(0:0)
Zakończony
Hapoel Beer Szewa
komentarz

Koniec! Fatalne wieści dla Lecha Poznań bo Hapoel remisuje na wyjeździe z Villarrealem 2:2!

7
6
2
2
6
90+4'

Był rzut wolny dla Villarrealu, ale Lo Celso dopuścił się faulu w ofensywie na szesnastym metrze.

6
5
2
3
12
90+3'
Shai Elias #19
7
3
1
3
3
90'

Sędzia doliczył minimum sześć minut! Jeszcze sporo czasu!

8
1
1
1
3
87'

Oblężenie bramki. Mojica z płaskim uderzeniem z narożnika pola karnego i piłka wybita z linii bramkowej!

2
1
6
1
1
86'

Strzał Chukwueze z szesnastu metrów broni Glazer, a dobitka Moralesa była kiepska i piłkę wybił jeden z obrońców.

2
85'

Jest jeszcze trochę czasu, ale Villarreal nie rzucił się do jakichś szaleńczych ataków po golu na 2:2. Hapoel ponownie ruszył do nieco wyższego pressingu.

1
2
2
82'
wchodzi Wchodzi
Roy Maman #16
schodzi Schodzi
Sagiv Yehezkel #11
81'

Strzelec gola narzeka na problemy zdrowotne. Przerwa w grze.

1
1
79'

Niebywałe, to jest 2:2! Sagiv Yehezkel pokonuje Pepe Reinę! Wbiegł nieco chaotycznie w pole karne, wygrał niejedną przebitkę i posłał piłkę do siatki przy samym słupku!

4
2
2
6
10
78'

Villarreal CF. Schodzi: Arnaut Danjuma. Wchodzi: Nicolas Jackson.

Nicolas Jackson #15
1
75'

Lo Celso oddał piękny strzał z dystansu, ale bardzo dobrze broni Glazer!

1
75'

Villarreal przejął absolutną kontrolę nad meczem.

4
73'
1
72'
Ramzi Safouri #7
Dor Micha #10
72'
Astrit Selmani #21
Eugene Ansah #13
71'
Iker Alvarez #30
71'

Villarreal CF. Schodzi: Manu Morlanes. Wchodzi: Dani Parejo.

Manu Morlanes #20
3
70'

Gol! Strzelił Arnaut Danjuma. Asystował mu Manu Trigueros.

Kapitalna asysta piętą Triguerosa, ale fatalnie została złamana linia spalonego. Danjuma popisał się precyzyjnym strzałem z szesnastu metrów i Villarreal obejmuje prowadzenie!

9
4
1
70'

Austria wyrównuje w meczu z Lechem, a więc sytuacja w grupie robi się jeszcze bardziej ciekawa. Tymczasem w ataku Villarreal.

67'

Gubi się drużyna Hapoelu. Dobrze weszła w drugą połowę, ale po straconym golu nie może się pozbierać.

5
1
66'
1
63'
61'
Rotem Hatuel #77
Tomer Yosefi #15
60'
Magomed Suleymanov #93
59'

Na wyraźnym spalonym złapany Elias. Tym razem popsuli akcję przyjezdni. Można z niej było wycisnąć znacznie więcej.

58'

Ależ kontrę zmarnowali gospodarze. Mieli przewagę liczebną, lecz Yeremy Pino wybrał najgorzej, jak mógł i zamiast podawać, to wdał się w drybling i akcja straciła na tempie.

1
57'

Gol! Strzelił Samuel Chukwueze. Asystował mu Alberto Moreno.

Alberto Moreno wycofał piłkę na szesnasty metr, a Chukwueze popisał się niezwykle precyzyjnym strzałem przy bliższym słupku. 1:1!

20
12
3
1
2
55'

Z rzutu wolnego strzelał Alex Baena, ale trafił w Mandiego. Spora sztuka.

54'
53'

Teraz będzie okazja dla gospodarzy. Alex Baena faulowany tuż przed polem karnym.

1
1
1
51'

Yosefi z dystansu, ale bardzo niecelnie.

2
1
2
51'

Villarreal jeszcze bez składnej akcji w drugiej połowie. Nieprawdopodobny jest ten początek. Hapoel wciąż naciera.

1
1
1
1
47'
1
48'

Niemal w tym samym czasie Lech objął prowadzenie w Wiedniu. Ależ emocje w tej grupie!