(2:0)
Zakończony
Cypr
komentarz

Kolejne efektowne zwycięstwo reprezentacji Hiszpanii w eliminacjach do Euro 2024. Tym razem zespół 6:0 pokonał Cypr.

90+1'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Andreas Panayiotou #18
schodzi Schodzi
Stelios Andreou #16
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

89'

To już końcowe akordy potyczki. Hiszpanie uczynili kolejny krok w kierunku finałów Euro 2024.

86'

Hiszpanie w końcówce punktują rywali. Kolejne gole nie są wykluczone. Cypryjczycy popełniają błąd za błędem.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Rodri. Szósty gol dla Hiszpanów! Rodri do Torresa, a ten pięknym uderzeniem pokonał bramkarza gości!

81'

Próbę podjął Le Normand, piłka jednak nie trafiła w światło bramki.

80'

Cypryjczycy tego meczu mają już serdecznie dość. Tymczasem Hiszpanie z dużą łatwością szukają kolejnych goli.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Baena. Asystował mu Joselu. I kolejny gol dla Hiszpanów! Akcja rezerwowych. Joselu do Baeny, a ten trafił na 5:0!

76'
ZMIANA
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Dani Carvajal. Kolejna asysta Cravajala, który tym razem wypatrzył Torresa i mamy już 4:0!

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Dani Carvajal. Mamy gola numer trzy! Hiszpanie trochę uśpili gości i zadali cios. Carvajal dośrodkował, a Joselu głową wpakował piłkę do bramki! 3:0!

69'
ŻÓŁTA KARTKA
67'

Torres zdecydował się na uderzenie. Piłka jednak minęła bramkę gości w bezpiecznej odległości.

66'

Niewiele dzieje się pod bramkami w 2. połowie. Hiszpanie chcą dograć mecz do końca bez strat. Być może poszukają trzeciego gola.

63'

Próba ataku gospodarzy zatrzymana. Zagranie do Joselu, ale ten znalazł się na spalonym.

62'
ZMIANA
Kostas Pileas #4
C. Charalampous #5
62'
ZMIANA
Ioannis Pittas #23
Pieros Sotiriou #10
61'
ZMIANA
61'
ZMIANA
59'

Coś starają się zorganizować w ofensywie goście, ale wszystko idzie im dość topornie.

56'

Jedna z nielicznych prób Cypryjczyków. Charalampous jednak znalazł się na spalonym.

55'
ZMIANA
Marinos Tzionis #21
Ioannis Kousoulos #13
53'

Na uderzenie zdecydował się Gaya. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę gości.

51'

Optyczna przewaga należy do gospodarzy, ale Hiszpanie nie forsują tempa. Stąd też niewiele się dzieje pod bramką Cypryjczyków.

48'

Bez fajerwerków rozpoczęła się 2. część gry. Hiszpanie nie rzucili się na rywala. Oni są już spokojni o trzy punkty.