1
77'
Mihail Platica #7
74'

Nie mają żadnych argumentów gospodarze. Mołdawia podchodzi wyższym pressingiem, stara się przeszkadzać już w okolicach pola karnego.

2
71'
Wyspy Owcze
3
1
2
2
69'

Farerzy trochę rozbici po stracie gola. Nie potrafią złapać rytmu z pierwszej połowy.

1
1
6
68'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Mołdawia jest bliska awansu na drugie miejsce w grupie. Trochę szok.

3
4
5
65'

Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego oddał Brandur Olsen. Zabrakło centymetrów!

1
64'
Gunnar Vatnhamar #16
Andrass Johansen #21
64'
Hannes Agnarsson #17
Joan Edmundsson #9
1
63'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy z ok. 30 metrów.

2
2
1
63'

W drugiej połowie mecz wygląda zupełnie inaczej. Mołdawia czuje się dużo pewniej na boisku. Jak w meczu z Polską...

1
61'

Z dystansu przymierzył Andreasen. Nie do końca dobrze, bo piłka przeleciała dobre 2-3 metry nad poprzeczką.

1
60'

Blisko drugiego gola! Z rzutu rożnego wrzucał Rata, Nicolaescu wygrał walkę w powietrzu na piątym metrze, ale znakomicie na linii broni Lamhauge!

2
2
59'

Przesadził teraz Rata. Odskoczyła mu piłka i ratował się wślizgiem. Rywal wycięty równo z trawą.

1
2
1
59'
Mołdawia
1
1
1
56'

Goście mogli pójść za ciosem. Najpierw Nicolaescu trochę pogubił się w dryblingu, po chwili uderzał zza pola karnego Marandici, ale został zablokowany.

1
2
53'

Gol! Strzelił Vadim Rata. Asystował mu Ion Nicolaescu.

Nie zawsze lepszy w futbolu wygrywa. No i właśnie. Mołdawia prowadzi! Nicolaescu bardzo łatwo ograł przeciwnika na skrzydle, zagrał płasko w okolice piątego metra i Rata pakuje piłkę do pustej bramki!

Mołdawia
6
3
5
7
15
52'

Marandici ruszył lewym skrzydłem, jednak zakończył akcję kiepskim dośrodkowaniem. Mimo to Lamhauge miał drobne problemy ze złapaniem piłki.

1
51'

W odpowiedzi mieliśmy prostopadłe podanie w kierunku Nicolaescu, ale dobrze czytał grę Lamhauge i pewnie interweniował poza polem karnym.

1
1
2
50'

Bjartalid mądrze podał w pole karne do Edmundssona, ale ten źle przyjmował piłkę, jakby nie spodziewał się, że ma rywala na plecach. Ostatecznie nawet nie oddał strzału.

1
49'

Druga połowa zaczęła się podobnie, jak pierwsza, czyli od ataków gospodarzy.

4
2
46'

Gramy!

1
2
3
1
czas Druga połowa
46'
Maxim Cojocaru #13
Vitalie Damascan #10
1
46'
Virgiliu Postolachi #17
Victor Stina #16
46'
Rene Joensen #20
Gilli Rolantsson #14
komentarz

Do przerwy 0:0. Lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, ale Mołdawia 2-3 razy wyszła z groźnym atakiem.

11
1
1
1
1
45'

Doliczona minimum jedna minuta.

2
1
1
45'

Ależ blisko gola dla gości. Przechwyt tuż przed polem karnym, Nicolaescu strzelał z szesnastu metrów... tuż obok słupka!

2
3
1
1
44'

Damascan z celnym strzałem z narożnika pola karnego, ale był spalony.

1
1
42'

Nicolaescu chciał wykorzystać błąd zawodnika gospodarzy, przedzierał się przez pole karne, ale nie udało mu się oddać strzału.

1
40'

Pierwszy celny strzał gości. Uderzał zza pola karnego Motpan. Nawet mocno, ale dobrze ustawiony był Lamhauge. Przypomnijmy, przedstawiciel handlowy.

1
1
1
38'

Bardzo spokojne tempo spotkania. Poza tym - nie oszukujmy się - nie ma tu finezyjnej gry.

5
4
36'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego, a tym razem w zasadzie strzał bezpośredni Brandura Olsena. Niewiele zabrakło to pięknego gola.

1
32'

Tymczasem na trybunach od początku sielanka. Cały czas przygrywa sympatyczna orkiestra.

5
1
1
1
31'

Posiadanie piłki: 69 proc. Wyspy Owczew, 31 proc. Mołdawia. Tu nic się nie zmienia.

6
2
2
30'

Teraz prosta strata Mołdawii na własnej połowie. Od razu gospodarze przeszli do ofensywy, jednak Andreasen nie przyłożył się do strzału i kopnął piłkę nad bramką.

1
1
29'

Czekamy na jakieś konkrety. Póki co Wyspy Owcze kontrolują mecz, ale brakuje klarownych sytuacji. Mołdawia sporadycznie wyprowadza kontry.

1
26'

Świetna kontra gości. Dwa podania w tempo wystarczyły. Nicolaescu odegrał piłkę na jedenasty metr, składał się do strzału Stina i został w ostatniej chwili zablokowany. To powinien być gol.

2
2
23'

Farerzy nie zmieniają stylu gry. Cały czas dominują.

7
1
22'

Johansen odważnie wbiegł między dwójkę rywali, był już w polu karnym, lecz zabrakło celnego podania.

2
1
20'

Mołdawia miała rzut wolny, pozycja wydawała się idealna na dobre dośrodkowanie, ale popsuł to koszmarnie Stina.

2
1
18'

Johansen wpadł w rywala na linii pola karnego. Sędzia uznał, że to zawodnik gospodarzy faulował, choć początkowo wyglądało to zgoła odmiennie.

1
16'

Wreszcie dłużej utrzymali się przy piłce goście. Mieliśmy dośrodkowanie Marandiciego z lewej strony, ale nie trafił czysto w piłkę Damascan i strzelił obok bramki.

1
12'

Bardzo głęboko cofnięta Mołdawia. Wyspy Owcze wyglądają w tym meczu jak zespół z innego piłkarskiego świata.

2
3
1
11'

Olsen wycięty równo z trawą.

2
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Nichita Motpan.

Mołdawia
1
1
1
9'

Mołdawia nawet nie potrafi wyprowadzić kontry. Raz byli na połowie przeciwnika i zakończyło się to stratą.

2
1
1
7'

Nic nie było. Gramy dalej.

2
2
1
7'

Sędziowie jeszcze sprawdzają ewentualne zagranie piłki ręką.

1
6'

Świetne, mocne dośrodkowanie w okolice piątego metra. Piłka strącona, powstało spore zamieszanie w polu karnym. Ostatecznie wybronili się przyjezdni.

1
1
5'

I znowu mieliśmy uderzenie z dystansu. Andreasen nie zastanawiał się długo i strzelił z dwudziestu metrów, piłka odbiła się od jednego z rywali. Korner.

4'

Wyspy Owcze przycisnęły od samego początku. Praktycznie nie schodzą z połowy rywala.

1
3'

Teraz dużo lepsza próba z dalszej odległości. Bjartalid mocno i poprzeczka ratuje Mołdawię!

2
3
1
2
2'

Pierwszy strzał z dwudziestu metrów w wykonaniu gospodarzy, choć ewidentnie skiksował Rolantsson. Zabrakło sporo.

1
2
1
1'