Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
(0:0)
Zakończony
FC Porto
komentarz

Koniec meczu! Inter pojedzie do Portugalii ze skromną jednobramkową zaliczką. Dziękujemy za udział w naszej relacji.

komentarz

Sędzia doliczył cztery minuty.

86'

W końcu Inter skruszył szczelną defensywę Porto. Doskonała wrzutka na głowę Lukaku nie dała prowadzenia. Belg trafił w słupek, ale po chwili wykorzystał odbitą piłkę i pokonał bramkarza.

2
4
4
85'

Barella znów z dystansu! Kolejny raz niecelnie.

82'
78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Koniec meczu dla kluczowego piłkarza Porto. Otavio wylatuje z boiska za dwukrotne ukarania żółtą kartką.

1
77'

Znów kreatywne rozegranie rzutu rożnego przez Inter. Znów zakończone strzałem z dystansu. Ponownie jednak bez efektu bramkowego.

70'

Barella znów z woleja, ale ponownie nad bramką. Nie może się dziś wstrzelić.

66'

Ależ zepsuł prostą sytuację do podania Calhanoglu. Muszą się piłkarze Interu skoncentrować, chcąc strzelić gola.

2
2
1
2
1
63'

Faul taktyczny ukarany żółtą kartką Pepe.

FC Porto
1
58'

Nieprawdopodobne! Niesamowite! Niemożliwe! Co za podwójna interwencja Onany na linii! Coś niemożliwego. To musiał być gol dla Porto.