Koniec! Francja w bólach, ale pokonuje Grecję 1:0!

Dośrodkowanie Tsimikasa, lecz żaden z partnerów nie powalczył o piłkę w powietrzu.

Korner dla Grecji!

90+11'

Grecy nie potrafią odebrać piłki.

90+10'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, urwał się Giroud, ale nie trafił dobrze w piłkę. Był też spychany przez rywala.

1
90+7'

Nie ma emocji w doliczonym czasie. Francja nie pozwala rywalowi na nic.

1
90+5'

Poczarował w polu karnym Mbappe, strzelił zza zasłony, ale Vlachodimos odbija piłkę! Miał szczęście, że uderzenie było w sam środek.

90+2'

Francja nie schodzi z połowy rywala. Spokojnie utrzymuje się przy piłce.

1
1
90'

Sędzia doliczył sporo, bo aż 14 minut!

2
1
2
1
1
90'

Ruszył indywidualnie Camavinga, ale strzelał nad poprzeczką z dwudziestu metrów.

87'

Kontratak Francji. To powinien być gol! Dembele podał do Mbappe, ale ten nie strzelał, tylko chciał jeszcze odegrać koledze. Dembele atakował piłkę na wślizgu, jednak w nią nie trafił!

87'

Grecy znaleźli się w polu karnym Francuzów. Fountas strzelał z narożnika pola karnego i plecami zablokował go Konate.

87'
wchodzi Wchodzi
Andreas Bouchalakis #5
schodzi Schodzi
Dimitris Kourbelis #6
85'

Kibice śpiewają hymn.

84'

Zdecydowana przewaga Francji po tej czerwonej kartce. Grecja nie może wydostać się z własnej połowy.

82'

Piękne podanie Griezmanna podeszwą. Mbappe uderzał bez przyjęcia z osiemnastu metrów... minimalnie obok słupka.

80'

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży kontuzjowany Griezmann. Nie jest to dla niego łatwy mecz.

78'

Kolo Muani świetnie przyjął piłkę w polu karnym, od razu ustawił ją sobie do strzału, ale doskonale zablokował go Hatzidiakos.

76'

Kwadrans do końca. Gra toczy się już wyłącznie na połowie Greków.

69'
Pantelis Hatzidiakos #17
Grecja
2
73'

Minimalnie niecelnie z rzutu wolnego uderzył Griezmann!

71'
Konstantinos Koulierakis #3
Giorgos Masouras #7
71'
Tasos Bakasetas #11
70'

Rzut wolny dla Francji z ok. 20 metrów. Kourbelis z kartką za protesty, Mavropanos idzie pod prysznic.

69'

Posypały się kartki. Coman wypuścił w uliczkę Kolo Muaniego, ten przewrócił się na osiemnastym metrze po kontakcie z Mavropanosem. Był to ostatni grecki obrońca.

1
69'
CZERWONA KARTKA
69'
Grecja
66'
Vangelis Pavlidis #9
66'
Taxiarchis Fountas #14
65'

Przechwyt Greków na połowie rywala. Mantalos przyjęciem wypracował sobie sytuację do strzału z 20 metrów, ale uderzył za lekko. Broni Maignan.

64'

Bakasetas strzelił prosto w mur.

1
1
1
1
1
63'

Okazja dla gości. Jest rzut wolny z ok. 25 metrów.

1
1
1
1
1
61'

Strzelał z dystansu Coman. Zbyt lekko i Vlachodimos pewnie łapie piłkę.

1
1
1
1
1
60'

Dobre dośrodkowanie Comana z prawej strony, był na piątym metrze Mbappe, lecz uprzedził go na wślizgu Hatzidiakos.

1
60'

Griezmann gra z opatrunkiem na głowie.

2
1
1
59'

Taktyka Greków musi się zmienić po straconym golu. Do tej pory głównie się bronili, teraz będą musieli zaatakować nieco odważniej.

56'

Przedziwna była sytuacja z Griezmannem i faulującym go Mavropanosem. Francuz zalał się krwią, wydawało się, że to będzie klarowna czerwona kartka, a tymczasem sędzia nawet nie podszedł do monitora.

1
55'

Tym razem Mbappe już się nie myli! Pewny strzał i 1:0 Francja!

3
1
2
4
54'

Ale o co tu chodzi?! Sędzia Lahos nakazuje powtórkę! To dlatego, że jeden z Greków wbiegł zbyt wcześnie w pole karne, a następnie to on wybijał piłkę!

3
1
5
50'

VAR sprawdza ewentualną czerwoną kartkę.

2
2
1
49'

Ależ nieprzyjemnie trafiony Griezmann w polu karnym Greków! To był cios w stylu karate!

1
50'

Jest rzut karny dla Francji!

1
2
50'
49'
46'

Długie podanie w stronę Comana... znów niedokładne. Piłka poza boiskiem.

1
46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

2
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

komentarz

Przerwa! Nie jest to najlepszy mecz. Grecja bez sytuacji w pierwszej połowie, postawiła na defensywę i póki co jej plan się sprawdza. 0:0 i wracamy za kwadrans.

2
1
1
45'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

1
44'

Piękne podanie Comana w pole karne. Kounde uniknął spalonego, dołożył stopę, ale wyszedł z tego zbyt lekki strzał! Vlachodimos instynktownie broni!

2
1
41'

Mbappe w polu karnym... dryblował w olbrzymim tłoku, nagle się przewrócił, ale sędzia Lahoz kolejny raz pokazuje, żeby wstawał.

1
1
2
40'

Giakoumakis dostał kolejne podanie na wolne pole. W założeniu pewnie miała to być kontra Greków, lecz podanie było niedokładne. Upamecano nie popełnił błędu.

1
1
1
39'

Mbappe wbiegł, a w zasadzie w spacerowym tempie wszedł w pole karne. Strzelał z narożnika, ale i on został zablokowany. Bardzo głęboko bronią się goście.

1
38'

Akcja gości po paru minutach przestoju. Z osiemnastu metrów spróbował Mantalos, ale zostawił nogę Konate i zablokował to uderzenie.

34'

Upamecano doszedł do strzału po rzucie rożnym, choć raczej został trafiony piłką. Na siłę można to nazwać strzałem, natomiast Vlachodimos obronił bez problemu.

34'

Ładna klepka Griezmanna z Mbappe. Wystarczyło przyspieszyć i było groźnie. Zawodnik Atletico wbiegł w pole karne, ale nie miał miejsca do celnego dośrodkowania.

1
1
32'

Gra Francji opiera się na podaniu do Mbappe i niech on się martwi. Problem w tym, że w ostatnich minutach przygasł.

30'

A Grecy się nie spieszą. Ich remis w pełni zadowala. Cierpliwie rozgrywają swoje kolejne akcje.

1
27'

Znów gwizdy. Mbappe sugeruje, że był popchnięty w polu karnym. Mateu Lahoz jest innego zdania.

1
1
1
1
2
26'

Pierwszy celny strzał gości. Bakasetas uderzał z trzydziestu metrów. Lekko, w środek bramki. Pewnie broni Maignan.

25'

Szansa dla Francji. Mbappe idealnie wymierzył podanie na dziesiąty metr, Kolo Muani wbiegł dynamicznie w pole karne, ale strzelił niecelnie.

1
24'

A teraz euforia. Bakasetas źle to rozegrał, chyba chciał strzelać z rzutu rożnego, jednak trafił w boczną siatkę.

23'

Tymczasem korner dla Greków i od razu potężna porcja gwizdów.

21'

Siadło tempo tego spotkania. Początek dla gospodarzy, ale ostatnie minuty bez jakichkolwiek emocji.

20'

Pojawiają się gwizdy, bo Francuzi grają wolno w środku pola i nie potrafią przebić się w pole karne.

1
17'

Był Masouras z prawej strony, to mogła być nawet niezła kontra gości, lecz podanie okazało się niedokładne. Aut.

1
1
1
1
1
16'

Grecy jeszcze bez ofensywnej akcji w tym meczu. Francja kontroluje wydarzenia na boisku, tworzy okazje, natomiast nie potrafi ich wykończyć.

13'

Vlachodimos doznał jakiegoś urazu. Potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
1
12'

Camavinga popisał się idealnym podaniem do Comana, ale ten źle przyjmował piłkę, wyrzucił się na bardzo ostry kąt i strzelił bardzo niecelnie.

1
1
11'

Świetny rajd Mbappe lewym skrzydłem. Z łatwością przedarł się w pole karne, wyczekał na odpowiedni moment i podał piłkę wzdłuż trzeciego metra, ale nie zdołał tego sfinalizować Kolo Muani oraz Coman.

1
1
1
1
10'

Centrostrzał w wykonaniu Mbappe z linii bocznej. Piłka poszybowała nad bramką.

8'

Wrzutka Comana z prawej strony, zamykał akcję Mbappe, jednak miał trudną pozycję i strzelił nad bramką.

7'

Duże zamieszanie w polu karnym gości. Protestują Francuzi, doszukują się zagrania piłki ręką, ale chyba nic takiego nie miało miejsca. W dużym tłoku zablokowany został strzał Theo Hernandeza.

1
6'

Duża przewaga Francuzów w posiadaniu piłki.

3
2
1
2
2
4'

Coman zagrywał fałszem w pole karne. Trochę się nie przyłożył. Nie miał szans opanować piłki Kolo Muani.

1
1
2'

Akcja gospodarzy. Po dośrodkowaniu z prawej strony w polu karnym przewrócił się Mbappe. Sędzia uznał, że nie było tam faulu.

1
1
1'

Przechwyt Greków na połowie boiska i od razu próba długiego podania do Giakoumakisa. Trochę zbyt mocne to zagranie.