(0:0)
Zakończony
Holandia
komentarz

W Atenach Grecy podejmowali Holendrów. Obie drużyny wciąż walczą o finały Euro 2024. W spotkaniu na gola czekać trzeba było do doliczonego czasu. Zdobyli go goście.

90+9'

Wciąż gramy w Atenach. Nerwowo w końcówce meczu. Holendrzy coraz bliżej cennej wygranej.

90+6'

Jeszcze Grecy szukają remisu, ale czasu mają niewiele.

90+3'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. A jednak Holendrzy! Van Dijk nie zmarnował rzutu karnego i Oranje prowadzą 1:0!

90'

Sędzia doliczył 6 minut.

89'

Dumfries został sfaulowany w polu karnym! Po analizie sędzia wskazał na "wapno"!

2
1
1
1
2
86'
Vangelis Pavlidis #9
Grecja
84'

Kolejne minuty za nami. Niewiele dobrego można powiedzieć o tej obecnie dość nudnej potyczce.

81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
80'
Mats Wieffer #8
78'

Holendrzy wyraźnie wyszli z założenia, że punkt przed dwoma ostatnimi spotkaniami w grupie będzie wystarczający. Niewiele dzieje się w Atenach.

77'
Giorgos Masouras #7
76'
74'
Micky van de Ven #3
Quilindschy Hartman #12
71'

Wciąż nikt nie zamierza ryzykować. Piłka sporadycznie znajduje się na przedpolu bramkowym. Z boiska wieje nudą.

68'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu goli może zabraknąć. Grecy utrzymają przewagę nad Oranje, ale gości czekają jeszcze dwa mecze. Gospodarzy jeden.

65'

Ruszyli Grecy, piłka znalazła się w polu karnym, ale Andreas Bouchalakis źle uderzył i szansa przepadła.

61'
Andreas Bouchalakis #5
62'
Joey Veerman #16
62'
61'
K. Koulierakis #3
60'
Taxiarchis Fountas #14
58'

Brakuje groźniejszych spięć pod bramkami. Wydawało się, że Holendrzy bardziej zdecydowanie ruszą na rywala.

55'

Holendrzy w ataku. Gospodarze muszą sporo uwagi poświęcać defensywie.

52'

Przed szansą Grecy. Strzał Fotisa Ioannidisa nie mógł zagrozić gościom. Ważne, że gospodarze w końcu postraszyli Oranje.

51'
51'

Grecy starają się odgryzać gościom. Jednak klarownej okazji w meczu jeszcze sobie nie wykreowali.

47'

Holendrzy od początku 2. połowy ruszyli do ataku. Do uderzenia doszedł Bergwijn, bramkarz skutecznie interweniował. Vlachodimos kapitalną paradą uratował gospodarzy!