Górnik Łęczna. Schodzi: Karol Podliński. Wchodzi: Karol Turek.

Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

1
89'

Gol! Strzelił H. Sobol. Asystował mu Serhij Krykun.

Hubert Sobol huknął pod poprzeczkę po płaskim dograniu Serhija Krykuna. Obrona Korony Kielce zaspała i nie upilnowała dynamicznego skrzydłowego, a wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik miał wystarczająco dużo czasu, żeby strzelić na 1:0!

H. Sobol #13
3
6
1
2
86'

Podanie prostopadłe zostało zatrzymane w ostatnim momencie przez Marceliego Zapytowskiego. Jeszcze łęcznianie mieli możliwość wrzucenia piłki za kołnierz bramkarza Korony Kielce, ale skończyło się to wszystko niezdarną przewrotką Huberta Sobola po wrzutce Dawida Tkacza.

84'

Hubert Sobol nie dość, że nie poradził sobie w konfrontacji z Marcelim Zapytowskim, to jeszcze znajdował się z momencie podania na spalonym.

80'

Nie jest to widowisko, które przechodzi do historii jako jedno z najbardziej atrakcyjnych. Wieje nudą, brakuje strzałów.

1
1
78'

Marceli Zapytowski poradził sobie z dośrodkowaniem z prawego skrzydła. Piłka zawisła ponad polem karnym kielczan, ale nie nadawała się do oddania uderzenia dla żadnego zawodnika Górnika Łęczna. Na swoją szansę czeka między innymi wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Hubert Sobol.

76'

Jacek Podgórski napomniany żółtą kartką za ratowanie sytuacji faulem.

75'

Zmiana za Piotra Malarczyka była spowodowana urazem.

1
71'

Górnik Łęczna. Schodzi: Daniel Dziwniel. Wchodzi: H. Sobol.

1
70'

Nic ciekawego nie wynikło z wstrzelenia z rzutu wolnego Jakuba Łukowskiego. Kombinował on wspólnie z Łukaszem Sierpiną, tymczasem skończyło się wywalczeniem kolejnego rzutu rożnego.

68'

Chwilowe przebłyski piłkarzy ofensywnych nie zmieniają negatywnego obrazu całego meczu. Sytuacja podobna jak w pierwszej połowie, czyli po w miarę interesującym początku, nastąpiło kolejne hamowanie.

63'

Pojawili się piłkarze z ławki rezerwowych również po stronie Górnika Łęczna. Trener Marcin Prasoł postanowił za jednym zamachem wprowadzić trzech zawodników.

2
60'

Górnik Łęczna. Schodzi: Viktor Lykhovydko. Wchodzi: Egzon Kryeziu.

Viktor Lykhovydko #3
59'

W 59. minucie był pierwszy wypad Górnika po przerwie i niewiele zabrakło do zdobycia prowadzenia. Wiktor Lychowydko główkował w poprzeczkę w bramce Marcela Zapytowskiego po wrzutce Patryka Pierzaka z prawego skrzydła.

57'

Górnik Łęczna starał się odpowiedzieć atakiem z wykorzystaniem szybkiego napastnika. Gracz gospodarzy został wzięty w kleszcze przez dwóch przeciwników i interweniowali w komitywie Sasa Balić oraz Łukasz Sierpina.

1
54'

Konsultacje w sztabie szkoleniowym Górnika Łęczna. Na razie gospodarze nie przeprowadzili zmian, ale również nie przeprowadzili groźnego dla Korony Kielce ataku w drugiej połowie.

51'

Uderzenie zza pola karnego zostało zablokowane. To Jacek Podgórski starał się pokonać Macieja Gostomskiego, ale tym razem rykoszet okazał się szczęśliwym rozwiązaniem dla bramkarza Górnika Łęczna.

50'

Marcin Biernat napomniany żółtą kartką za zatrzymanie przewinieniem Jewgienija Szykawki.

48'

Minęła dopiero pierwsza połowa i w bezbarwnej Koronie doszło do trzech zmian. Do Adama Frączczaka dołączył w ataku Jewgienij Szykawka, a ponadto rozruszać drużynę na skrzydle ma Dawid Błanik.