Liga Konferencji Europy: IV runda eliminacyjna, pierwsze mecze
18 sie 2022 20:30
komentarz

Koniec! Lech pojedzie do Luksemburga z dwubramkową zaliczką, ale z tego meczu na pewno nie są zadowoleni. Dziękujemy za udział w naszej relacji live.

10
6
4
2
4
90+2'
5
2
1
1
1
90+1'
90'

Strzał głową! Broni Bednarek.

14
1
2
2
5
88'
CZERWONA KARTKA

Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji. Milić skasował piłkarza wychodzącego na pozycję sam na sam z bramkarzem.

30
19
8
14
26
87'

Było blisko gola dla gości. Piłka po strzale z dystansu przeleciała jednak tuż obok słupka.

2
3
3
3
85'

Kolejna zepsuta akcja Szymczaka. Za długo prowadził piłkę. Powinno być już 3:0.

3
8
2
5
10
81'

To musiał być gol! Co za podanie Citaishvilego! Doskonała prostopadła piłka do Szymczaka, ten w sytuacji sam na sam trafia prosto w bramkarza.

6
14
8
10
17
78'
1
77'

Rzut rożny dla gości. Dobra centra, ale wybija jeden z obrońców Lecha.

7
4
72'
wchodzi Wchodzi
Edis Agovic #10
schodzi Schodzi
Dejvid Sinani #21
1
2
72'
Francisco Ninte Jr. #14
Joao Magno #9
1
70'

Było groźnie, ale strzał głową tylko w boczną siatkę.

4
2
1
1
1
67'
3
2
3
4
9
66'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Pedro Rebocho. Ufff. Udało się. Druga bramka dla Lecha. Dośrodkowywał Rebocho, a z woleja akcję wykończył Ishak

67
38
5
4
9
63'

1
61'
61'
59'

Będzie wymuszona zmiana w Lechu Poznań. Karlstrom nie jest zdolny do gry.

1
57'

Aleź dobra próba podania prostopadłego do Velde! Czujny jednak bramkarz.

1
1
53'

Niestety, jak na razie gra Lecha nie imponuje.

9
6
2
6
9
49'

Ależ okazja dla Lecha! Dobra wrzutka z rzutu rożnego, ale wszyscy po kolei minęli się z piłką.

6
14
5
2
4
46'

Zaczynamy granie! Lech musi przypomnieć sobie dobrą formę z pierwszych 10 minut.