(0:0)
Zakończony
Portugalia
90+7'

Jeszcze szansa dla Portugalii, ale po strzale Horty piłka była wybijana niemal z linii bramkowej.

1
2
1
1
1
90+5'
Portugalia
1
1
1
2
2
90+4'

Płaskie dośrodkowanie z lewej strony. Bardzo mocne. Czubkiem buta trącił piłkę Vitinha, ale strzelił wysoko nad bramką.

1
90+3'

Niewiele dzieje się na boisku. Portugalia przebywa na połowie przeciwnika. I tyle.

1
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

1
1
90'
wchodzi Wchodzi
Martin Marxer #5
schodzi Schodzi
Dennis Salanović #11
6
19
87'
87'
Joao Neves #13
1
86'

Nie ma gola. Spalony!

1
1
85'

Nie wiadomo czy chodzi o spalonego czy faul.

1
85'

Sędzia biegnie do monitora.

1
83'

VAR jeszcze sprawdza ewentualny faul na bramkarzu.

2
2
80'

Mocne uderzenie Cancelo z dystansu. Benjamin Buchel odbił piłkę przed siebie, ale na jego szczęście bez konsekwencji.

79'

Kolejny niecelny strzał Felixa. W pierwszej połowie był niewidoczny, w drugiej wyraźnie się rozkręcił.

77'

Niecelnie strzelał głową Antonio Silva po rzucie rożnym.

77'
Jens Hofer #23
Aron Sele #8
76'

Kwadrans do końca. Równie dobrze sędzia mógłby już zagwizdać po raz ostatni.

74'

Joao Felix strzelał zza pola karnego, jednak nie dokręcił piłki.

1
1
74'

Scenariusz się nie zmienia. Portugalia stara się atakować, Liechtenstein w głębokiej defensywie.

1
71'

Joao Felix strzela gola na 3:0 z ostrego kąta, ale sędzia sygnalizuje spalonego. Niepotrzebnie dotykał piłkę Diogo Jota, bo początkowo Felix nie był na spalonym.

2
1
69'

Poklepali Felix i Bruma, jednak po raz kolejny zabrakło dokładności w polu karnym rywala.

2
1
67'
67'
65'

Sele miał problem po zderzeniu głowami, jednak wrócił już na boisko.

1
64'
Philipp Ospelt #9
Julien Hasler #18
1
64'
Liam Kranz #19
Niklas Beck #22
1
63'

Ronaldo skiksował na 16. metrze i uderzył obok słupka.

1
1
61'

Ależ szansę mieli gospodarze! Dennis Salanović stanął oko w oko z Jose Sa i przegrał ten pojedynek!

1
60'
59'

Ronaldo przed kolejną szansą po płaskim podaniu z prawej strony, ale strzelił w trybuny.

1
57'

0:2! Długie podanie do Joao Cancelo i pierwsza dziś fatalna pomyłka Benjamina Buchela. Wyszedł poza pole karne, łatwo ograł go Cancelo i spokojnie strzelił do pustej bramki.

3
1
55'

Prostopadłe podanie w kierunku Ronaldo. Wydawało się, że lada moment będziemy mieli sytuację jeden na jeden z bramkarzem, ale trochę za daleko wypuścił sobie piłkę i zdążył z interwencją jeden ze stoperów.

1
54'

Zamknięci we własnym polu karnym gospodarze. Tu nawet nie ma mowy o czekaniu na kontry. Po przechwycie piłki od razu następuje dalekie wybicie i strata.

1
51'

Kontra Portugalii, ale strzał Ronaldo zza pola karnego został zablokowany.

2
2
49'

Wybronili się gospodarze. Źle zagrał Bruno Fernandes, wycofywał piłkę przed pole karne do Cancelo, jednak ten nie miał możliwości, by złożyć się do strzału.

1
48'

Korner dla Portugalii, która ani myśli się zatrzymywać. Wręcz przeciwnie.

1
1
2
47'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Diogo Jota.

Przełamali się Portugalczycy! Świetne prostopadłe podanie Diogo Joty, Ronaldo nie pozwolił zbliżyć się do siebie obrońcy rywali i mocnym strzałem lewą nogą pokonał bramkarza. 0:1.

46'

Pierwsza akcja gości po przerwie. Dośrodkowanie z prawej strony i z kilku metrów w słupek strzela Ronaldo!