Spokojnie grają Anglicy na połowie rywala.

Juan Corbolan #15
schodzi Schodzi
Cain Attard #2
85'

Blisko kolejnego gola. Najpierw z ostrego kąta uderzył Rashford, Bonello odbił piłkę, dopadł do niej Eze, ale jego próba została zablokowana.

83'

2
82'

I jest wskazanie na jedenasty metr!

2
82'

Po dośrodkowaniu Wilsona mógł zagrywać piłkę ręką Borg.

81'

A tymczasem... sędzia idzie do monitora. Potencjalny rzut karny dla Anglii!

1
1
81'

Można odnieść wrażenie, że zawodnicy jednej i drugiej drużyny nie mieliby nic przeciwko, gdyby sędzia zakończył mecz w tym momencie.

78'

Rashford znalazł trochę wolnego miejsca przed polem karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

77'
Jurgen Degabriele #18
Jodi Jones #11
76'

Kwadrans do końca. Na boisku robi się coraz więcej miejsca. Gospodarze opadli z sił.

73'

Zabawił się Rashford. Minął rywala w polu karnym efektownym elastico, ale nie miał tam miejsca do oddania strzału.

72'

Czekamy, czekamy i... chyba się nie doczekamy jakichkolwiek ciekawych sytuacji. Anglicy już wyraźnie w trybie ekonomicznym.

70'

Anglia. Schodzi: James Maddison. Wchodzi: Eberechi Eze.

Eberechi Eze #21
67'

Kontra Anglików. Foden biegł z piłką, ale w decydującym momencie podał źle w pole karne. Wilson nie miał okazji strzeleckiej, musiał poprawić futbolówkę i finalnie został zablokowany.

1
63'

Malta nawet nie próbuje atakować. Anglia też wyhamowała w drugiej połowie, przez co mecz stał się bardzo nudny. Nic się nie dzieje.

60'
Alexander Satariano #14
Kyrian Nwoko #9
60'
Nikolai Muscat #17
Bjorn Kristensen #19
69'
1
60'
59'

Kane znalazł się w dogodnej sytuacji po podaniu Fodena, lekko podciął piłkę nad bramkarzem, ale nie trafił do siatki. Zabrakło mu niewiele.

58'

Brakuje emocji w tym meczu, a w drugiej połowie już szczególnie.

56'

Wrzutka z lewej strony, ale Kane nie zdołał oddać strzału, choć był blisko.

56'

Anglicy przy piłce, natomiast po raz kolejny grają w poprzek boiska lub do tyłu.

53'

Rice podał w tempo w pole karne, Maddison krótkim zwodem ograł Apapa, ale później nie trafił dobrze w piłkę. Trochę zarył w murawę.

50'

Anglia nie forsuje tempa na początku drugiej połowy.

49'

Odłożona kara dla zawodnika gospodarzy za faul na Hendersonie.

49'
Malta
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

czas Druga połowa
46'
Yannick Yankam #20
Matthew Guillaumier #6
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Będzie zmiana w ekipie gości.

komentarz

Przerwa! Anglia pewnie prowadzi z Maltą 3:0!

1
45+1'

Strzelał z szesnastu metrów Saka, ale czujny był w bramce Bonello.

45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

44'

Poklepali przed polem karnym Maddison i Saka, ale dośrodkowanie tego drugiego było niedokładne. Zagrywał w ciemno, nie spojrzał, jak ustawieni są koledzy.

42'

Przechwyt Maltańczyków, od razu próba prostopadłego podania, lecz Nwoko był osamotniony i nie miał szans dojść do piłki w starciu z dwójką rywali.

41'

Zablokowane dośrodkowanie Maddisona. W polu karnym byli Kane i Saka. Nie maleje przewaga gości.

38'

Gra wznowiona, zawodnik Arsenalu wrócił na boisko. Zobaczymy, co dalej.

37'

Niepokojące obrazki, bo Saka ewidentnie ma jakiś problem. Na rozgrzewkę od razu ruszył Rashford.

36'

To efekt starcia z Muscatem w polu karnym gospodarzy.

35'

Bardzo mocno ucierpiał Saka. Zwija się z bólu.

34'

Anglicy nie chcą za wszelką cenę śrubować statystyki posiadania piłki. Oddają posiadanie rywalom, ale ci nie są w stanie nic zrobić z piłką przy nodze.

31'

Harry Kane! Pewny strzał w środek bramki i Anglia prowadzi już 3:0!

1
1
30'

Rzut karny! Rice strzelił z dystansu, bramkarz odbił piłkę przed siebie, jako pierwszy dopadł do niej Kane i został wycięty przez Guillaumiera!

2
28'

No właśnie, ale goście mają indywidualności! Trent Alexander-Arnold popisał się doskonałym strzałem zza pola karnego i jest już 0:2! Wystarczyło zostawić mu odrobinę wolnej przestrzeni!

27'

Więcej gry w poprzek niż do przodu po stronie Anglików.

26'

Gospodarze wyszli z kontrą, wymienili parę podań na połowie rywala, ale nie oddali nawet strzału. Anglia dość łatwo odebrała piłkę i spokojnie ją rozgrywa w środku pola.

23'

Sam poszkodowany wykonywał ten rzut wolny, strzelił celnie, ale zdecydowanie za lekko i za blisko środka bramki. Pewnie broni Bonello.

22'

Kolejny raz faulowany Maddison. Do bramki ok. 25 metrów.

20'

Kane sam w polu karnym. Szukał go dośrodkowaniem Henderson, lecz brakuje precyzji. Anglicy wciąż w ataku.

18'

Na razie obraz gry się nie zmienia. Maltańczycy mają olbrzymie problemy z utrzymaniem się przy piłce, nie mówiąc o zawiązaniu jakiejkolwiek akcji ofensywnej.

15'

Maddison przewrócił się przed polem karnym gospodarzy, ale sędzia uznał, że nie było tam faulu.

13'

Saka ograł rywala zwodem na zamach w narożniku pola karnego, jednak później strzelił bardzo niecelnie.

11'

Cierpliwa gra Anglików. Wiedzą, że grają z dużo słabszym rywalem i utrzymują się przy piłce daleko od własnego pola karnego.

9'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Kapitalne podanie Alexandra-Arnolda na wolne pole. Saka urwał się defensywie, uniknął spalonego i zagrał płasko w pole karne. Był tam Kane, ale to nie on trafił do siatki. Niefortunnie interweniował Apap i to on strzela gola samobójczego.

Ferdinando Apap #13
Malta
1
3
6'

Płaski strzał z ostrego kąta oddał Kane, jednak nie popełnił błędu stojący w bramce Bonello. Pewna interwencja.

5'

Trent urwał się na prawym skrzydle, był w polu karnym Kane, ale nie zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej.

3'

Tak jak można było przypuszczać, Anglicy od pierwszego gwizdka utrzymują się przy piłce.

1'

Zaczynamy mecz Malta - Anglia!

1
1
czas Start meczu
20:41

Zawodnicy wychodzą na boisko. Czas na hymny.