Real Madryt ostatnim półfinalistą rozgrywek o Puchar Króla!

3
1
3
120+1'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Pół boiska z piłką przebiegł Vinicius i trafił do bramki z pola karnego!

19
7
3
4
11
120'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
119'

Błąd Witsela, ale Real po kontrze nie zdołał oddać strzału.

6
9
6
9
6
118'

120 sekund, może 180 pozostało Atletico na doprowadzenie do remisu.

1
1
1
116'

Z ok. 17 metrów uderzył Depay, ale źle trafił w piłkę.

2
2
3
3
1
114'
112'

Carrasco uderzał z pola karnego, wcześniej piłka mu podskoczyła i poszybowała daleko od celu.

2
2
2
111'

W zamieszaniu Depay nie był w stanie wbić piłki do bramki z kilku metrów!

3
3
1
2
2
110'

Atletico w ataku, Real postanowił przez ostatni kwadrans bronić się.

108'

Depay do Carrasco, a ten... był zaskoczony podaniem Holendra z rzutu wolnego. Dziwne zachowanie dość śpiącego w meczu Belga.

1
1
1
czas Druga połowa dogrywki
komentarz

Nerwowo w przerwie. Rezerwowi gości protestowali, żółta kartka pojawiał si w dłoniach sędziego.

106'

Koke ukarany w momencie, kiedy był na ławce.

1
2
2
1
komentarz

Kwadrans ma Atletico, aby doprowadził do rzutów karnych.

105'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
103'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior. To chyba gol na wagę awansu! Zagranie w pole bramkowe. Skiksował Vinicius, piłka dotarła do Benzemy, który pewnym strzałem trafił na 2:1!

18
19
5
8
17
101'

Odpowiedź gości. Strzał Moliny pewnie złapał Courtois.

1
1
1
2
1
100'

Strzał głową Ruedigera z 12 metrów poszybował obok słupka.

1
99'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Szybko poszło. Druga kartka dla Savicia i Atletico zagra w osłabieniu.

8
5
1
4
15
98'

Kara także dla gracza Atletico.

2
2
3
5
97'

Przepychanki z Saviciem, ukarany Vinicius.

5
3
95'

Modrić z kornera do Militao, który z pięciu metrów przestrzelił.

1
1
94'

Vinicius przedostał się w pole karne, ale nie zdecydował się na strzał, w końcu został zablokowany.

1
2
93'

Real rozpoczął dogrywkę od ataku. Królewscy szukają prowadzenia w meczu, Atletico cofnięte.

1
91'

3
90+4'

Vinicius dogrywał z pola karnego, ale niezbyt dokładnie. Piłkę odbił obrońca.

4
3
90+2'

Depay uderzył tym razem z ok. 16 metrów. Ponad bramką.

5
2
1
90+1'

Strzał Depay'a z ostrego kąta na korner Courtois.

1
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
87'

Kontra Atletico, ale gościom zabrakło spokoju i piłkę przejęli gospodarze.

1
1
1
4
4
85'

Strzał z dystansu Asensio, piłka w rękach Oblaka.

1
1
1
84'

Witsel do Griezmanna, ten spudłował z pola karnego, ale był na spalonym.

2
2
83'
83'
4
2
1
82'

Strzał z dystansu Rodrygo, piłka poszybowała ponad bramką Oblaka.

1
1
81'

Real przyspieszył, o dogrywce także nie marzy Atletico. Zapowiada się dobry mecz w końcówce!

1
79'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Luka Modrić. Ależ to proste! Modrić do Rodrygo, a ten w łatwy sposób minął kilku rywali i strzałem z pola karnego zewnętrzną częścią stopy wyrównał! 1:1!

33
28
7
16
22
77'

Real ma już tylko ok. kwadrans na doprowadzenie do dogrywki. To jednak Atletico lepiej wygląda w ostatnich minutach.

3
1
1
74'
Yannick Carrasco #21
3
2
1
1
1
73'
73'
73'

Uderzenie przewrotką Witsela z siedmiu metrów. Obok bramki!

3
2
1
1
1
73'

Świetny strzał Griezmanna. Courtois zdołał sparować piłkę!

4
3
2
3
1
72'

Goście mają pretensję do sędziego, że ten nie pokazał w meczu drugiej kartki Ceballosowi. Wydaje się, że powinien to zrobić.

1
71'

Kontra Atletico, zabrakło jednak uderzenia. Po chwili Lemar został sfaulowany przed własnym polem karnym.

1
69'
69'
1
3
69'

Coraz mniej czasu ma Real, Królewscy szukają dziury w obronie. Znalazł ją Benzema, ale piłka nie wpadła do bramki!

1
2
66'

Z pola karnego uderzył Vinicius. Słabo i do tego wyraźnie niecelnie.

1
1
64'

I znowu czegoś zabrakło Benzemie. Dodatkow Francuz był na spalonym i gola by nie było.

4
5
2
2
2
63'
1
1
1
2
3
62'

Hermoso zatrzymał Viniciusa i w kartkach już 0:3.

1
2
61'

Z ok. 16 metrów dość anemicznie z woleja uderzył Angel Correa. Courtois pewnie interweniował.

1
59'

Zaostrzyła się gra, sędzia nie sięga zbyt często po kartki, a mógłby to czynić.

1
57'

Strzał z pola karnego Benzemy, Oblak sparował strzał, Vinicius tak składał się do dobitki, że został przyblokowany.

1
2
2
1
1
56'

Mocny strzał z dystansu oddał Valverde. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
2
2
1
54'

Faul przy bocznej linii i druga kartka w meczu.

Reinildo Mandava #23
1
2
53'

Mocne dogranie Valverde, Benzema jednak nie zdołał dołożyć nogi, a do bramki miał już tylko cztery metry!

2
2
2
2
2
53'

Morata jednak wrócił do gry. W ataku Real Madryt. Szybciej starają się grać Królewscy w 2. połowie.

1
1
50'

Morata poza boiskiem. Do wejścia przygotowuje się Depay. Tymczasem w polu karnym gości skiksował Benzema.

2
2
1
1
1
48'

Morata leży na murawie, trzyma się za nogę. Będzie konieczna zmiana?

3
2
3
4
5
47'

Kroos dogrywał z rzutu wolnego, piłkę wybił obrońca. Real od początku 2. połowy w ataku.