Koniec! Real Madryt zwycięzcą Klubowych Mistrzostw Świata!

1
1
1
90+5'

Już nie pchają się na siłę do przodu Królewscy. Szanują piłkę. Rozgrywają na własnej połowie.

2
1
1
1
90+3'

Niewiele dzieje się w doliczonym czasie.

90'

Pogramy o minimum siedem minut dłużej.

90'

Rodrygo zrewanżował się koszmarnym strzałem w dogodnej sytuacji. To była bardzo ładna akcja Realu.

1
89'

Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Nasser Al-Dawsari.

1
86'
ZMIANA
86'
ZMIANA

Al-Hilal FC. Schodzi: Luciano Vietto. Wchodzi: Abdullah Samy Al-Hamdan.

wchodzi Wchodzi
Abdullah Samy Al-Hamdan #14
schodzi Schodzi
1
86'

Kolejna próba Asensio z dystansu - nad poprzeczką.

1
2
83'

Asensio strzelał mocno z narożnika pola karnego, ale będzie tylko rzut rożny dla Realu.

2
1
3
81'

Powinno być 5:4! Fatalnie pudłuje z kilku metrów Marega, który próbował dobijać piłkę odbitą przez Łunina po strzale Vietto! Kolejna doskonała akcja Michaela!

2
3
2
2
79'
ZMIANA
6
2
1
1
2
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luciano Vietto. Asystował mu Michael.

Zamiast szóstego gola dla Realu jest trzeci dla Al-Hilal! Michael wbiegł z dużą dynamiką w pole karne, zagrał do Vietto, który znakomicie obrócił się z piłką i strzelił do pustej bramki!

14
78'

Valverde szuka hat-tricka. Mocny strzał zza pola karnego, ale ponownie nie dał się zaskoczyć Al-Maiouf.

77'

Strzał Rodrygo na raty broni Al-Maiouf. Real szuka kolejnych goli.

1
1
75'
ZMIANA

Al-Hilal FC. Schodzi: Salem Al-Dawsari. Wchodzi: Nasser Eissa Al-Dosari.

Nasser Eissa Al-Dosari #16
75'
ZMIANA

Al-Hilal FC. Schodzi: Andre Carrillo. Wchodzi: Michael.

#0
1
74'
ZMIANA
2
3
2
1
1
74'
ZMIANA
4
3
1
1
2
73'

Już bez większych nadziei Al-Hilal. Real spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boisko. Robi się coraz więcej miejsca.

1
70'

I kolejna akcja Realu. Kilka szybkich podań przed polem karnym i strzał Viniciusa z szesnastu metrów był minimalnie niecelny! Okazuje się, że był tam lekki rykoszet, więc sędzia wskazał na rzut rożny.

1
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Dani Ceballos.

5:2! Obszerny zwód w polu karnym wykonał Ceballos, już składał się do strzału, ale wmieszał się we wszystko Vinicius i to on wykończył tę akcję Realu.

21
12
3
2
1
65'

Modrić był w polu karnym, mógł być popchnięty przez Carrillo, jednak arbiter z Anglii nawet nie pomyślał o użyciu gwizdka.

1
2
2
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luciano Vietto. Asystował mu Saud Abdullah Abdulhamid.

Czyżby rozluźnienie w szeregach Realu? Złamał linię spalonego Ruediger, Vietto znalazł się w sytuacji sam na sam z Łuninem i ładną podcinką strzela drugiego gola dla Al-Hilal!

14
62'
ZMIANA
62'
ZMIANA
6
3
2
1
1
62'

Francuz wstał o własnych siłach, więc niewykluczone, że skończy się tylko na strachu.

1
61'

Tchouameni doznał urazu. Potrzebna pomoc medyczna.

2
59'

Bardzo szybko to się potoczyło. Jeszcze przy stanie 2:1 wydawało się, że Al-Hilal może pokusić się o sprawienie niespodzianki, ale teraz trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż kolejne bramki dla Królewskich.

2
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Dani Carvajal.

To była kolejna akcja, która toczyła się w zbyt szybkim tempie dla Al-Hilal! Carvajal podał do wbiegającego w pole karne Valverde, a ten podciął piłkę nad bramkarzem. Real prowadzi już 4:1!

16
10
3
2
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

Real odpowiada w najlepszy możliwy sposób! Piękna akcja. Vinicius zagrał na klepkę z Camavingą, później Brazylijczyk zacentrował fałszem w pole karne, a z bliska formalności dopełnił Benzema!

15
8
1
1
1
53'

Odważnie ruszył prawą stroną Abdulhamid. Był już w polu karnym, ale jakby nie miał pomysłu na zakończenie akcji. Ostatecznie wyszło dość koślawe wycofanie piłki, w miejsce gdzie nie było żadnego z zawodników w niebieskim stroju.

52'

Vietto zagrał prostopadle do Maregi, ale stanął zamiast ruszyć w pole karne. Marega odegrał piętką, myśląc, że kolega z drużyny jest niedaleko.

1
50'

Długi przerzut w kierunku Maregi, ale ten po przyjęciu piłki nie poradził sobie z dobrze ustawionym Camavingą. Rzadko atakują zawodnicy Al-Hilal.

1
47'

Po mocnym dośrodkowaniu Maregi interweniował Alaba. Saudyjczycy sygnalizowali zagranie ręką, ale sędzia był innego zdania.

2
1
46'

Mogło się to szybko zacząć! Techniczny strzał po ziemi z dalszej odległości oddał Kroos i tylko nieznacznie się pomylił.