(3:0)
Zakończony
Śląsk Wrocław
komentarz

Kompromitacja Śląska Wrocław w Fortuna Pucharze Polski. Dalej gra drugoligowiec KKS 1925 Kalisz. Dla gospodarzy to historyczny awans do półfinału!

33
8
2
90+2'

Końcowe akordy gry. Wszyscy już czekają na końcowy gwizdek sędziego Kochanka.

16
11
2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
4
88'

Borys stara się napędzać akcje Śląska. Kaliszanie bronią się, gospodarze czują, że są coraz bliżej historycznego awansu do półfinału.

5
86'
3
1
2
85'
6
2
2
83'

Jeszcze Śląsk. Łyszczarz do Yeboaha, szybszy jednak Krakowiak, który zażegnał niebezpieczeństwo.

3
81'

Dogranie w pole karne do Exposito, ale napastnik gości nie był w stanie dojść do piłki. Coraz mniej czasu ma Śląsk na uniknięcie dużej wpadki.

4
1
80'
1
78'

Uderzał Łyszczarz. Strzał w światło bramki, Krakowiak bez problemów obronił.

5
1
77'

Szarżował Borys. Jednak zbyt długo zwlekał z dograniem i w efekcie niewiele zdziałał.

1
2
1
1
1
76'

Powoli wchodzimy w końcowe fragmenty gry. KKS Kalisz wysoko prowadzi i nie pozwala na wiele bezradnemu Śląskowi

11
6
1
75'
Bartlomiej Putno #16
1
1
72'

Borys zdecydował się na uderzenie. Piłka minęła bramkę strzeżoną przez Szromnika.

2
2
1
70'
Mateusz Wysokinski #24
1
68'
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Jest nadzieja dla Śląska. Drugą kartkę w meczu otrzymał Gawlik i KKS w osłabieniu.

Mateusz Gawlik #3
1
1
7
5
6
65'
8
2
3
1
1
64'

Z woleja uderzył Łyszczarz. Bardzo niecelna próba zawodnika Śląska Wrocław!

3
1
63'

Yeboah do Łyszczarza, ale w sytuacji sam na sam górą Krakowiak!

5
1
1
1
61'

Efektowna akcja Wysokińskiego. Zawodnik KKS-u minął kilku rywali. W końcu został zatrzymany.

2
1
1
58'

W świetnej sytuacji złapał się Yeboah, ale gracz Śląska zmarnował szansę!

3
2
1
1
56'

Wciąż nie klei się gra Śląskowi. Gospodarze są jednak świadomi, że jedna bramka dla gości może w potyczce sporo zmienić.

6
2
1
55'
2
1
1
54'
51'

Do strzału doszedł Gordillo. Piłka minęła jednak bramkę wrocławian.

2
50'

Gospodarze nie zamierzają odpuszczać. Przed kolejną szansą gracze KKS-u. Piłka po uderzeniu Wysokińskiego poszybowała niedaleko bramki!

3
1
3
1
1
47'

A gospodarze dalej swoje. Z rzutu wolnego uderzył Łuszkiewicz. Tuż obok bramki!

9
2
1
1
1
46'
czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy KKS Kalisz prowadzi ze Śląskiem 3:0!

35
26
10
5
7
44'

Gol! Strzelił Mateusz Gawlik. Śląsk Wrocław na kolanach! Akcja prawą stroną, dogranie w polu karnym i pięknym uderzeniem z ok. 12 metrów popisał się Gawlik! Już 3:0!

36
22
6
4
5
43'

Nerwowa końcówka 1. połowy. Śląsk stara się jeszcze złapać kontakt bramkowy.

2
1
1
1
41'

Exposito uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała tuż ponad bramką Krakowiaka!

3
1
1
40'
6
2
37'

Śląsk nie jest w stanie zagrozić gospodarzom. Gracze KKS-u zamierzają dowieźć dwubramkowe prowadzenie do przerwy. Do niej coraz bliżej.

8
1
34'

Groźne wyjście KKS-u. Gospodarzom zabrakło dokładności, będzie jednak jeszcze rzut rożny.

2
1
1
2
1
32'

Nie mylą się w tyłach kaliszanie. Śląsk szuka dziury w obronie gospodarzy, ci jednak są bardzo czujni.

5
2
1
29'

Składna akcja Śląska zakończona uderzeniem z woleja Garcii. Daleko od bramki Krakowiaka.

1
1
1
27'

Śląsk stara się atakować. Gospodarze cofnęli się. Oni swoje jak na razie zrobili.

2
4
24'

Zastanawiamy się czy kierowca srebrnego Passata zdążył przestawić samochód i czy zobaczył dwie bramki swojej drużyny. Jeśli nie, to będzie miał co wspominać. A właściwie nie będzie.

1
15
23'

Gospodarze syci, ale muszą być świadomi, że to dopiero początek potyczki. Do końca bardzo daleko, a 2:0 to...

5
2
1
21'

Gol! Strzelił Michał Borecki. Asystował mu Piotr Giel. Tragiczny moment w wykonaniu wrocławian. KKS ponownie ruszył lewą stroną, dogranie Giela do Boreckiego, a ten wpakował piłkę do bramki. 2:0!

31
16
4
3
6
20'

Gol! Strzelił Kasjan Lipkowski. Asystował mu Michał Borecki. Kaliszanie dopięli swego! Akcja gości lewą stroną, piłkę otrzymał Lipkowski i w sytuacji sam na sam z okolic narożnika pola bramkowego  wpakował ją do siatki! Szromnik był bez szans. 1:0!

Kasjan Lipkowski #6
31
16
4
2
6
17'

Gospodarze mogą być zadowoleni z pierwszych minut gry. Problem ma kierowca srebrnego Passata, który zostawił samochód na środku ulicy i jest proszony o przestawienie pojazdu.

3
8
2
2
2
14'

Kolejne dobre wyjście graczy KKS-u. Tym razem jednak gospodarzom zabrakło precyzji.

1
2
1
2
1
12'

Wrocławianie szybko przekonali się, że w Kaliszu nie czeka ich łatwe zadanie. KKS bez kompleksów. Swoje stara się grać Śląsk.

1
1
1
2
2
9'

A teraz z dalekiej podróży wrócił Śląsk. W znakomitej sytuacji znalazł się Nestor Gordillo, ale w nie zdołał trafić w bramkę!

2
1
1
2
2
7'

Poprawa ryzykownie i w efekcie zawodnik Śląska stracił piłkę. Kaliszanie ruszyli z akcją, Szromnik był czujny i na przedpolu skasował zagrożenie.

1
1
2
4
1
6'

Śląsk w ataku! Do uderzenia głową doszedł Exposito. Krakowiak popisał się bardzo dobrą interwencją i zdołał złapać piłkę jeszcze na linii bramkowej!

4
4
2
2
1
5'

Starał się zagrozić kaliszanom Yeobah, ale dogranie przejął obrońca. Otwarte pierwsze minuty.

1
4'

Kaliszanie wywalczyli pierwszy rzut rożny w meczu. Jednak po dośrodkowaniu wrocławianie cało wyszli z opresji.

1
3'

Chciał mocno rozpocząć Śląsk. Do uderzenia doszedł Exposito, ale jego próba została zablokowana.