
19
79'

Prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego, a ten za długo zwlekał z oddaniem strzału i ułatwił wykonanie rozpaczliwego wślizgu Davidowi Lopezowi. Marnuje szanse Polak.

33
58
32
44
48
78'

Pozostał około kwadrans czasu i niezmiennie żaden piłkarz nie ma pomysłu na przeprowadzenie skutecznego ataku. Antonio Mateu Lahoz przerwał ostatnią akcję FC Barcelony z powodu zagrania ręką Roberta Lewandowskiego.

17
20
11
11
25
77'

Żółtą kartkę otrzymał Cristhian Stuani za zaatakowanie przeciwnika łokciem.

16
9
3
5
7
75'

FC Barcelona. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Jordi Alba.

13
8
1
2
3
73'

Girona nabrała pewności siebie i po przerwie znacznie odważniej operuje piłką na połowie przeciwnika. Ostatnia akcja Rodrigo Riquelme zakończyła się płaskim dośrodkowaniem. Marc-Andre ter Stegen z przerażeniem obserwował wyjście futbolówki na korner po nerwowej interwencji Ronalda Araujo.

6
5
3
3
10
70'

Girona FC. Schodzi: Wiktor Cygankow. Wchodzi: Rodrigo Riquelme.

3
70'

Publiczności nie podoba się to, co widzi na boisku. FC Barcelona ma problem ze zdominowaniem przeciwnika, a jej ataki są poskramiane przez Gironę.

19
10
5
7
11
68'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Ferran Torres.

15
8
2
6
5
67'

Podanie do Francka Kessiego, a rozgoryczeni kibice domagali się zdecydowanie żwawszego przeprowadzenia ataku od byłego pomocnika Milanu. W takim tempie FC Barcelona na pewno nie zdobędzie upragnionego prowadzenia.

8
9
5
5
8
65'

Brakuje strzałów celnych po obu stronach boiska. Celowniki obu zespołów zdecydowanie wymagają wyregulowania.

4
8
5
3
7
63'

Jeszcze jedno toporne rozegranie gospodarzy i po przyblokowanym uderzeniu Raphinhi był jedynie korner.

12
9
4
5
5
62'

FC Barcelona uspokoiła sytuację po kapitalnej sytuacji podbramkowej przeciwnika. Rozegranie podopiecznych Xaviego zakończyło się dośrodkowaniem w kierunku Roberta Lewandowskiego. Nie pozwolił na dojście piłki do strzelca Santiago Bueno.

13
10
5
9
6
60'

Girona FC. Schodzi: Toni Villa. Wchodzi: Yan Couto.

Toni Villa #12
3
2
2
1
3
60'

Girona FC. Schodzi: Taty Castellanos. Wchodzi: Cristhian Stuani.

Taty Castellanos #9
3
2
2
3
2
59'

Przygotowane są kolejne zmiany w Gironie.

2
2
1
1
1
56'

W odpowiedzi wrzutka w pole karne Girony, a tam nie porozumieli się Robert Lewandowski oraz Ansu Fati. Ostatecznie sędzia asystent pokazał spalonego.

16
23
10
11
21
55'

Girona podeszła wyższym pressingiem i nie pozwoliła gospodarzom na swobodne podawanie piłki. W odpowiedzi było rozegranie pretendenta i po podaniu prostopadłym Taty Castellanos wybiegł sam na sam z Marciem-Andre ter Stegenem. To była rewelacyjna szansa na zdobycie prowadzenia! Skończyło się jednak spektakularnym pudłem.

8
7
5
6
8
52'

Rozegranie Blaugrany i piłka trafiła przed pole karne przeciwnika do Julesa Kounde. Mocne uderzenie defensora i skończyło się spektakularnym pudłem. Bramkarz Paulo Gazzaniga nie musiał robić nic ponad odprowadzenie futbolówki wzrokiem poza boisko.

13
14
8
9
16
50'

Gavi popracował w centrum boiska i nie pozwolił zawodnikom w żółtych strojach z czerwonymi elementami na przeprowadzenie kontrataku.

16
9
4
3
7
47'

Dorzucenie Raphinhi z rzutu wolnego na głowę Erica Garcii. Mocne uderzenie, jednak kolejne ponad poprzeczką Paulo Gazzanigi. Duże rozczarowanie defensora, ale musiał szybko zbierać się do powrotu na własną połowę boiska.