Żółtą kartkę otrzymał Victor Stina za zatrzymanie faulem ataku Czech.

90'

Doliczone trzy minuty.

90'

Gol! Strzelił Tomas Soucek. Asystował mu Vasil Kusej.

Już w 90. minucie Tomas Soucek podsumował mecz strzałem na 3:0. Na boisku zrobiło się radośnie, a gospodarze byli znacznie skuteczniejsi. Lider drugiej linii reprezentacji zgarnął piłkę wybitą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i spokojnie przymierzył płaskim kopnięciem do sieci.

Czechy
Asysta:
4
2
2
1
87'

Tomas Chory pożegnany owacyjnie przez publiczność. Asystował przy pierwszym golu, zdobył drugą bramkę, a jakby tego było mało, to jeszcze po faulu na nim była druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.

1
2
2
1
85'

Czechy. Schodzi: Tomas Chory. Wchodzi: Mojmir Chytil.

wchodzi Wchodzi
Mojmir Chytil #10
schodzi Schodzi
Tomas Chory #19
83'

Jeszcze była szansa na gola kontaktowego. Mała, ale była. Sergiu Platica mierzył z linii pola karnego. Nie przebił się jednak przez defensora ustawionego w drodze do bramki Jindricha Stanka.

82'

Odskoczyła piłka Czechowi w polu karnym przeciwnika. Veaceslav Posmac odprowadził rywala poza boisko. W tych okolicznościach od bramki Dorian Raileran.

81'

Nie dość, że grupka reprezentantów Czech nie zdołała wpakować piłki do bramki Doriana Raileana, to jeszcze sędziowie zasygnalizowali coś po zakończeniu akcji.

1
1
80'

Chyba drugie trafienie odebrało wiarę Mołdawianom. Po przerwie kilkakrotnie posyłali piłkę w kierunku bramki Jindricha Stanka, ale trudno nazwać którąkolwiek z ich sytuacji podbramkowych stuprocentową.

2
1
78'

Mołdawia. Schodzi: Vadim Raţă. Wchodzi: Victor Stina.

Vadim Raţă #22
1
1
1
1
77'

Czechy. Schodzi: Lukas Provod. Wchodzi: Ondrej Lingr.

Ondrej Lingr #20
Lukas Provod #14
1
1
75'

I pozostało gospodarzom rozkoszować się prowadzeniem. Reprezentacja Czech stanęła na wysokości zadania i postara się zachować czyste konto do ostatniego gwizdka.

1
1
1
72'

Gol! Strzelił Tomas Chory. Asystował mu Vasil Kusej.

Czesi rozwiali ostatnie wątpliwości, co do zwycięstwa i awansu w 72. minucie. Na najważniejszego piłkarza meczu wyrastał Tomas Chory, który dołożył gola na 2:0 do wcześniejszej asysty. Napastnik oderwał się od Mołdawian po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostry kąt nie przeszkodził Tomasowi Choremu we wpakowaniu piłki pod poprzeczkę w bramce Doriana Raileana.

5
70'

Przesadził Lukas Masopust w konfrontacji z zastawiającym dostęp do piłki przeciwnikiem. Jest reakcja sędziego na przewinienie. Mołdawia miała możliwość zaskoczenia Czechów rozegraniem rzutu wolnego, jednak Tomas Soucek nie pozwolił na oddanie strzału.

2
1
1
1
66'

Druga bramka Czechów może rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, co do zwycięzcy spotkania. Była jedna szansa na wpakowanie piłki do siatki, jednak nieco rozpaczliwie wybronili się goście.

1
1
2
2
78'
Serafim Cojocari #18
65'

Mołdawia. Schodzi: Ion Nicolaescu. Wchodzi: Serafim Cojocari.

1
1
1
1
62'

Dorian Railean zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Jego dośrodkowanie nie zostało wykorzystane do oddania strzału przez Virgiliu Postolachiego. Nie można odmówić gościom ambicji, nawet podchodzą wysokim pressingiem, ale trudno będzie cokolwiek zdziałać w osłabieniu.

1
1
60'

Selekcjoner Mołdawii dokonał dwóch ofensywnych zmian w przerwie, ale nadzieja na awans stopniowo gaśnie. W 55. minucie Vladyslav Baboglo zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę za uderzenie w twarz Tomasa Chorego. Do zdarzenia doszło w ferworze do walki, ale inna sprawa była taka, że Mołdawianie grali nieczysto od początku meczu i kolekcjonowali kartoniki.

2
3
59'

Mołdawia. Schodzi: Mihail Caimacov. Wchodzi: Sergiu Platica.

Sergiu Platica #7
Mihail Caimacov #11
58'

Czechy. Schodzi: Adam Hlozek. Wchodzi: Vasil Kusej.

1
58'

Czechy. Schodzi: Michal Sadilek. Wchodzi: Alex Kral.

55'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Vladyslav Baboglo za uderzenie w twarz, w ferworze walki, Tomasa Chorego.

2
52'

Nieudane dośrodkowanie i nie pozwolił na podsumowanie go strzałem ustawiony w odpowiednim miejscu David Zima.

1
50'

Niebezpiecznie wyglądające dośrodkowanie i przez chwilę poczuli niepewność kibice na stadionie w Ołomuńcu. Brakuje jednak skutecznego egzekutora zawodnikom z Mołdawii.

1
1
48'

Dwie próby pokonania Doriana Raileana strzałem z dogodnego rzutu wolnego. Na początek trzeba było jednak przebić się przez mur reprezentantów Mołdawii, a to okazało się zbyt skomplikowane dla Adama Hlozka.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Vladyslav Baboglo za przewinienie blisko własnego pola karnego.