(2:0)
Zakończony
Austria Wiedeń
komentarz

Koniec meczu! Villarreal bardzo pewnie pokonał Austrię Wiedeń 5:0. Gospodarze z kompletem punktów przewodzą w grupie C!

90'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

1
88'

Gol! Strzelił Morales. Asystował mu Giovani Lo Celso.

Jest hat-trick! Morales otrzymał fantastyczne podanie od Lo Celso z głębi pola, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i mocnym strzałem przy bliższym słupku wpakował piłkę do bramki!

Morales #22
86'

Lo Celso zagrał prostopadle do Moralesa, była szansa na hat-tricka, ale tym razem zawodnik Villarrealu nie trafił czysto w piłkę i uderzył obok słupka.

84'

Austriacy stracili już jakąkolwiek ochotę do atakowania. Villarreal spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

82'

Ładna akcja gości, Ranftl był niepilnowany w polu karnym, złożył się do strzału z woleja, ale nie trafił dobrze w piłkę.

81'
wchodzi Wchodzi
Romeo Vucić #27
schodzi Schodzi
Matthias Braunoeder #23
80'

Gol! Strzelił Morales. Asystował mu Etienne Capoue.

Cudowna akcja Villarrealu i Morales strzela swojego drugiego gola. Dopełnił formalności z kilku metrów. Wszystko poprzedziło kapitalne podanie z własnej połowy do Capoue, który notuje przytomną asystę wzdłuż pola karnego.

Morales #22
78'

Mocne uderzenie Teigla z trzydziestu metrów. Siła była odpowiednia, precyzji zabrakło.

76'

Gol! Strzelił Morales.

Ale skoro nadarzyła się okazja, to gospodarze są bezlitośni! Morales wyprzedził obrońcę i dopadł do piłki, a potem... po prostu strzelił. Kuriozalne zachowanie Fruechtla, który wyszedł poza pole karne i zostawił otwartą bramkę.

Morales #22
76'

Kwadrans do końca, natomiast wydaje się, że oba zespoły czekają już tylko na ostatni gwizdek. Niewiele się dzieje na boisku.

74'
Can Keles #7
Muharem Husković #9
74'
Haris Tabaković #25
Dominik Fitz #36
72'

Dobre dośrodkowanie Fitza z prawego skrzydła, lecz atakujący piłkę na bliższym słupku Ranftl strzelił tylko w boczną siatkę.

1
71'
Aleksandar Jukić #77
70'

Z rzutu rożnego Parejo. Goście się wybronili, ale piłka wróciła do Lo Celso. Uderzenie z dwudziestu metrów, który... trafił w Mandiego.

69'

Morales w polu karnym, ograł jednego rywala, drugiego... ale z trzecim już sobie nie poradził. Korner.

67'

Austria kontynuuje grę w ataku pozycyjnym. Villarreal pozwala gościom na sporo w drugiej połowie.

65'
65'
64'

Fitz z dystansu, ponownie niecelnie. Pretensje Fischera, który domagał się podania.

64'

Powinno być 3:0. Najpierw w doskonałej sytuacji za długo zwlekał ze strzałem Morales i został zablokowany, a dosłownie po chwili Chukwueze marnuje sam na sam!

63'

Dobry kontratak gości. Braunoeder popisał się pięknym podaniem na wolne pole, Jukić zgubił obrońcę, lecz uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
61'

Chukwueze zagrał do Danjumy, ten miał trochę miejsca na piątym metrze, ale strzelił w dobrze ustawionego Muehla. Kapitan gości uchronił swój zespół przed utratą trzeciego gola.

1
60'

Husković opanował piłkę w polu karnym, kąt był dość ostry, ale mimo to pokusił się o strzał. Lekko. Za lekko, by pokonać Jorgensena.

1
58'

Znów pokazał się Fitz! Dobry strzał w kierunku dalszego słupka z linii pola karnego, ale broni Jorgensen!

1
58'

Kolejny bardzo groźny strzał z rzutu wolnego. Próbował Jukić, piłka odbiła się od zawodnika stojącego w murze i spadła na górną siatkę bramki.

57'

Zdziwiony pomocnik Villarrealu. Nie zgadza się z decyzją sędziego. W jego opinii to on był faulowany.

57'
54'

Austria jest częściej przy piłce w drugiej połowie, lecz niewiele z tego wynika. Villarreal broni się bez większych problemów. Brakuje sytuacji.

51'

Mocny strzał z dystansu oddał Capoue... wyraźnie obok słupka.

1
49'

Danjuma dostał podanie w polu karnym, ale był na spalonym. Spokojny początek drugiej połowy w wykonaniu obu drużyn.