3
5
5
117'

Nieprawdopodobny błąd Kuciaka. Niepotrzebnie wyszedł z bramki, był spóźniony i z łatwością przelobował go Rose! Legia wyrównuje!

40
22
10
22
62
116'

Lechia stara się utrzymać przy piłce w narożniku boiska.

19
4
1
5
7
115'

Kuciak tym razem pewnie na przedpolu. Podaje tlen kolegom z drużyny.

25
4
1
1
6
115'

Potężne uderzenie Slisza z dystansu. Kuciak z trudem odbija piłkę.

17
4
5
2
6
113'

Conrado apeluje o jeszcze bardziej gorący doping. Poderwał trybuny wywalczonym w efektowny sposób rzutem rożnym.

18
5
1
1
7
111'

Gra wznowiona, ale niewiele się dzieje. Legia cały czas stara się w ataku pozycyjnym, ale za bardzo nie ma pomysłu na wykreowanie sytuacji.

8
7
1
2
3
109'

Potrzebna pomoc medyczna dla Mladenovicia, który został nadepnięty przez Zwolińskiego.

9
4
3
5
10
109'
8
2
2
3
9
107'

Josue wycięty przez Nalepę w środku pola, ale... kartka dla zawodnika gości za protesty.

23
11
1
2
11
107'
17
6
1
3
7
106'

Gramy!

10
1
1
czas Druga połowa dogrywki
komentarz

Pierwsza połowa dogrywki za nami. Lechia prowadzi z Legią. Za moment rozpocznie się ostatni kwadrans rywalizacji!

13
6
1
1
105'

1
1
3
1
1
103'
101'

Niedokładne dośrodkowanie Mladenovicia do Baku. Pietrzak spokojnie zagrywa głową do Kuciaka.

11
5
2
1
3
100'

Gospodarze trochę oddalili grę od własnego pola karnego, ale Legia dalej jest przy piłce.

3
1
2
1
6
98'

Wrzutka Josue z rzutu rożnego, ale wybija piłkę wracający w pole karne Zwoliński.

7
3
2
3
2
97'

Długie podanie Castegrena w kierunku Zwolińskiego, ale ten nie opanował piłki. Lechia poczuła krew.

13
8
2
2
4
103'
1
2
2
1
1
96'

Od razu zrobiło się głośniej na trybunach. Frekwencja wynosi dziś niespełna 10 tysięcy.

11
6
1
2
4
93'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Kapitalna akcja Lechii i jest 2:1! Zaczęło się od zabawy Conrado na skrzydle, później Kubicki idealnym prostopadłym podaniem obsłużył Zwolińskiego, a ten w sytuacji sam na sam z Misztą wykonał wyrok!

69
37
5
9
17
91'

Pierwsza część dogrywki rozpoczęta!

4
1
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
komentarz

Blisko 100 minut rywalizacji w Gdańsku za nami. To jednak nie koniec emocji, bo czeka nas dodatkowe pół godziny gry.

7
3
1
1
5
90+7'

Rozpaczliwa obrona w wykonaniu Lechii.

8
5
1
4
8
90+5'

Ponownie Legia zamknęła gospodarzy na ich połowie, ale niewiele z tego wynika.

16
9
3
3
12
90+2'

Lechia ruszyła do ataku, jednak dwukrotnie Conrado nie przyłożył się do centry.

5
5
3
2
5
90'

Sędzia doliczył minimum siedem minut.

9
2
3
1
6
88'

Durmus strzelił gola do pustej bramki, ale wcześniej na spalonym był Pietrzak. Sędziowie słusznie nie uznali tego trafienia.

12
12
2
10
29
85'

Dobry pomysł Josue, prostopadłe podanie w stronę Baku, ale czytał grę Kuciak i zdołał być pierwszy przy piłce.

16
4
3
4
5
83'

Kuciak dalekim wykopem uruchomił Zwolińskiego, ale ten nie za bardzo miał pomysł na zakończenie akcji i źle uderzył w piłkę.

6
6
1
3
6
82'

Conrado na lewym skrzydle, ale pokazał, że prawa noga nie jest jego wiodącą i piłka znalazła się w rękach Miszty.

3
6
2
1
3
82'

Legia zagrała go na krótko i wycofała piłkę do Miszty.

3
2
3
1
2
81'

Lechia sama prowokuje groźne sytuacje. Właśnie sprezentowała rzut rożny Legii.

5
3
1
1
2
78'

Sędziowie sprawdzili starcie Johanssona ze Zwolińskim i nie dopatrzyli się przewinienia. Gramy dalej.

9
4
3
5
12
77'
10
1
1
2
2
77'
2
2
1
1
2
76'

Zwoliński powalony w polu karnym. Ależ protesty Lechii. Sędzia nie reaguje.

2
73'
6
5
1
1
2
73'

I raz jeszcze Josue zza pola karnego. Celnie, ale broni Kuciak.

5
2
1
3
1
71'

Tymczasem Legia jakby zaprogramowana na strzały z dystansu. Tym razem wyraźnie pomylił się Johansson.

5
3
1
5
2
70'

Po przerwie Lechia praktycznie nie istnieje na boisku.

8
5
1
1
5
69'

Sytuacja sprawdzona. Nie było przewinienia. Rzut rożny dla Legii.

7
1
1
5
3
68'

Sędzia czeka na sygnał z wozu VAR. Mogło dojść do zagrania piłki ręką przez Pietrzaka albo Tobersa.

4
1
2
1
6
67'

Kolejny dziś rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Josue i znowu protestują goście. Domagają się rzutu karnego, sugerując zagranie piłki ręką.

3
1
1
1
3
64'

Nalepa zablokował uderzenie Josue zza pola karnego. Legia wciąż w natarciu.

5
5
1
3
1
63'

Ależ rajd Baku prawym skrzydłem. Gdyby tylko lepiej dograł, to Legia miałaby dobrą szansę na drugiego gola.

10
3
1
59'

Krótko rozegrali rzut rożny legioniści, ale Kapustka strzelił z ostrego kąta bardzo niecelnie.

6
1
3
5
59'

Korner dla gości.

3
1
2
58'

Świetny pomysł miał Josue, ale jego podcinka w kierunku Rosołka okazała się minimalnie zbyt mocna. Szybszy przy piłce Kuciak.

3
1
2
2
57'

Legia po wyrównaniu w zasadzie nie oddaje piłki Lechii.

6
3
2
54'

Kałuziński zagrywał prostopadle do Pietrzaka, ale ten nie zabrał się z piłką, a w dodatku łatwo dogonił go Baku i nie było nawet strzału.

6
1
4
3
52'

Pewny strzał Josue z jedenastu metrów i w Gdańsku mamy remis!

44
17
6
11
57
50'

I mamy rzut karny dla Legii!

53
19
11
15
70
49'

Chodzi o interwencję Malocy, który prawdopodobnie nadepnął na stopę Rosołka.

10
5
6
4
23
48'

Arbiter idzie do monitora.

11
8
4
2
17
48'

Mamy przerwę w grze. Sędzia czeka na jakiś sygnał z wozu VAR.

6
1
3
2
11
47'

Jak tu nie ma remisu?! Po strzale Josue piłkę przed siebie odbił Kuciak, dopadł do niej Baku, ale trafił w leżącego przed bramką Rosołka! Po chwili próbował jeszcze Kapustka, jednak Kuciak zdążył się pozbierać.