1
1
1
90+4'

Islandia próbuje, ale gra o jednego zawodnika mniej i nie za bardzo jest w stanie cokolwiek ugrać.

2
1
1
90+1'

Sędzia doliczył minimum sześć minut.

1
90+1'

I mamy potwierdzenie - gol został uznany! Wielka radość Ronaldo!

11
4
90'

VAR w użyciu.

1
1
1
89'
89'

Ronaldo strzela gola z bliskiej odległości, ale... sędzia asystent pokazał spalonego po odegraniu piłki przez Inacio. Mamy kontrowersję!

7
4
1
88'

Ślamazarna gra Portugalczyków. Nie zdobywają terenu.

1
87'

Dośrodkowanie z prawej strony i Ronaldo pomagał sobie ręką w momencie przyjmowania piłki.

1
84'

Portugalia. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Vitinha.

wchodzi Wchodzi
Vitinha #23
schodzi Schodzi
1
84'

Portugalia. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Otavio.

Otavio #15
1
83'

Ronaldo faulowany... a jednak nie! Portugalczyk przewrócił się przed polem karnym, ale sędzia sklasyfikował to jako symulkę!

1
83'
81'

Islandia kończy w osłabieniu! Nieodpowiedzialny faul Willumssona przy linii bocznej.

1
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Willum Thor Willumsson.

Willum Thor Willumsson #15
Islandia
79'

Islandia. Schodzi: Jon Dagur Thorsteinsson. Wchodzi: Hakon Arnar Haraldsson.

Hakon Arnar Haraldsson #18
Jon Dagur Thorsteinsson #9
1
79'

Islandia. Schodzi: Valgeir Lunddal Fridriksson. Wchodzi: Alfons Sampsted.

Alfons Sampsted #2
Valgeir Lunddal Fridriksson #3
78'

Ronaldo w polu karnym. Nie miał z czego oddać strzału, w końcu spróbował piętą, jednak został zablokowany. Nie było tam miejsca na nic.

77'

Portugalia wciąż przy piłce, ale wszystkie jej ataki są wolne, czytelne.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Jon Dagur Thorsteinsson.

Islandia
75'

Islandia. Schodzi: Arnor Traustason. Wchodzi: Isak Bergmann Johannesson.

Isak Bergmann Johannesson #6
75'

Islandia. Schodzi: Alfred Finnbogason. Wchodzi: Saevar Atli Magnusson.

Saevar Atli Magnusson #16
74'
72'

Blisko Islandia! Willumsson złamał akcję do lewej nogi i potężnie uderzył zza pola karnego. Niewiele zabrakło...

70'

Żółtą kartkę otrzymał Willum Thor Willumsson.

Islandia
69'

Świetne podanie z głębi pola dostał Ronaldo. Przyjął piłkę w pełnym biegu, był w polu karnym, ale strzelił nad poprzeczką! Nie podał też do niepilnowanego przed bramką Bruno Fernandesa!

67'

Portugalia. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Goncalo Inacio.

Goncalo Inacio #6
66'

Chwila przerwy, bo jakiegoś urazu doznał Ingason.

65'

Leao jako jedyny stara się ożywić grę swojego zespołu, ale jest umiejętnie podwajany, gdy tylko ma odrobinę przestrzeni.

63'

Ronaldo wyciął A.Gudmundssona przy linii bocznej. Nie zgadza się z decyzją sędziego, z kolei gospodarze protestują, domagają się kartki.

62'

Dalot z trudem, ale opanował piłkę w polu karnym. Na koniec jednak zabrakło mu jednego dotknięcia futbolówki, by dojść do sytuacji strzeleckiej. Wyjaśnia sytuację Runarsson.

60'

I chyba powoli wracamy do statycznej gry z pierwszej połowy.

58'

Wreszcie przyspieszył na skrzydle Leao, wbiegł w pole karne i zdołał podciąć piłkę wzdłuż linii piątego metra, ale nie było tam strzału.

55'

Islandia jeszcze bez składnej akcji w drugiej połowie. Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy.

54'

Płaskie podanie Cancelo w pole karne. Kolejny raz brakuje w zespole Portugalii kogoś, kto zgubiłby rywala i poszukał strzału.

53'

Ronaldo na spalonym. Nie zdążył wrócić, nawet nie miał takiego zamiaru. Dostał podanie, ale akcja momentalnie została przerwana.

52'

Jeszcze Ronaldo. Szukał strzału, długo się składał, a na koniec został zablokowany na 16. metrze.

52'

Zablokowane uderzenie Bernardo Silvy z ostrego kąta. Trochę przyspieszyli goście.

51'

Zbyt mocne podanie z prawej strony w kierunku Ronaldo. Nawet nie powalczył o piłkę.

49'

Po centrze z rzutu rożnego minimalnie niecelny strzał głową oddał Ronaldo. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

2
49'

Ładna akcja Portugalii. Leao przepuścił piłkę, był na szesnastym metrze Bruno Fernandes, ale połapali się w tym rywale.