(2:0)
Zakończony
Malta
90+3'

A jednak, mamy gola na zakończenie! Frattesi strzelił sprytnie z szesnastu metrów i zaskoczył bramkarza przy bliższym słupku!

90+2'

Raspadori podawał płasko wzdłuż piątego metra, ale żaden z partnerów nie ruszył za akcją.

90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

88'

Wszyscy czekają na końcowy gwizdek. Jedni i drudzy nawet nie udają, że chcą dalej atakować.

87'
84'
wchodzi Wchodzi
Brandon Paiber #11
schodzi Schodzi
Paul Mbong #21
84'
Kyrian Nwoko #17
Yannick Yankam #20
84'

Włosi wymieniają dużo więcej podań, mają olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki.

83'

Coraz mniej czasu do końca. Chyba jedni i drudzy nie mieliby nic przeciwko, gdyby sędzia użył gwizdka po raz ostatni. Mało się dzieje.

80'

Tymczasem Apap leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej. Nazwisko zobowiązuje.

79'
78'

Dimarco kolejny raz wrzucał w pole karne. Trochę niedokładnie i nie doszedł do strzału Orsolini.

77'

Szykują się kolejne zmiany w ekipie gospodarzy. Dwaj nowi zawodnicy już czekają przy linii bocznej.

76'

Bastoni strzelał z ostrego kąta, jednak gol i tak nie byłby uznany. Spalony.

1
1
1
1
1
72'

Efektownie z szesnastu metrów strzelał Orsolini. Z powietrza, ale bardzo niecelnie.

1
1
1
1
1
72'

Rzut rożny dla Włochów po kolejnej akcji prawym skrzydłem.

1
1
1
1
1
71'

Włosi wymieniają kolejne podania. Rywale stoją na własnej połowie i tylko się przyglądają. Nie są w stanie nic zrobić.

69'

Raspadori zablokowany w polu karnym.

1
1
1
1
1
68'

Niemrawe okrzyki z trybun. Kibice chcieliby zobaczyć kolejne gole.

1
1
1
1
1
66'
1
65'
Cain Attard #2
Joseph Mbong #7
65'
Ricardo Orsolini #20
64'

Była kontra Malty, po chwili atak Włochów zaczęty przez Donnarummę. Ładnie pograli gospodarze, Raspadori podał płasko w pole karne, Kean co prawda nie trafił w piłkę, ale nabiegał jeszcze Berardi i trafił idealnie!

1
1
1
1
1
62'

Paul Mbong ruszał do kontry. Był sam, poszedł ambitnie lewym skrzydłem, ale poślizgnął się tuż przed rywalem. Cóż.

1
1
1
1
1
62'

Cały czas Włosi w trybie ekonomicznym.

61'

Pół godziny do końca. Nie zanosi nam się na jakiś szaleńczy zryw Maltańczyków. Emocji to tu nie ma zbyt wiele.

1
1
1
1
1
58'

Berardi zagrywał płasko w pole karne, interweniował Pepe i niewiele zabrakło do gola samobójczego. Ostatecznie piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1
1
1
56'

Błąd Dimarco we własnym polu karnym. Zlekceważył sytuację, wbiegł przed niego Yankam, ale w porę zaasekurował to Bastoni i zablokował uderzenie Maltańczyka z ostrego kąta.

1
1
1
1
1
55'
Alexander Satariano #14
Luke Montebello #9
54'
Ferdinando Apap #23
Malta
1
1
1
1
53'

Yankam za daleko wypuścił sobie piłkę, wykorzystał to Bastoni, który przy okazji był nieprzyjemnie faulowany.

53'
Malta
1
1
1
1
1
51'

Spore problemy Maltańczyków. Nie potrafią wydostać się z własnej połowy. Po golu na 1:0 ich gra do przodu w ogóle przestała istnieć.

1
1
1
1
1
50'

Ładnie rozegrany rzut wolny przez Włochów, jednak Dimarco strzelał bardzo niecelnie z ok. 30 metrów.