87'

Cracovia. Schodzi: Otar Kakabadze. Wchodzi: Filip Balaj.

84'

Gol! Strzelił Maciej Górski.

Po trafieniu Mateusza Bondarenki był najdłuższy w meczu fragment bez jakiegokolwiek gola. Resovia postanowiła przycisnąć raz jeszcze w końcówce podstawowego czasu i zdobyła gola na 4:3 w 84. minucie. Maciej Górski pojawił się w odpowiednim miejscu i wykonał dobitkę uderzenia Marka Wasiluka z rzutu wolnego.

20
10
2
4
4
83'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Loshaj za kolejne brzydkie przewinienie.

6
2
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Antonik za przewinienie taktyczne.

4
2
2
3
2
76'
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

2
2
72'

Rewelacyjna szansa na czwartego gola Cracovii. Paweł Jaroszyński poradził sobie z przeciwnikiem na lewej stronie boiska, a jego dośrodkowanie trafiło do Michała Rakoczego. Tak naprawdę nie wiadomo, co wymodził zmiennik i jakim sposobem nie trafił do odsłoniętej bramki. Spektakularne pudło!

2
2
2
1
1
70'

Cracovia. Schodzi: Jakub Jugas. Wchodzi: Cornel Rapa.

70'

Może to i paradoksalne, ale przy wyniku 3:3, dyskusyjna jest atrakcyjność widowiska. Nie ma oczywiście powodu do specjalnego narzekania, jednak w meczu nie brakuje przestojów, w których wieje nudą.

2
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Otar Kakabadze za ostry atak wślizgiem.

1
4
1
1
65'

Cracovia nie pokazała na razie wiele ciekawego po przerwie. Także ona nie potrafiła nacieszyć się długo prowadzeniem. Jacek Zieliński raczej nie jest zadowolony z przeprowadzonych w przerwie zmian personalnych.

1
1
1
2
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rakoczy za ratowanie się faulem i komentowanie decyzji sędziego.

1
2
2
4
59'

Nikodem Sujecki zdołał odbić piłkę ponad poprzeczkę po zagraniu Floriana Loshaja.

1
1
2
2
1
58'

Resovia ma pretensje do sędziego po jednym ze spięć w bocznym sektorze boiska. Piotr Urban wezwał na rozmowę indywidualną jednego z bohaterów spotkania Marka Mroza.

1
1
1
1
2
53'

Gol! Strzelił Mateusz Bondarenko. Asystował mu Marek Mróz.

Drużynom nie wychodzi bronienie i w drugiej połowie trwa zabawa piłkarzy ofensywnych. Mateusz Bondarenko główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na 3:3 w 53. minucie. Trzecia asysta Marka Mroza w rywalizacji z Cracovią. Kanonada!

6
48'

Po przerwie Resovia musi gonić przeciwnika i starała się wykorzystać dośrodkowanie z rzutu wolnego. Nie ma wyrównania, choć rozstawienie obrońców Cracovii pozostawiało bardzo dużo do życzenia.

2
2
1
czas Druga połowa
46'
46'

komentarz

Bardzo dynamiczna pierwsza połowa meczu z pięcioma golami. Resovia dwukrotnie obejmowała prowadzenie, ale błędy bramkarza nie pozwoliły jej nacieszyć się zaliczką. Ostatecznie Cracovia, w czasie doliczonym, ustaliła wynik do przerwy na 3:2.

1
1
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Jewhen Konoplianka.

Cracovia znalazła się po raz pierwszy na prowadzeniu w czasie doliczonym do pierwszej połowy spotkania. Jewhen Konoplianka zabrał się za wykonanie rzutu karnego i pokonał Nikodema Sujeckiego płaskim uderzeniem w kierunku lewego narożnika. Bramkarz wyczuł intencję Ukraińca, ale nie zdołał dosięgnąć piłki i zrobiło się 3:2 dla gości. Jedenastka została przyznana za zagranie ręką Macieja Górskiego.

6
4
3
3
45'

Doliczone trzy minuty.

45'

Jeszcze jedna szansa Cracovii na strzelenie gola po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Nie ma trafienia, ale za moment będzie szansa gości na wykorzystanie rzutu karnego. Zagranie ręką Macieja Górskiego!

1
1
1
1
37'

Gol samobójczy! Nikodem Sujecki.

Zdecydowanie najsłabszym ogniwem w Resovii jest Nikodem Sujecki. Jeszcze jedna katastrofalna interwencja bramkarza Resovii w 37. minucie. Nie poradził on sobie z uderzeniem Jakuba Myszora, a dobitkę na 2:2 wykonał Michal Siplak. Piłka wślizgnęła się do bramki po dłoniach Nikodema Sujeckiego.

9
7
5
5
35'

Zmiana w Resovii była spowodowana urazem.

1
1
33'

Resovia. Schodzi: Bartosz Kwiecień. Wchodzi: Klaudiusz Krasa.

wchodzi Wchodzi
Klaudiusz Krasa #0
schodzi Schodzi
2
1
30'

Gol! Strzelił Pedro Vieira. Asystował mu Marek Mróz.

Resovia nie przejęła się ciosem i niemal natychmiast odzyskała prowadzenie. 2:1! Pedro Vieira skorzystał z drugiej asysty Marka Mroza i pokonał Lukasa Hrosso płaskim uderzeniem z ostrego kąta w kierunku dalszego narożnika. Cracovia zapłaciła wysoką cenę za nonszalanckie podanie Otara Kakabadze w poprzek boiska.

10
6
1
2
2
28'

Gol! Strzelił Michal Siplak.

Cracovia doprowadziła do remisu 1:1 w 28. minucie i ponownie pomógł stały fragment gry. Wrzutka z rzutu wolnego została wykorzystana przez Michala Siplaka, a jego uderzenie nie zostało zatrzymane przez Nikodema Sujeckiego. Od bramkarza Resovii należało oczekiwać lepszego zachowania na linii. Tymczasem Nikodem Sujecki wpadł z piłką do bramki.

8
4
3
5
27'

Szansa dla Cracovii po przewinieniu Kamila Antonika na Jewhenie Konopliance. Ukrainiec zabrał się za wykonanie rzutu wolnego i poczęstował pierwszym uderzeniem celnym skoncentrowanego Nikodema Sujeckiego.

2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Adamski za odłożone w czasie przewinienie.

23'

Przerwa w grze spowodowana urazem Bartosza Kwietnia.

2
1
1
21'

Resovia spokojnie zachowała się po zdobyciu prowadzenia. Była nawet niewielka szansa gospodarzy na podwojenie zaliczki, ale dośrodkowanie Bartosza Kwietnia nie dotarło do ustawionego w centrum pola karnego Macieja Górskiego.

1
1
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak za ostre przewinienie.

2
1
3
18'

Na razie jedna odpowiedź podopiecznych Jacka Zielińskiego, ale piłka, po strzale z dystansu Floriana Loshaja, przeleciała obok bramki strzeżonej przez Nikodema Sujeckiego.

1
1
14'

Gol! Strzelił Bartosz Kwiecień. Asystował mu Marek Mróz.

W 14. minucie Resovia pokazała, jak należy wykonać korner. Marek Mróz wykonał świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego w środek pola karnego, a tam Bartosz Kwiecień oddał uderzenie głową prosto do siatki. Lukas Hrosso miał pretensje do Benjamina Kallmana, który kompletnie odpuścił pomocnika pierwszoligowca.

12'

Trwa rywalizacja o panowanie w centrum boiska, jednak niewiele z tego wynika. Na razie Cracovia nie zdominowała przeciwnika.

11'

Piłka już sunie po murawie.

1
9'

Dla odmiany Cracovia od rzutu rożnego. Piłka została ustawiona blisko chorągiewki przez Jewhena Konopliankę, a jego dośrodkowanie zostało poskromione przez królującego w powietrzu Mateusza Bondarenkę.

1
1
2
1
1
8'

Dużo rozmów na początku rywalizacji. Piotr Urban ma sporo do powiedzenia ostro walczącym zawodnikom, a i oni zamierzają wytłumaczyć coś arbitrowi. Wreszcie gra została wznowiona, ale wstrzelenie z rzutu wolnego nie sprawiło problemu Cracovii.

1
1
2
1
1
6'

W jedenastce Cracovii doszło do siedmiu zmian w porównaniu z ostatnim meczem rozegranym w PKO Ekstraklasie. Jacek Zieliński postanowił zobaczyć w akcji piłkarzy, którzy spędzali więcej czasu na ławce rezerwowych.

1
1
4'

Krótka przerwa w grze już na początku meczu była spowodowana urazem piłkarza Resovii. Konieczne jest zejście z boiska na moment, ale nie zanosi się na konieczność przeprowadzenia wczesnej zmiany przez trenera Mirosława Hajdę.

1
1
2'

Resovia w białych strojach z czerwonymi wstawkami. Cracovia tym razem w czarnych koszulkach i spodenkach z białymi elementami.

16:47

W jednym ze środowych meczów Fortuna Pucharu Polski dojdzie do konfrontacji Resovii z Cracovią. Gospodarze wyeliminowali już jednego przedstawiciela PKO Ekstraklasy, a konkretnie była to Miedź Legnica. Ponownie nie będą faworytami, ale postarają się o sprawienie niespodzianki.