(0:0)
Zakończony
Athletic Bilbao
komentarz

Podział punktów, który powinien dać Realowi wicemistrzostwo. Athletic poza pucharami.

1
1
1
1
90+4'

Tymczasem Atletico straciło gola i Real wrócił na 2. miejsce w La Liga!

11
5
3
5
14
90+1'
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
3
7
8
89'

Z sześciu metrów przestrzelił Rodrygo. To może być pudło na wagę utraty szans na wicemistrzostwo!

7
8
3
7
7
88'

Ożywił się Real Madryt, który szuka gola na wagę wicemistrzostwa. Goście już raczej nie wierzą w powodzenie misji: puchary.

5
4
2
4
7
86'

Co chwilę groźnie robi się pod bramką Realu. Goście szukają zwycięskiego trafienia.

10
7
1
2
3
85'
Real Madryt
10
10
1
6
6
82'

Athletic na niezbyt wiele pozwala Realowi. Gospodarze nie są w stanie zepchnąć gości do defensywy.

8
7
5
6
79'

Real nie potrafi zagrozić poważniej gościom. Przed momentem do siatki trafił Vinicus, ale wcześniej był na spalonym.

10
12
4
4
77'
4
77'
Oihan Sancet #8
1
1
1
3
4
77'

Szybkie wyjście gości zakończone niecelnym strzałem Berenguera.

2
2
1
1
74'
9
7
6
4
1
72'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Pewny strzał Benzemy z rzutu karnego. Piłka poszybowała w środek bramki. Golkiper rzucił się w swoją prawą stronę! 1:1!

Real Madryt
11
9
2
6
8
71'
6
5
1
6
5
71'

Real potrzebuje dwóch goli do powrotu na 2. miejsce. Za moment może wyrównać. W polu karnym został sfaulowany Militao. Przewinił Berchiche.

2
1
5
6
68'

Real pozostawił gościom sporo miejsca z przodu, co stara się wykorzystać Athletic.

3
1
2
5
67'
Unai Vencedor #16
1
3
3
64'
Festy Ebosele #19
2
3
64'
62'

Vinicius zamarzył o rzucie karnym, innego zdania był arbiter. Gramy dalej.

2
2
1
2
59'

Prowadzi Atletico i Real musi walczyć o to, aby wrócić na pozycję wicelidera. Z kolei Osasuna zdobyła drugą bramkę, co oznacza, że szanse Athletiku na puchary maleją.

2
1
1
58'
57'
4
4
1
1
57'

Inaki Williams sam na sam z bramkarzem, górą Courtois!

3
3
55'
5
5
1
2
1
55'

Goście co chwilę kontrują Real, Courtois interwencjami na przedpolu utrzymuje gospodarzy w meczu.

2
2
1
53'

Zdobyty gol niewiele daje drużynie z Bilbao. Przed momentem bramkę strzeliła Osasuna i to ona jest w pucharach.

1
1
52'

Athletic po zdobyciu gola starał się pójść za ciosem. Teraz to jednak Real przyspieszył.

1
49'

Gol! Strzelił Oihan Sancet. I właśnie taka kontra wyszła drużynie z Bilbao! Sancet znalazł się w sytuacji niemal sam na sam z bramkarzem. Courtois pierwszy strzał obronił, ale przy dobitce pod poprzeczkę był bez szans! 0:1!

9
3
2
4
5
48'

Nie zmienił się obraz gry po przerwie. Real stara się atakować, goście czekają na swój moment do przeprowadzenia szybkiej akcji.