4
10
5
90+3'

Lewandowski nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra. Jego zdaniem Rodrigo De Paul ewidentnie zagrał piłkę ręką.

31
42
9
6
16
90+2'

Asystent Diego Simeone również napomniany żółtą kartką. Nerwowo przy ławkach rezerwowych.

43
16
4
4
5
90+2'
ZMIANA
21
5
6
1
2
90'

Arbiter doliczył jeszcze cztery minuty.

19
7
9
9
14
90+1'
8
8
6
9
32
89'

Jan Oblak wyskoczył zdecydowanie wyżej do piłki niż Robert Lewandowski. Pewny chwyt bramkarza Atletico Madryt.

12
12
12
18
22
88'

Alvaro Morata próbuje zaznaczyć swoją obecność po wejściu na boisko. Hiszpan strzałem głową nie trafił w bramkę FC Barcelony.

19
13
9
8
4
87'

Alvaro Morata składał się do uderzenia przewrotką i kopnął Erica Garcię. To wyglądało niebezpiecznie.

6
8
7
9
16
86'
24
12
2
2
3
85'

Kibice na Camp Nou przecierali oczy ze zdumienia... Kryzys formy to mało powiedziane.

10
16
13
12
19
84'
26
9
1
5
2
83'
Pablo Barrios #34
23
9
1
3
1
81'
Jose Gimenez #2
31
11
2
4
1
81'

Kibice próbują wesprzeć Roberta Lewandowskiego w trudnym momencie, skandując jego nazwisko. Nie da się ukryć, że kadrowicz wpadł w dołek formy.

58
33
9
14
11
80'
20
10
4
1
4
78'
ZMIANA
47
38
8
5
10
78'
ZMIANA
78'
8
6
6
12
21
76'

Aż trudno w to uwierzyć. Jan Oblak wybiegł przed pole karne i Robert Lewandowski miał idealną okazję do przełamania. Reprezentant Polski katastrofalnie spudłował.

28
39
11
22
37
75'
33
21
5
7
9
73'

To mogła być przepiękna bramka! Dośrodkowanie Alvaro Moraty, strzał piętką Antoine'a Griezmanna i skuteczna interwencja ter Stegena.

25
7
3
4
9
72'

Gavi mógł "zabić" mecz. Młody pomocnik nieczysto trafił w piłkę, a po chwili Raphinha nie wykorzystał świetnej wrzutki Roberta Lewandowskiego.

23
12
9
10
17
70'

I znowu Jan Oblak był szybszy od Roberta Lewandowskiego. Pewna interwencja Słoweńca. Wydawało się, że napastnik odstawił nogę.

24
16
9
10
24
68'

Nie będzie rzutu karnego dla FC Barcelony. Sędzia szybko pozbawił Gaviego złudzeń.

17
10
3
6
30
66'

To zdecydowanie nie jest dzień Lewandowskiego. Kadrowicz miał trochę miejsca i sprezentował piłkę Nahuelowi Molinie.

20
25
8
19
30
66'
ZMIANA
65'

Prostopadłe podanie Raphinhi do Roberta Lewandowskiego. Snajper został uprzedzony przez świetnie dysponowanego Jana Oblaka.

20
18
7
8
11
63'

Cios za cios. W stuprocentowej sytuacji Rodrigo De Paul fatalnie przestrzelił. Argentyńczyk może mieć pretensje do samego siebie.

18
7
6
7
9
62'

Gavi wypracował sobie pozycję do strzału. Jan Oblak odetchnął z ulgą, gdy piłka przeleciała obok słupka.

10
4
4
7
6
61'

Raphinha szukał w polu karnym Roberta Lewandowskiego. Niestety, Polak przegrał pojedynek powietrzny.

14
14
4
17
10
61'
ZMIANA
11
11
1
61'
ZMIANA
59'
4
59'
ZMIANA
5
2
1
2
3
58'

Madrytczycy mogli wykorzystać liczebną przewagę. Ich akcja zakończyła się niecelnym strzałem Carrasco.

13
6
3
5
2
58'

Sergio Busquets otrzymał żółtą kartkę, ale musi zmienić spodenki po starciu z Thomasem Lemarem. Przez chwilę gospodarze w osłabieniu.

7
9
2
3
57'
11
6
4
8
16
56'

Przed polem karnym Lewandowski przekazał piłkę Raphinhi. Reprezentant Brazylii strzelił tuż obok prawego słupka.

17
11
3
6
7
54'

Marc-Andre ter Stegen zachował czujność po zaskakującej próbie Yannicka Ferreiry Carrasco. Piłka wylądowała za linią boczną.

12
9
4
1
3
53'

Z minuty na minutę rośnie przewaga "Blaugrany". W pierwszej połowie Atletico miało więcej argumentów w ataku.

19
12
2
3
5
51'

Co za kiks Roberta Lewandowskiego... Zupełnie nieudane uderzenie wolejem Polaka. Później sędzia zasygnalizował pozycję spaloną.

26
33
16
19
15
50'

Yannick Ferreira Carrasco dynamicznie zszedł do środka boiska. Reprezentant Belgii nawet nie trafił w światło bramki.

9
13
7
4
6
48'

Szybka akcja w wykonaniu FC Barcelony. Autor pierwszego gola, Ferran Torres, nie potrafił zaskoczyć golkipera Atletico Madryt.

16
12
7
6
6
46'

Robert Lewandowski podbił sobie piłkę i uderzył z powietrza. Jan Oblak nie musiał się wysilać, żeby zatrzymać ten strzał.

10
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Raphinha.

Tuż przed zmianą stron FC Barcelona obejmuje prowadzenie! Katalończycy dopięli swego za sprawą Ferrana Torresa. Hiszpan otrzymał podanie od Raphinhi i płasko uderzył w kierunku dalszego słupka. Jan Oblak w tej sytuacji nie mógł zrobić zbyt wiele.

148
68
23
25
33
44'

Katalończycy wymieniają podania, próbując uśpić czujność rywali. Defensywa Atletico Madryt jest jednak bezbłędna w dzisiejszym meczu.

12
9
7
8
8
42'

Uaktywnił się Robert Lewandowski. Polski napastnik mógł zagrać do ustawionego na lewej flance Alejandro Balde, nie zauważył klubowego kolegi i zaliczył stratę.

31
29
11
10
14
41'

Jak na razie szlagier Primera Division pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza Katalończycy nie mogą być zadowoleni z postawy swojej drużyny.

13
9
5
8
8
39'

Bezradność podopiecznych Xaviego w ofensywie. Jules Kounde przerzucił ciężar gry na lewą stronę, gdzie nie było żadnego z piłkarzy FC Barcelony.

21
12
11
15
16
37'

Robertowi Lewandowskiemu odskoczyła piłka po zagraniu Gaviego. Polak był już na krawędzi pola karnego.

34
34
15
16
26
35'

Antoine Griezmann dał sygnał kolegom do ataku. Filar Atletico Madryt uderzył z kilku metrów, natomiast refleksem wykazał się Marc-Andre ter Stegen.

20
12
7
8
16
33'

Frenkie de Jong upadł na murawę i mimo to oddał strzał z bardzo trudnej pozycji. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Jana Oblaka.

24
9
8
8
7
32'

Xavi również dał wyraz swojemu niezadowoleniu. Arbiter musiał przeprowadzić rozmowę wychowawczą z opiekunem FC Barcelony.

12
13
11
8
12
31'

Wrzawa na Camp Nou. Kibice mają pretensje do sędziego, który nie zasygnalizował faulu Jose Marii Gimenzea.

16
5
7
5
12
29'

Antonie Griezmann zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Francuz trafił prosto w Raphinhę ustawionego w murze.

22
11
12
6
12
27'
17
7
9
11
20
26'

Gołym okiem można zauważyć, że zespół Diego Simeone jest nastawiony na kontrataki. Obraz gry się nie zmienia.

14
11
9
8
8
24'

Akcja FC Barcelony zaczęła się od Roberta Lewandowskiego, który wypuścił Ferrana Torresa. Hiszpan źle dośrodkował i Jan Oblak wypiąstkował piłkę.

18
9
4
11
8
22'

Podopieczni Xaviego cierpliwie rozgrywają piłkę. Gospodarze powoli przesuwają się w kierunku pola karnego Atletico Madryt.

24
10
5
6
11
20'

Robert Lewandowski czekał na podanie od Julesa Kounde i stracił równowagę. Madrytczycy wyprowadzili kontratak, lecz Marc-Andre ter Stegen obronił strzał Angela Correi.

25
25
8
5
14
18'

Axel Witsel ucierpiał po uderzeniu Sergio Busquetsa. Sędzia główny nie dopatrzył się jednak przewinienia po stronie kapitana FC Barcelony.

10
15
3
4
9
17'

Ależ szansa! Robert Lewandowski z dziecinną łatwością ograł Stefana Savicia i po chwili został zablokowany. Ferran Torres również nie mógł oddać strzału.

19
18
9
17
13
15'

Zarówno FC Barcelona, jak i Atletico Madryt nie forsują tempa. Poza szansą Antoine'a Griezmanna z 1. minuty, brakuje sytuacji bramkowych.

4
2
7
4
4
13'

Z głębi pola piłkę wrzucił Frenkie de Jong. Jan Oblak wygrał pojedynek powietrzny i bardzo szybko zażegnał niebezpieczeństwo.

11
8
7
7
10
11'

Antoine Griezmann jest wyróżniającą się postacią na boisku. Tym razem reprezentantowi Francji zabrakło dokładności przy dośrodkowaniu.

10
7
8
5
9
10'

Raphinha zatańczył z przeciwnikami na prawej stronie boiska. Było efektownie, ale nieskutecznie - Brazylijczyk zanotował stratę.

10
6
4
7
12
9'

Katalończycy nie mogą przedostać się w pole karne gości. Ich akcja zakończyła się po tym, jak Sergio Busquets zagrał piłkę ręką.

8
6
9
7
7
7'

Nahuel Molina celnie dograł do ustawionego w polu karnym Angela Correi. Drugi z wymienionych nie zdołał opanować piłki, nie mówiąc już o strzale na bramkę FC Barcelony.

4
13
2
1
4
5'

W pierwszych minutach dużo niedokładności w grze po obu stronach. Frenkie de Jong rozdziela piłki w środku pola.

12
3
3
2
5
3'

FC Barcelona próbowała budować atak pozycyjny na połowie rywali. Yannick Ferreira Carrasco utrudnił sprawę gospodarzom.

9
12
1
2
11
1'

Atletico Madryt zaczęło z wysokiego C. Po 40 sekundach Antoine Griezmann przymierzył z dystansu, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce.