Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze
21 lip 2022 18:30
92'

Żółtą kartkę otrzymał Mads Hermansen. Kartką ukarany bramkarz Brondby, za przedłużanie gry.

Mads Hermansen #1
Broendby IF
7
komentarz

Kibice na stadionie domagają się drugiej bramki dla Pogoni.

27
10
1
84'

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Kamil Grosicki. Ależ akcja! Mamma Mia! Co za bramka Pogoni! Grosicki zagrał, jak za najlepszych czasów w reprezentacji Polski, Zahović minął dwóch obrońców i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Mamy 1:1!

46
16
2
2
2

Żółtą kartkę otrzymał Jean Carlos Silva. Mamy pierwszą żółtą kartkę. Bartkowski wsadził na minę Jeana Carlosa, a ten musiał kasować tę akcję.

Pogoń Szczecin
1
1
1
76'

W drugiej połowie po stronie Pogoni zgadza się wszystko do momentu wejścia w pole karne. Tam brakuje koncepcji i finalizacji.

4
4
1
3
2
72'

Ależ szczęście miała Pogoń! Doskonałe minięcie linii obronnej drużyny ze Szczecina, ale na całe szczęście przyjęcie pozostawiało wiele do życzenia.

2
2
1
2
1
67'

Groźna akcja Duńczyków, ale czujny Stipica.

2
2
3
1
2
komentarz

Obraz meczu się nie zmienia. po 20 minutach dzieli i rządzi Pogoń Szczecin, ale na razie bez żadnych wymiernych efektów w postaci bramek.

3
60'

Ależ piłka do Zahovicia, zabrakło mu pół metra do minięcia bramkarza. Naciska Pogoń.

5
1
2
1
2
58'

Kolejny raz protestują zawodnicy Brondby domagając się rzutu karnego, ale podstaw do podyktowania jedenastki raczej nie było. Trzeba zanotować, że po 13 minutach w końcu gracze Brondby znaleźli się w polu karnym Pogoni.

1
3
1
4
55'

Aktualnie niewiele widać w polu karny gości, kibice zadymili cały obszar. Mieliśmy jednak kolejną groźną akcję Pogoni, wyróżnia się bardzo mocno Kamil Grosicki.

4
1
1
2
53'

Brondby właściwie przez osiem minut nie wyszło z własnej połowy. Doskonała gra w pressingu Pogoni.

3
2
1
2
49'

Od początku Pogoń wyszła ze zdecydowanie innym nastawieniem. Cztery minuty dominacji gospodarzy, czekamy na konkrety.

7
2
1
czas Druga połowa
45'

Broni Stipica! To nie była łatwa interwencja dla bramkarza Pogoni.

15
2
1
4
44'

Rzut wolny z 18 metrów od bramki Pogoni dla Brondby. Groźna pozycja.

4
1
3
43'

Kolejna groźna akcja przyjezdnych z Kopenhagi. Na całe szczęście w bramce czujny Stipica.

2
40'

Niestety, Pogoń stoi na boisku, a goście klepią piłkę między sobą.

4
4
6
6
36'

Jest próba Damiana Dąbrowskiego z 30 metra! Bramkarz Brondby łapie piłkę po koźle bez większych problemów.

5
1
1
1
1
33'

Kolejny rzut rożny dla Brondby, ale na szczęście wybija Drygas.

3
1
2
2
30'

Po 30 minutach meczu nie można powiedzieć nic pozytywnego o Pogoni.

3
2
2
3
3

Gol! Strzelił Blas Riveros. Ajjjj niestety. Pogoń przegrywa od 28 minuty. Dobra piłka za linię obrony szczecińskiego zespołu, wstrzelenie piłki w pole karne, małe zamieszanie i przytomnie odnalazł się w polu karnym Riveros, który strzałem z woleja pokonał Stipicę.

Broendby IF
8
7
1
8
14
25'

Dłuższy fragment dominacji Pogoni. Jednak podobnie, jak w przypadku Duńczyków - nic z tego nie wynika.

4
5
1
3
20'

W końcu dobra akcja Pogoni zakończona groźnym strzałem. Pierwszy raz zmuszony do interwencji bramkarz gości.

12
2
17'

Doskonała kontra gości, ale na nasze szczęście strzał zablokowany.

1
1
3
1
3
16'

Trzeba przyznać, że przewagą Duńczyków jest właściwie jedynie optyczna. Klepią piłką od nogi do nogi, ale wyłączając sytuację z początku meczu, nic z tego nie wynika.

4
1
1
12'

Pierwsza próba akcji ofensywnej Pogoni, ale Kowalczyk dośrodkowuje wprost w ręce bramkarza gości.

1
1
3
1
10'

Piłkarz Brondby pada w polu karny Pogoni. Ręce wysoko uniesione do góry, ale sędzia nie reaguje. Gramy dalej.