Koniec! Raków rzutem na taśmę awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski!

1
4
90+7'
ŻÓŁTA KARTKA

Jeszcze nie kończy meczu arbiter. Lekkie zamieszanie na boisku. Kartka dla trenera Papszuna.

3
1
1
90+6'

Załamani piłkarze Zagłębia, którzy byli o krok od dogrywki.

38
13
1
6
6
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Władysław Koczerhin. Asystował mu Bartosz Nowak.

Raków jest niesamowity! Jedna z ostatnich akcji, Nowak zaczarował defensywę gospodarzy, wyłożył piłkę przed pole karne do Koczerhina, a ten potężnym strzałem pokonał Kosa!

57
43
3
6
17
90+4'

Nowak przed pole karne do Papanikolaou, ale Bodzioch w porę zablokował strzał.

1
2
1
2
90+3'

Strzał głową Koczerhina zablokowany.

7
3
3
3
2
90+3'

Kontratak Zagłębia, ale Bryła nie popisał się przy centrze, choć miał trochę miejsca na skrzydle.

2
2
90+1'

Sorescu strzela w boczną siatkę po bardzo dobrym podaniu Piaseckiego!

2
2
2
6
4
90'

Sędzia dolicza minimum sześć minut!

1
1
1
4
2
90'

Kun tym razem złamał akcję na prawą nogę, zagrał nieźle w pole karne, ale żaden z partnerów nie oddał strzału.

1
2
1
1
89'

Prosty techniczny błąd Kuna przy linii bocznej. Raków zmarnował kolejną dobrą szansę. Coraz mniej czasu pozostało gościom.

2
2
1
3
2
86'

Zbyt mocna wrzutka Nowaka z rzutu wolnego i nie zdążył zamknąć akcji na dalszym słupku Sorescu.

1
2
1
8
3
85'

Szansa dla gości. Kapitalne podanie Nowaka, Berggren wbiegł w pole karne, ale odskoczyła mu piłka przy przyjęciu i nie było nawet strzału, choć sytuacja była ku temu doskonała.

2
3
2
7
1
84'
ZMIANA
81'

Gojny doznał kontuzji i nagle usiadł na murawie. Potrzebna pomoc medyczna.

1
2
2
2
4
81'

Dziesięć minut do końca. Coraz mniej czasu ma Raków, by w tak intensywnym okresie uniknąć dogrywki w Sosnowcu.

2
1
1
2
80'

Był rzut wolny dla Zagłębia, jednak źle zagrywał Masłowski, a poza tym faulowany na linii pola karnego był Papanikolaou.

1
78'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Antoni Kulawiak #99
schodzi Schodzi
1
1
77'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Nawet przewrotką próbował uderzać Svarnas i piłka odbiła się od słupka! Olbrzymie szczęście gospodarzy. Kos ostatecznie łapie futbolówkę!

3
1
2
3
77'

Bardzo głęboko ustawiony zespół Zagłębia. Raków napiera coraz mocniej.

4
2
1
74'
Raków Częstochowa
2
2
7
5
73'

Długie zagranie w stronę Piaseckiego, który utrzymał piłkę, zagrał do nabiegającego Nowaka, ale ten fatalnie skiksował na szesnastym metrze i uderzył nad bramką.

1
1
1
2
71'

Czas upływa, a wynik się nie zmienia. Raków gra nieco lepiej, ale w dalszym ciągu nie potrafi znaleźć sposobu na strzelenie gola.

1
2
1
69'

Svarnas ucierpiał w starciu powietrznym i potrzebuje pomocy medycznej.

4
2
68'
ZMIANA
68'

Cóż tam się działo?! Kun z ostrego kąta strzela w fantastycznie interweniującego Kosa!

2
1
1
3
3
67'

Świetne prostopadłe podanie Koczerhina do Nowaka, ten szukał jeszcze podania spod linii końcowej, ale został zablokowany. Raków przycisnął. Rzut rożny.

3
3
66'

Sorescu rozpędził się na skrzydle, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, jednak nawet nie podjął próby strzału Piasecki, choć miał idealną okazję!

1
4
65'

Masłowski uwierzył w siebie i postawił na strzał z woleja z trzydziestu metrów, ale kopnął w trybuny.

2
3
63'
ZMIANA
62'
4
1
2
7
62'

Nie ma rzutu karnego! Wcześniej to Kun nadepnął na nogę Borowskiego!

3
3
1
5
62'

Czekamy jednak. Sędzia Kwiatkowski podszedł do monitora.

1
1
5
61'

Rzut karny! Kun przyjęciem piłki zgubił Borowskiego, a ten nie wyhamował i faulował swojego rywala!

5
4
2
59'

Niecelnie z szesnastu metrów strzelał Koczerhin, który najpierw efektownie wymanewrował obrońcę.

1
2
1
2
59'

Przyspieszył Raków. Berggren poczekał, zagrał prostopadle do Kuna, ale dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner.

2
1
1
58'

Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1
55'

Źle przymierzył Nowak. Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego.

1
3
3
54'
Zagłębie Sosnowiec
1
1
54'

Faulowany Gutkovskis przed polem karnym. Szansa dla Rakowa.

1
1
53'

Kun w akcji po lewej stronie, ale przez prosty błąd techniczny nie utrzymał piłki w obrębie boiska.

3
1
51'

Rekord Bielsko-Biała prowadzi z Pogonią Szczecin już 2:0. Czy Zagłębie pójdzie tą samą drogą i również przechytrzy faworyta? Na razie niewiele na to wskazuje.

1
2
49'

Niewiele się zmieniło. Raków męczy się dziś w ataku pozycyjnym. Przeważa, ale nie kreuje sytuacji.