1
2
1
komentarz

Inter Mediolan dopiął swego i zdobył punkt na Camp Nou! Dwie bramki Roberta Lewandowskiego nie wystarczyły, FC Barcelona jest blisko odpadnięcia z Ligi Mistrzów. Dziękujemy za uwagę.

35
25
3
22
14
90+5'

Inter Mediolan mógł skończyć to spotkanie, ale z bliskiej odległości  w sytuacji sam na sam nie strzelił Asllani.

119
82
32
37
37
90+2'
GOOOOOOL!!!

Odpowiedź FC Barcelony i kolejny gol Roberta Lewandowskiego. Polak dopiął swego i zdobył bramkę głową. Barcelona ma jeszcze cztery minuty, bowiem Szymon Marciniak doliczył sześć minut.

1205
353
122
112
143
89'
GOOOOOOL!!!

Ależ akcja Interu Mediolan w kontrataku. Lautaro Martinez do Robina Gosensa i Marc-Andre ter Stegen bez szans. 2:3!

165
112
46
116
235
87'

Ależ ładnie rozklepali to piłkarze FC Barcelony, a konkretnie duet Ansu Fati - Pedri. Fati popełnił jednak błąd i wdał się w drybling. Stracił przez to piłkę.

39
27
15
22
66
85'
ZMIANA
86'

Spieszy się FC Barcelona, która potrzebuje tutaj zwycięstwa. Mijają kolejne minuty.

44
15
7
9
11
85'
6
84'

Ależ napędzona jest FC Barcelona! Faulowany De Jong w trakcie kontrataku.

15
7
3
4
5
85'
ZMIANA
18
5
1
2
2
82'
GOOOOOOL!!!

I jest gol Roberta Lewandowskiego! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i zła interwencja Stefana de Vrija. Polak wykorzystał błąd defensora Interu Mediolan i płaskim strzałem doprowadza do remisu.

753
279
36
40
61
79'
34
18
5
12
25
78'

Kolejna próba Lewandowskiego głową niecelna. Pozycja polskiego napastnika była jednak bardzo trudna.

33
26
4
19
17
76'

Niecelny strzał Roberta Lewandowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Barcelonie pozostało niespełna piętnaście minut plus to co doliczy sędzia Szymon Marciniak.

31
25
7
19
11
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
73'

Balde próbował się rozpędzić z piłką na lewej stronie, ale zabrakło mu boiska.

10
12
3
4
4
73'
ZMIANA
72'
ZMIANA
6
2
4
4
2
71'

Piłka w siatce po strzale Roberta Lewandowskiego. Polak był jednak na spalonym.

39
43
20
87
55
68'

Bomba Ousmane'a Dembele, ale w sam środek bramki.

20
10
6
5
5
67'

Fatalna sytuacja FC Barcelony, która już za 25 minut może pożegnać się z Ligą Mistrzów w tym sezonie.

31
37
10
22
41
66'
ZMIANA
65'
ZMIANA
64'
ZMIANA
25
8
5
5
1
63'
GOOOOOOL!!!

Eric Garcia nie chciał być gorszy od Gerarda Pique i również zachował się fatalnie. Defensor Barcelony dał się minąć Laudaro Martinezowi, a ten płaskim strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

58
40
19
47
59
1:1'

Na Camp Nou niczym jak w ringu bokserskim! Teraz cios wyprowadzał Inter Mediolan. Dumfries był w dobrej pozycji do oddania strzału, ale próbował podać do jednego z kolegów. Zła decyzja Holendra.

15
10
6
8
9
1:1'

Odpowiada Barcelona. Strzał Pedriego broni Onana.

17
11
7
2
12
57'

Teraz to Inter Mediolan przejął inicjatywę. Na początku przyblokowany strzał z woleja Dzeko, kilka chwil później niespodziewane uderzenie Calhanoglu, a potem interwencja Ter Stegena po uderzeniu głową... Pique.

13
12
6
8
9
55'
24
5
6
9
9
53'

Dośrodkowanie Roberta Lewandowskiego wprost w ręce Andre Onany.

22
23
22
15
14
52'
29
9
7
15
24
50'
GOOOOOOL!!!

Można zadać pytanie: co zrobiła teraz obrona FC Barcelony? Fatalnie zachowali się defensorzy, a konkretnie Pique, który złamał linię spalonego przy centrze Bastoniego. Z bliskiej odległości Ter Stegena pokonał Barella.

56
46
23
36
88
48'

Chwilę wcześniej z prawej strony dośrodkował Raphinha, ale jego centra została przyblokowana. Teraz próbował Ousmane Dembele. Piłka poleciała w kierunku Roberta Lewandowskiego, ale bez większych rezultatów.

9
14
8
18
6
47'

Rozpoczęliśmy drugą połowę i FC Barcelona już w ataku.

komentarz

Pierwsza połowa za nami i to FC Barcelona prowadzi na Camp Nou 1:0 po bramce Ousmane'a Dembele! Sporo emocji mieliśmy przed przerwą. Oby tak samo było także w drugiej części.

60
16
12
10
16
45+4'

Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego Interu Mediolan i od bramki rozpocznie Marc-Andre ter Stegen. Ostatnia minuta z czterech doliczonych przez Szymona Marciniaka w pierwszej połowie.

12
11
8
7
9
45+3'

Zagalopował się Raphinha, który próbował interweniować przy linii bocznej. Rzut rożny dla Interu Mediolan.

7
7
6
12
17
45+2'

Faulowany Sergio Busquets i rzut wolny dla FC Barcelony w pobliżu pola karnego gości.

40
15
6
7
7
45+1'

W poważnych tarapatach Inter Mediolan, który nie może wyprowadzić piłki ze swojej połowy.

43
20
6
6
6
43'

Bardzo aktywna FC Barcelona pod koniec pierwszej połowy. Robert Lewandowski długim podaniem próbował otworzyć prawą stronę boiska. Zagranie Polaka było jednak niedokładne. Chwilę później Raphinha niemal przelobował golkipera Interu Mediolan. Zabrakło kilku centymetrów.

30
14
13
6
8
42'

Próbuje odpowiedzieć Inter Mediolan i konstruuje akcję pozycyjną.

11
5
8
6
17
40'
GOOOOOOL!!!

Przewaga FC Barcelony w końcu się potwierdziła. Raphinha dobiegł do piłki w bocznej strefie boiska i zagrał ją do Roberto. Boczny defensor Dumy Katalonii wystawił futbolówkę Dembele, a ten przyłożył tylko nogę. 1:0 dla Blaugrany!

341
113
29
36
50
38'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Gaviego w pole karne rywali. Xavi zirytowany zagraniem swojego podopiecznego.

12
10
12
13
14
36'

Najlepsza okazja FC Barcelony w tym meczu! Lewandowski wywalczył pozycję w bocznej strefie boiska i dośrodkował na nogę Raphinhi. Brazylijczyk strzelił tuż obok słupka.

43
15
16
20
26
35'

Wrócił do obrony "Lewy" i to poskutkowało. Rzut wolny dla Barcelony.

47
13
11
5
9
34'

Przyspieszyli piłkarze FC Barcelony. Pedri szukał podaniem Roberta Lewandowskiego, ale Alessandro Bastoni wybił futbolówkę.

14
7
6
9
9
32'

Walka przy linii bocznej boiska. Sędzia podyktował aut dla Interu Mediolan. Decyzja nie podoba się kibicom Barcelony.

6
5
9
11
20
30'

Huknął Sergi Roberto zza pola karnego w środek bramki. Andre Onana miał jednak problem z jego strzałem i wypluł piłkę. Próbował dopaść do niej Robert Lewandowski, którego uprzedził golkiper Interu Mediolan.

20
15
10
8
8
29'

Z kornerami FC Barcelony nie mają jednak problemów defensorzy Interu Mediolan. Chwilę później fatalny błąd zaliczył Gavi, który przegrał pojedynek bark bark z Barellą. Z kontrą pognali Nerazzurri, a całą akcję strzałem próbował finalizować Dumfries. Holender posłał bombę w sam środek bramki golkipera Dumy Katalonii. Wciąż 0:0.

13
10
7
7
7
27'

Kolejny rzut rożny dla FC Barcelony.

54
20
9
10
14
26'

Odpowiedź Ousmane'a Dembele i uderzenie zza pola karnego. Interweniuje Andre Onana. Dzieje się na Camp Nou!

23
13
10
9
11
25'

Ze stałego fragmentu gry zespołu Xaviego nic nie wyniknęło. Groźniej znów było za to po akcji Interu Mediolan, którą strzałem zakończył Henrich Mchitarjan. Broni Marc-Andre ter Stegen.

8
6
6
4
6
24'

Faulowany Sergio Busquets na połowie rywala. Rzut wolny dla Dumy Katalonii.

13
8
6
4
6
23'

Zagranie z rzutu wolnego na głowę Lewandowskiego. Reprezentant Polski oddał strzał głową nad bramką.

25
18
13
12
12
21'

Ależ temperatura na Camp Nou! Lewandowski starł się ze Skriniarem i to zaogniło całą sytuację. Musiał interweniować Marciniak.

26
6
13
5
5
20'

Piłka w kierunku Roberta Lewandowskiego, ale Polak został od razu podwojony przez defensorów Interu Mediolan w polu karnym.

8
8
18
11
26
19'

Gwizdy tym razem w kierunku Szymona Marciniaka, który nie podyktował rzutu wolnego dla FC Barcelony. Kibice na Camp Nou widzieli tutaj faul na Robercie Lewandowskim. Polak starł się w tej sytuacji z Stefanem de Vrijem.

5
9
14
7
15
17'

Dużo szczęścia ma teraz Barcelona! Kapitalnie rozegrany rzut wolny przez zawodników Interu Mediolan. Piłkę głową uderzył Edin Dzeko, a piłka odbiła się od poprzeczki. Szymon Marciniak dostał informacje, że futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej.

15
8
7
8
17
16'

Chwilę później na murawę z krzykiem padł Denzel Dumfries, którego ostro potraktował Ousmane Dembele.

9
3
5
1
6
15'

Rozgrywała piłkę FC Barcelona na połowie rywala. Źle zagrał Marcos Alonso.

6
2
9
5
6
13'

Próbuje utrzymać się przy piłce Inter Mediolan. Rzut z autu dla gości.

5
5
6
6
11
11'

Raphinha oddał strzał z dalekiej odległości. Uderzenie Brazylijczyka przyblokował jeden z defensorów Nerazzurri. Rzut rożny dla Barcelony.

19
5
4
3
5
9'

Napiera FC Barcelona. Duma Katalonii przy tym drugim była blisko strzelenia gola, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników Interu Mediolan.

21
9
9
9
11
8'

Chwila niepokoju na Camp Nou. Lautaro Martinez urwał się obrońcom i strzelił w boczną siatkę. Chorągiewka w górze.

8
3
6
12
15
8'

Walka o pozycję w polu karnym Interu Mediolan. Po interwencji jednego z defensorów piłkę łapie Onana.

8
5
3
5
9
6'

I znów ociąga się ze wznowieniem gry Andre Onana. Głośne gwizdy słyszymy na Camp Nou.

5
6
4
8
17
5'

Dobra interwencja Roberta Lewandowskiego w swoim polu karnym przy rzucie rożnym rywali. Wydawało się, że gościom należy się rzut rożny. Szymon Marciniak zadecydował inaczej.

31
14
4
2
8
4'

Zryw Interu Mediolan z lewej strony i rzut rożny dla gości.

16
8
5
11
15
3'

O dziwo, bramkarz Interu Mediolan nie spieszy się z rozpoczęciem gry, a mamy przecież dopiero... 3. minutę.

7
6
7
6
12
2'

FC Barcelona już konstruuje atak pozycyjny. Bardzo prawdopodobne, że będzie to częsty obrazek w dzisiejszym meczu.