Koniec spotkania! Real Madryt pewnie ogrywa Eintracht Frankfurt i sięga po Superpuchar Europy!

4
2
3
90+2'

Rodrygo dynamicznie wbiegł w pole karne, jednak nie miał wielu opcji. Wygonił się pod linię końcową, spróbował strzału, ale trafił w boczną siatkę.

2
1
90+2'
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

2
2
1
1
1
89'

Ładna akcja Eintrachtu, ale Casemiro blokuje strzał Knauffa z piętnastego metra.

3
1
87'

Lenz wykonywał rzut wolny z bocznego sektora boiska. Ni to strzał, ni to dośrodkowanie. Piłka przeleciała jednak nad głowami wszystkich zawodników w polu karnym i wyleciała poza boisko.

1
3
1
2
1
85'
85'
84'
84'

Minimalnie lepszy okres w grze Eintrachtu, jednak dalej nie przekłada się to na stwarzane zagrożenie pod bramką Courtois.

1
1
81'

Popsuli fantastyczną kontrę Królewscy. Ratował ją strzałem z dystansu Kroos, ale kopnął obok bramki.

1
1
1
1
3
80'

Benzema prostopadle do Viniciusa, lecz bardzo nie w tempo. N'Dicka był szybszy przy piłce.

1
1
2
1
78'

Leży na murawie Kolo Muani. Piłka wybita poza boisko.

1
1
78'

Camavinga faulowany przy wyjściu do kontry. Nie mają pomysłu na odbiór piłki zawodnicy z Frankfurtu.

2
1
2
1
1
76'
75'

Gwizdy niemieckich kibiców, bo Real utrzymuje się przy piłce, a Eintracht nie potrafi jej odebrać.

1
2
72'

Fantastyczna gra Królewskich. Ależ zabawili się z defensywą Eintrachtu w jego polu karnym. Valverde mógł strzelać, ale poszukał jeszcze podaniem Benzemy. Piłka przejęta przez rywala.

1
1
1
71'

Szybka kontra Realu, Benzema do Viniciusa, ten zaplątał się w drybling... ale sędzia zasygnalizował spalonego.

1
1
70'
69'

Eintracht próbuje coś zrobić, ale kompletnie nie jest w stanie. Defensywa Realu nie popełnia dziś błędów.

2
2
66'
65'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

Vinicius i Benzema, skąd my to znamy? Wycofanie piłki przez Brazylijczyka na piętnasty metr, Benzema strzela i... dość dziwnie interweniował Trapp. Wydawało się, że złapie futbolówkę, jednak przepuścił ją do bramki.

8
4
2
3
8
64'

Tymczasem Niemcy. Knauff wyprowadził w pole dwóch zawodników Realu, wypracował sobie sytuację strzelecką z obrębu pola karnego, uderzył na bliższy słupek, jednak kolejny raz pewnie broni Courtois.

1
1
61'

Techniczne uderzenie Casemiro zza pola karnego i poprzeczka ratuje Eintracht!

2
1
60'

Valverde ruszył do kontry, dostał podanie, ale było trochę za mocne i musiał ratować akcję strzałem na wślizgu. Trapp pewnie łapie piłkę.

1
58'
55'

Ładna akcja Realu! Mogło być 2:0. Mendy zagrywał z lewego skrzydła, Vinicius opanował piłkę w polu karnym, ale nie dał się zaskoczyć Trapp!

3
2
1
2
1
54'

A Real cierpliwie. Czeka aż podejdą piłkarze Eintrachtu. Ci jednak nie kwapią się do pressingu.

3
2
4
2
2
53'

Prostopadłe podanie do Lindstroema. Ten nie dość, że nie opanował piłki, to jeszcze był na spalonym.

2
2
2
1
2
51'

Długo budują swoje akcje piłkarze z Madrytu, ale są bardzo niedokładni w ostatniej tercji boiska.

49'

Błędy Realu w rozegraniu, Eintracht miał okazję do kontry, jednak Rode podawał zbyt mocno do kolegi z drużyny i nic z tej akcji nie wyszło. Na razie taki leniwy początek drugiej połowy.