(0:0)
Zakończony
AC Milan
komentarz

KONIEC! Bezbramkowy remis w Londynie i AC Milan melduje się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

8
7
1
2
2
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA
5
2
1
1
1
90+4'

Origi kończy kontrę Milanu spokojnym uderzeniem ze skraju szesnastki i futbolówka odbija się od słupka bramki Forstera! To mogło na dobre rozstrzygnąć losy tego spotkania

7
5
5
2
1
90+3'

Maignan ratuje Milan od utraty gola! Kane potężnie główkował po dośrodkowaniu Sona z rzutu wolnego, ale golkiper gości wygrał starcie z Anglikiem

3
4
1
1
90+2'

Rossoneri szanują futbolówkę i wykonują dokładne podania w okolicach linii środkowej boiska

4
4
90+3'
#0
AC Milan
3
1
2
2
90'

Arbiter dolicza sześć minut. Tottenham ma jeszcze czas, aby odwrócić losy tej rywalizacji

1
1
2
1
90'

Ustały ataki Tottenhamu po czerwonej kartce dla Romero. Milan kontroluje sytuację boiskową w końcówce spotkania i jest już o włos od awansu do kolejnej fazy rozgrywek

2
3
1
1
2
89'
ZMIANA
87'

Bennacer celnie, ale zbyt lekko uderza z dystansu. Forster ma dużo czasu, aby przygotować się do interwencji i pewnie wyłapuje futbolówkę

1
1
85'

Tonali marnuje znakomitą okazję i kończy kontrę gości kiepskim uderzeniem po ziemi. Lenglet z łatwością blokuje ten strzał

1
2
84'

Sanchez przewraca się w polu karnym przeciwnika po rozegraniu rzutu wolnego, jednak arbiter nie nie dopatrzył się faulu w tej sytuacji. Gramy dalej!

3
2
83'

Kalulu odpycha Kane'a w bocznym sektorze boiska i arbiter przyznaje rzut wolny dla Tottenhamu. Robi się gorąco pod bramką Milanu

5
2
81'
ZMIANA
80'

Kane szarżuje lewą stroną boiska, jednak Anglik jest osamotniony w tej akcji i traci futbolówkę na rzecz dobrze ustawionego rywala

79'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Brahim Diaz #10
78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Bardzo ostry faul Romero na Hernandezie. Stoper Tottenhamu otrzymują drugą żółtą kartkę i musi przedwcześnie udać się do szatni

5
2
3
4
1
74'

Tottenham zaczyna się coraz bardziej spieszyć. Jeśli obecny rezultat utrzyma się do końca spotkania, do ćwierćfinału Ligi Mistrzów awansują goście

4
1
1
1
73'

Spięcie pomiędzy Richarlisonem a bramkarzem Milanu. Arbiter uspokaja zawodników, ale nie musi sięgać po kartki

1
71'

Leao znajduje sobie nieco miejsca w polu karnym Spurs i oddaje płaski strzał, który wędruje obok bramki Forstera

70'

Kane "szczupakiem" próbuje zaskoczyć golkipera Milanu, ale piłka po strzale głową Anglika przechodzi obok bramki Maignana

70'
ZMIANA
68'

Giroud oddaje sprytny strzał z półwoleja z ostrego kąta. Forster jest jednak dobrze ustawiony przy bliższym słupku i broni tę próbę Francuza

67'

Fani Tottenhamu coraz głośniej dopingują swoich ulubieńców. Milan tymczasem stara się przenieść ciężar gry na połowę Spurs

1
65'

Tomori ucierpiał podczas zderzenia z rywalem. Konieczna jest interwencja medyków

1
64'

Hojbjerg oddaje potężny strzał pod poprzeczkę, ale Maignan końcami palców przenosi futbolówkę ponad bramką. Co za interwencja! Tottenham coraz bliżej wyrównania

1
63'

Koguty zamykają rywali w strefie obronnej, ale nie potrafią wykorzystać przewagi. Milan jest w poważnych tarapatach

1
60'

Porro soczyście przymierza z rzutu wolnego, ale futbolówka po tym strzale szybuje wysoko ponad bramką gości. Grę ze spokojem wznowi Maignan

59'

Tonali spóźnia się z odbiorem futbolówki i podcina Kane'a nieopodal szesnastki Milanu. Znakomita okazja przed Tottenhamem

1
1
54'

Messias leży na murawie i prosi o pomoc medyczną. Gracz Milanu najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry

52'
ZMIANA
50'

Kapitalna interwencja Forstera! Diaz przejmuje futbolówkę w polu karnym i oddaje celny strzał po ziemi, jednak golkiper Tottenhamu pokazuje klasę i zatrzymuje to uderzenie rywala

1
49'

Kulusevski kąśliwie centruje w pole karne przeciwnika, jednak to zagranie nie znajduje adresata i futbolówka ląduje poza boiskiem

1
48'

Rossoneri wykonują dokładne podania na połowie przeciwnika, szukając cierpliwie luki w defensywie Kogutów