(1:0)
Zakończony
Irlandia
90+4'

Wysoki pressing Holendrów w doliczonym czasie. Nie pozwalają rywalom wydostać się ze swojej połowy.

90+1'
Adam Idah #10
Irlandia
90+2'

Prostopadłe podanie dostał Malen. Chciał przyjęciem minąć Bazunu, ale do końca stał na nogach golkiper gości.

90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

90'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Dara O'Shea #5
90'
Jerdy Schouten #21
90'
Tijjani Reijnders #14
87'

Był rzut wolny dla gości. Johnston wycofał piłkę przed pole karne, strzelał płasko Manning, ale został zablokowany. Niezła próba.

85'

Reijnders przedarł się prawym skrzydłem, był w okolicach piątego metra Weghorst, jednak zabrakło dokładnego dośrodkowania. Bazunu łapie piłkę.

82'

Miękka wrzutka Manninga, ale piłka łatwo wybita przez Holendrów.

81'

Rzut rożny dla Irlandii. To święto dla tej drużyny.

1
80'
78'

Irlandia. Schodzi: Matt Doherty. Wchodzi: Jayson Molumby.

Jayson Molumby #14
78'
Mikey Johnston #20
77'

Z dystansu strzelał Blind. Bardzo niecelnie.

76'

Hartman zablokowany w narożniku pola karnego. Próba strzału, ale była z góry skazana na niepowodzenie.

75'

Więcej dzieje się we Francji, gdzie gospodarze prowadzą już z Gibraltarem 11-0.

74'

Gra toczy się cały czas na połowie Irlandii, tu nic się nie zmienia. Goście nie wyszli na drugą połowę.

71'

Reijnders w polu karnym. Mógł strzelać, miał dużo miejsca po podaniu z prawej strony, ale niepotrzebnie przyjmował piłkę. Zrobił to tak nieudolnie, że nawet nie oddał strzału.

69'
Joey Veerman #16
68'

Gakpo urwał się lewą stroną, widział w polu karnym Dumfriesa, ale podał minimalnie niedokładnie! Nie trafił w piłkę Dumfries.

68'

Gra wznowiona po krótkiej przerwie.

67'

W równolegle rozgrywanym meczu tej grupy Francja prowadzi z Gibraltarem 9-0. Ot, ciekawostka.

1
66'

Simons nieprzyjemnie oberwał w głowę. Sędzia natychmiast wezwał pomoc medyczną.

64'

Po rzucie rożnym najbliżej piłki był van Dijk, ale nie trafił czysto. Trudno tu mówić o strzale.

63'

Uderzenie Gakpo z osiemnastu metrów. Wystarczyło przyspieszyć. Zawodnik Liverpoolu był jednak blokowany, na wślizgu efektownie McGrath.

62'

Holandia celowo zwalnia grę. Miał dobry moment po przerwie, a teraz wróciła do dyspozycji z pierwszej połowy.

61'

Jeszcze pół godziny. Holandia blisko gry na Euro 2024.

59'

Była kontra Irlandii. Adam Idah strzelił gola po fatalnym błędzie Verbruggena. Ma jednak szczęście bramkarz gospodarzy, bo wcześniej rywal był na spalonym.

1
57'

Irlandia kompletnie bez argumentów w drugiej połowie. Holandia totalnie dominuje.

1
55'
Jamie McGrath #18
53'

Zdecydowanie lepsza wersja Holandii po przerwie.

52'

Strzelał Reijnders i Bazunu odbija piłkę na słupek!

51'

Dumfries znowu bez asysty, a podał idealnie do Weghorsta. Ten jednak nie dał rady pokonać Bazunu z kilku metrów.

49'

Zablokowany strzał Simonsa z 20 metrów.

1
48'

Znakomita kontra Holandii. Simons podał do Dumfriesa, ten odegrał na piąty metr i Simons uderzał na wślizgu, ale trafił w kolegę z drużyny! Gakpo wbiegł nie tam, gdzie powinien i pozbawił kolegę niemal pewnego gola.