(1:1)
Zakończony
Śląsk Wrocław
90+4'

Śląsk Wrocław ma dwubramkową przewagę i czeka na końcowy gwizdek. Wygląda na to, że gospodarze już pogodzili się z porażką w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.

4
90+1'
90+1'
90'

Pięć minut doliczono do drugiej połowy.

2
1
2
9
90'

Swoją szansę miał również Adriel Ba Loua. Skrzydłowy Lecha Poznań nawet nie trafił w światło bramki.

14
14
2
4
89'

Wyborną sytuację zmarnował Erik Exposito. Napastnik chciał zabawić się z Arturem Rudko, lecz ten wygarnął piłkę spod jego nóg.

4
5
17
88'

Jesper Karlstrom wbiegł w pole karne, obrócił się z piłką i uderzył zbyt lekko. Piłka wylądowała w koszyczku Rafała Leszczyńskiego.

17
2
2
3
5
87'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Łukasza Bejgera. Defensor nieprzepisowo powstrzymywał Kristoffera Velde.

11
4
3
2
20
85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Coraz więcej wskazuje na to, że mistrzowie Polski błyskawicznie pożegnają się z rozgrywkami pucharowymi.

28
13
1
3
9
83'
83'

Gol! Strzelił John Yeboah. Asystował mu Victor Garcia.

Lech Poznań na deskach! John Yeboah rozegrał dwójkową akcję z Victorem Garcią, który wyłożył mu piłkę jak na tacy. Niemiec strzelił z kilku metrów i piłka była poza zasięgiem golkipera gospodarzy.

50
22
2
6
18
82'

Czas ucieka Lechowi Poznań. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie gości, lecz nie potrafią przedostać się w pole karne.

5
8
2
2
5
80'

Artur Rudko otrzymał kolejną szansę od Johna van den Broma i zawiódł na całej linii. Golkiper zawinił przy obu golach wrocławian.

15
22
5
8
24
78'

Gol! Strzelił John Yeboah.

Lech Poznań stwarzał sobie sytuacje, ale Śląsk Wrocław był bardziej konkretny. Artur Rudko popełnił karygodny błąd po uderzeniu Nahuela Leivy. John Yeboah poszedł za akcją i tylko dopełnił formalności.

53
15
2
16
33
76'

Nika Kwekweskiri podszedł do rzutu wolnego i chciał bezpośrednim uderzeniem zaskoczyć bramkarza rywali. Gruzin przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4
7
2
1
2
74'

Lech Poznań był naprawdę blisko celu. Sprytny strzał Kristoffera Velde, piłka zatrzymała się jednak na lewym słupku.

8
7
4
4
2
71'
4
6
418
2
1
71'
71'

Heorhij Citaiszwili przełożył sobie piłkę na lewą nogę, jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego z obrońców. Lech w natarciu.

9
4
1
69'

Nika Kwekweskiri dostrzegł wychodzącego na pozycję Joela Pereirę. Niecelne zagranie reprezentanta Gruzji.

6
3
1
6
67'

John Yeboah przekazał piłkę Erikowi Exposito. Hiszpański snajper mógł skompletować dublet, jednak strzelił tuż obok prawego słupka.

7
3
2
1
12
66'

Odważna próba Pedro Rebocho. Lewy obrońca huknął z dystansu, po chwili piłka znalazła się na trybunach.

1
8
3
65'

1
63'

Świetnie prezentuje się Konrad Poprawa. Środkowy obrońca gości bez trudu poradził sobie z Arturem Sobiechem w polu karnym.

8
2
2
3
9
60'

Antonio Milić z rozbitym nosem opuszcza plac gry. Ogromny pech podstawowego piłkarza Lecha Poznań.

6
2
6
10
60'
59'

To wyglądało naprawdę groźnie. Antonio Milić zderzył się z Konradem Poprawą i prosi o zmianę.

1
3
1
10
2
57'

Nika Kwekweskiri przymierzył zza pola karnego, zaś Rafał Leszczyński wyczuł jego intencje. Tylko rzut rożny.

7
1
56'

Ten strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza Lecha Poznań. Artur Rudko chwycił piłkę po próbie Erika Exposito.

3
1
3
55'

Teraz Pedro Rebocho zażegnał niebezpieczeństwo na własnej połowie. Portugalczyk wycofał piłkę do bramkarza.

6
2
1
2
54'

Pedro Rebocho zszedł do środka boiska i bardzo mocno uderzył. Daniel Leo Gretarsson przeszkodził piłkarzowi Lecha Poznań.

3
4
52'

Heorhij Citaiszwili dośrodkował do Kristoffera Velde, który fatalnie przestrzelił. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

5
7
6
51'

Lech Poznań ma zdecydowaną przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Po zmianie stron nic się nie zmieniło.

11
5
49'

Daniel Leo Gretarsson zdołał oddać strzał po wrzutce z rzutu rożnego. Piłka przeleciała jednak obok słupka.

1
1
48'

Erik Exposito wbiegł w pole karne i chciał zaskoczyć bramkarza Lecha Poznań. Maksymilian Pingot poradził sobie z Hiszpanem.