Liga Mistrzów: Grupa H
25 paź 2022 21:00
komentarz

I koniec! Nic nie dolicza Felix Zwayer. Maccabi Hajfa rozbite w Paryżu. PSG awansuje do 1/8 finału.

2
2
1
85'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Frantzdy Pierrot #9
83'
Ofri Arad #15
Ali Mohamed #4
83'
84'

Messi zaczął taniec z piłką na lewej flance i wyłożył piłkę Solerowi, a wcześniej przepuścił ją też Neymar. Trwa zabawa piłkarzy PSG. Jest już 7:2.

Paris Saint-Germain
1
83'
82'

Jeszcze raz Ekitike, tym razem po świetnym podaniu od Messiego, lecz znów na drodze stanął Cohen. Doskonałe wyjście na 5. metr.

80'

I już próbuje rezerwowy Ekitike z narożnika pola karnego strzału po ziemi, ale refleksem wykazuje się Cohen.

1
79'
79'
Warren Zaire-Emery #33
78'
76'

Messi zgubił balansem ciała dwóch obrońców i uderzył bardzo mocno lewą nogą, ale... w poprzeczkę!

74'
Neta Lavi #6
Maccabi Hajfa
71'
Meir Yosef Raz #22
Mohammad Abu Fani #16
70'
Sun Menahem #12
Pierre Cornud #27
68'
67'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Neymar usiłował wyłożyć piłkę Hakimiemu, ale piłkę przecina Sean Goldberg i pokonuje własnego bramkarza. Paryżanie się po prostu bawią.

Sean Goldberg #3
1
1
1
2
65'
Dean David #21
Omer Atzili #7
64'

Kapitalne uderzenie z dystansu Kyliana Mbappe! Kiedy u kibiców Maccabi tli się nadzieja na jakiś korzystny wynik, gospodarze gaszą ją właśnie takimi akcjami.

2
2
1
4
54'
50'

I proszę, dopięli swego piłkarze Maccabi! Dośrodkowanie z narożnika boiska przedłuża głową Pierrot, a Seck trafia do siatki! Jest 4:2, jest ciekawie!

Abdoulaye Seck #30
4
2
1
50'

Kolejna próba gości. Chery z dystansu i Donnarumma broni z trudem.

1
49'

I raz jeszcze najwyżej wyskoczył Pierrot, ale piłka poleciała minimalnie obok słupka.

48'

Tymczasem Pierrot główkuje z 5. metra, ale sfaulował Marquinhosa.

47'
komentarz

Chcesz być na bieżąco ze sportem? Zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

komentarz

I to tyle w pierwszej połowie. Pięć goli. Chyba nieźle, prawda?

45+3'

I już jesteśmy w polu karnym Maccabi. Hachimi z prawej strony dośrodkowuje, ale jest zablokowany. Jeszcze akcję ratował Bernat z Neymarem i skończyło się na rzucie rożnym.

2
45+2'

Atzili tym razem zbyt niedokładnie dośrodkowywał. Jeszcze Seck zacentrował piłkę, ale prosto w dłonie Donnarummy.

45+1'

Ale goście nie rezygnują, będzie kolejny stały fragment, tym razem rzut wolny.

45'

Kapitalna wymiana podań na jeden kontakt Messiego z Mbappe. W ten sposób przenieśli się z 30. na 20. metr od bramki rywali. A potem pozostało już tylko oddać mocny strzał, co Argentyńczyk uczynił. Wow!

6
3
1
1
42'

Z dystansu Tjaronn Chery, ale bardzo niecelnie. Piłka doleciała do trybun, a kilkadziesiąt metrów tam jest od linii do pierwszego rzędu.

40'

Zejście do środka i strzał w środek bramki Mbappe. Prosto w Cohena.

40'
38'

Ależ mamy odpowiedź! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Atziliego prosto na głowę Secka, który wyskoczył najwyżej w polu karnym paryżan i mamy 3:1!

2
2
1
2
35'

Kolejny kontratak i kolejny gol! Odbiór Renato Sanchesa i piłka błyskawicznie dzięki Messiemu jest już w polu karnym Maccabi. Bardzo ładne podanie do Neymara i bardzo precyzyjny strzał przy słupku Brazylijczyka. Chyba jest już po zabawie.

5
2
1
2
1
32'

Ależ kontra zespołu z Paryża! A do tego dużo zabawy. W kapitalnym tempie wszystko się odbyło. Messi zagrał pomiędzy linie do Neymara, a następnie wraz z Mbappe wparowali w pole karne z piłką. Brazylijczyk popisał się kapitalnym podaniem krzyżakiem do Francuza.

3
1
1
28'
1
2
26'
24'

Jeszcze jeden rzut rożny dla piłkarzy z Hajfy. Główka Batubinsiki, lecz nad bramką.

22'

Uderzenie z boku pola karnego oddaje Abu Fani, ale prosto w Donnarummę.

21'

Ale już przenosimy się w pole karne gospodarzy, bo znów rzut rożny wywalczyli piłkarze Maccabi.

1
20'

Uświetniony golem 50. występ Messiego w PSG.

1
1
1
1
19'

Zrobiło się sporo bałaganu w szesnastce Maccabi. Akcjęzaczął Fabian Ruiz, zagrał do Mbappe, którego wślizgiem zatrzymać próbował Atzili, więc w ostatniej chwili Brazylijczyk zagrał do Messiego, a ten pewnym strzałem z "fałsza" pokonuje Joshuę Cohena!

3
1
1
18'

Mbappe świetnie obsłużył podaniem Neymara, Brazylijczyk wpadł w pole karne, ale oddał bardzo niecelny strzał, choć piłka mocno kozłowała.

16'

Póki co nie mają za dużo swobody w ataku pozycyjnym gospodarze. To przecina Abu Fani, to Seck, to Lavi...

14'

A po tym rzucie rożnym kontra paryżan. Jednak za długo holował piłkę Neymar.

13'

Kolejne nieporozumienie w obronie PSG. Bardzo mało brakowało, by Pierrot znalazł się w sytuacji sam na sam z Donnarummą. Rzut rożny dla Maccabi.

1
12'

Atzili dostał piłkę na dobiegnięcie w szesnastkę. Przypilnował go tam jednak Bernat i nie ma z tego nawet rzutu rożnego.

11'

Abdoulaye Seck odważnie pobiegł z piłką prawym skrzydłem. Tym razem do pracy zatrudniony Bernat. Jest interwencja, ale nie ma przechwytu.

10'

Kapitalne podanie do Fabiana Ruiza w pole karne, ale strzał gracza PSG tuż obok słupka bramki. To powinien być gol!

1
8'

Zagrożenia wielkiego nie było, ale ta akcja pokazała, że piłkarze Baraka Bakhara będą szukać swoich szans.

7'

Abu Fani popędził lewą stroną. Był przy nim Sergio Ramos, ale to właśnie od niego piłka odbiła się piłka i wyszła na rzut rożny.

6'

Fabian Ruiz szukał dośrodkowania z prawej strony, ale został zablokowany.

5'

Już pierwsza szarża Mbappe lewym skrzydłem, ale przypilnował go obrońca i z dośrodkowania nic nie wyszło.

4'

Konsultacja sędziego z kapitanami, czy można już grać. Obaj stwierdzili, że tak. No to oby tylko ten dym szybko zniknął, bo nie podarujemy sobie, jak nie zobaczymy bramek!

3'

Kibice gości odpalili race, trochę się zadymiło nad Parkiem Książąt. Gra przerwana.

1'

No to jedziemy z tym meczem. Faworyt znany, ale przecież gdyby faworyci zawsze wygrywali, nie trzeba byłoby rozgrywać meczów.