Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

1
87'

Gol! Strzelił Ion Nicolaescu.

Mołdawia dopięła swego i doprowadziła do remisu w końcówce podstawowego czasu. W 87. minucie Ion Nicolaescu dobiegł pewnym krokiem do piłki i pokonał uderzeniem z rzutu karnego Mattiasa Lamhauge'a. Jedenastka została przyznana gospodarzom za faul Heiniego Vatnsdala, który starał się powstrzymać przeciwnika przed dojściem do piłki po dośrodkowaniu.

Ion Nicolaescu #9
Mołdawia
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Heini Vatnsdal za sprokurowanie rzutu karnego.

Jakup Andreasen #22
Wyspy Owcze
86'

Żółtą kartkę otrzymał Mattias Lamhauge za protestowanie.

Mattias Lamhauge #1
Wyspy Owcze
1
86'

Rzut karny dla Mołdawii!

1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mneney Noah za przerwanie faulem ataku Mołdawii.

Heini Vatnsdal #4
Wyspy Owcze
82'

Coraz mniej czasu muszą przetrwać goście, żeby wrócić z kompletem punktów. Mołdawia napiera, ale nie ma sposobu na strzelenie wyrównującego gola. Rośnie napięcie na boisku.

79'

Wyspy Owcze. Schodzi: Odmar Faero. Wchodzi: Heini Vatnsdal.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Odmar Faero #15
79'

Wyspy Owcze. Schodzi: Meinhard Olsen. Wchodzi: Pall Klettskard.

Pall Klettskard #21
Meinhard Olsen #7
78'

Żółtą kartkę otrzymał Gilli Rolantsson za przewinienie na boku boiska.

Gilli Rolantsson #14
Wyspy Owcze
1
77'

Pechowo Mołdawia, ale brakuje jej sposobu na wpakowanie piłki do bramki przeciwnika. Dwaj gospodarze zostali ofiarnie zablokowani wewnątrz pola karnego. Gracze z Wysp Owczych zgodnie ruszyli wślizgiem pod nogi przeciwników i poradzili sobie w opresji.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Świetnie interweniował Odmar Faero i nie pozwolił gospodarzom na doprowadzenie do remisu uderzeniem z bliska.

1
73'

Mołdawia. Schodzi: Victor Mudrac. Wchodzi: Serafim Cojocari.

Serafim Cojocari #7
Victor Mudrac #4
1
72'

Mołdawia. Schodzi: Sergiu Platica. Wchodzi: Victor Stina.

Victor Stina #0
Sergiu Platica #20
79'
Klaemint Olsen #11
71'

Wyspy Owcze. Schodzi: Mads Mikkelsen. Wchodzi: Gilli Rolantsson.

Mads Mikkelsen #2
68'

Piłka po strzale nie poleciała w bramkę strzeżoną przez Mattiasa Lamhauge. Denerwuje się selekcjoner Wysp Owczych, ponieważ jego podopieczni schowali się po przerwie do zbyt głębokiej defensywy.

66'

Mołdawia z przewagą w posiadaniu piłki po zmianie stron. Kolejne dośrodkowanie w kierunku Iona Nicolaescu zostało zablokowane i gospodarze muszą szukać innego sposobu na dobranie się do bramki Wysp Owczych.

1
1
1
1
1
63'

Wyspy Owcze. Schodzi: Patrik Johannesen. Wchodzi: Mneney Noah.

1
60'

Nie będzie jedenastki.

1
1
1
1
1
59'

Sędziowie zastanawiają się nad przyznaniem gospodarzom rzutu karnego.

58'

W 58. minucie gospodarze sprawdzili pierwszym strzałem celnym bramkarza Wysp Owczych i interwencja Mattiasa Lamhauge'a nie była perfekcyjna.

1
57'

Zabrakło uderzenia w kierunku bramki Mattiasa Lamhauge'a po dośrodkowaniu albo zgraniu. Nieco posypała się gra reprezentacji Wysp Owczych i jeszcze powinno być ciekawie dzięki bardziej energicznej oraz agresywnej grze Mołdawii.

55'

Solvi Vatnhamar pojawił się na boku boiska i przerwał atak reprezentantów Mołdawii. Ci mieli jeszcze możliwość wznowienia gry wrzutem z autu, ale nic nie zdziałali.

52'

Do pewnego momentu niebezpiecznie zapowiadała się akcja Wysp Owczych. Futbolówka trafiła w pole karne do Klaeminta Olsena, który nie znalazł miejsca do oddania uderzenia z kilkunastu metrów. Napastnik gości zaplątał się z piłką między przeciwnikami.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Gunnar Vatnhamar za ostre przewinienie na połowie przeciwnika.

Gunnar Vatnhamar #16
Wyspy Owcze
1
49'

Zdaniem sędziego, nieprzepisowy pressing założony przez agresywnych zawodników z Mołdawii.

1
1
47'

Przyspieszenie gospodarzy i dynamiczna wymiana podań na skraju pola karnego. Piłkarze z Mołdawii wywalczyli dla siebie korner. Dogranie spod chorągiewki zostało poskromione przez dobrze rozstawionych reprezentantów Wysp Owczych.

46'

Mołdawia. Schodzi: Virgiliu Postolachi. Wchodzi: Nichita Motpan.

Nichita Motpan #8
Virgiliu Postolachi #19
1
czas Druga połowa
46'

1
komentarz

Piłkarze powrócili z szatni na boisko.

komentarz

No nic, czekamy na drugą połowę tego widowiska.

komentarz

Przed ostatnim gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie mocniej zapachniało golem na 2:0 dla Wysp Owczych niż jakimkolwiek Mołdawii. Klaemint Olsen dostał płaskie podanie z prawego skrzydła i oddał celne uderzenie. Gospodarze zostali uratowani przez Doriana Raileana, który rzucił się energicznie na linii bramkowej. Dlatego pozostało 1:0 dla Farerów w meczu dla koneserów.

1
1
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Craciun za przewinienie taktyczne.

Artur Craciun #14
Mołdawia
2
45'

Doliczona minuta.

1
44'

Jeszcze wymiana podań Mołdawii, oddała ona nawet dwa uderzenia z dystansu, ale niezmiennie nie są one trudnymi egzaminami dla Mattiasa Lamhauge'a.

40'

Dorian Railean interweniował skutecznie. Gdyby nie ta obrona golkipera reprezentacji Mołdawii, zrobiłoby się 2:0 dla Wysp Owczych. Świetnie rzucił się do piłki po uderzeniu Klaeminta Olsena. Pechowy strzelec podziękował kompanowi z zespołu za dokładne dogranie z prawego skrzydła.

3
39'

Kompletnie nieudane uderzenie zza linii pola karnego. Co prawda to kopnięcie nie zapowiadało sukcesu Mołdawii, ale przynajmniej zaczęła ona odpowiadać na gola Madsa Mikkelsena.

35'

Mołdawia prezentowała się katastrofalnie w pierwszej połowie. Najtrudniejsza interwencja farerskiego bramkarza była w 35. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka wpadła w gąszcz zawodników i została stamtąd wypiąstkowana.

1
1
2
34'

Rozegranie z wykorzystaniem bramkarza Wysp Owczych. Przestało spieszyć się zawodnikom z dalekiej północy, ponieważ zdobyli prowadzenie uderzeniem Madsa Mikkelsena.

1
1
32'

Podniosła się wrzawa na trybunach, jednak akcja reprezentacji Mołdawii zakończyła się przed polem karnym przeciwnika. Bramkarz Mattias Lamhauge nie musiał jeszcze mierzyć się z żadnym skomplikowanym uderzeniem.

2
1
1
30'

Tracą piłkę jedni, po chwili tracą drudzy. Przez jakąś minutę futbolówka nieustannie zmieniała posiadacza w centrum boiska, ale raz był to zawodnik w granatowym stroju, a po chwili piłkarz w białym stroju.

1
27'

Gol! Strzelił Mads Mikkelsen. Asystował mu Meinhard Olsen.

Wyspy Owcze zdobyły prowadzenie 1:0 w 27. minucie. W atakach gości było widać nieco więcej jakości, co znalazło potwierdzenie w wyniku. Meinhard Olsen biegł bezkarnie po połowie Mołdawii, nikt go nie atakował. Skrzydłowy zbiegł do środka i uruchomił podaniem prostopadłym Madsa Mikkelsena. Ten w sytuacji sam na sam posłał piłkę do siatki między nogami bramkarza Doriana Raileana.

Wyspy Owcze
Asysta:
7
5
24'

Nieudana wymiana podań Farerów na lewej stronie boiska. Akurat w tym fragmencie murawa nie wygląda najlepiej.

1
1
21'

Szarża indywidualna Madsa Mikkelsena. W pewnym momencie była możliwość albo sprawdzenia uderzeniem Doriana Raileana, albo poszukania podaniem kompana z zespołu. Została ona przegapiona przez bohatera rajdu i później nie było już miejsca do przedarcia się ze strzałem przez ścianę mołdawskich obrońców.

1
2
17'

Pierwsza szansa na zaskoczenie Mołdawii dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Goście spokojnie przygotowali się do wykonania stałego fragmentu gry, a po kopnięciu piłki spod chorągiewki sędzia odgwizdał przewinienie.

1
1
1
1
2
13'

Chyba budzą się po długiej podróży piłkarze z Wysp Owczych, ponieważ zameldowali się na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Dariusz Kubicki zapowiedział, że będzie to interesujące widowisko, więc pozostało trzymać za słowo.

3
1
1
1
11'

Odchodząca piłka posłana z rzutu rożnego w pole karne reprezentacji Wysp Owczych. Przez sędziego nie doczekaliśmy się strzału, ponieważ piłka zdążyła przekroczyć całym obwodem linię bramkową.

1
1
1
8'

Podanie crossowe, ale piłka nie dotarła do napastnika reprezentacji Mołdawii. Akcja gospodarzy została przerwana w pobliżu narożnika pola karnego, a następnie futbolówka została ponownie wycofana do Doriana Raileana.

1
1
1
5'

Podeszli pressingiem gospodarze i starali się wysoko odebrać piłkę swoim przeciwnikom z Wysp Owczych. Teoretycznie udało się, ale niebawem futbolówka trafiła ponownie do obrońców.

2
1
1
3'

Polacy zdążyli stracić dwa gole, a w Kiszyniowie drużyny nie zdążyły przeprowadzić ciekawego ataku. Na razie w rozegraniu piłkarze w białych strojach z niebieskimi i czerwonymi elementami z Wysp Owczych. Gospodarze w granatowych strojach z białymi wstawkami.