Liga Konferencji Europy: 1/8 finału, pierwsze mecze
(1:0)
Zakończony
Djurgardens IF
komentarz

Za nami pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Lech pokonał Djurgardens 2:0 i jest bliżej ćwierćfinału!

100
31
7
7
5
90+5'

Skóraś mógł dobić rywala! Po kontrze huknął z ok. 15 metrów. Tuż ponad bramką!

17
10
8
16
8
90+4'
Victor Edvardsen #16
71
21
6
4
4
90+3'

Goście tak rozciągnęli grę, że skończyło im się boisko.

15
55
3
3
2
90+2'

Eriksson, męczący zawodnik. Chodzi za sędziną krok w krok. Marudzi, sędziuje. Paskudnie. Irytujący człek.

18
49
2
2
11
90+1'

Szwedzi nie oddali piłki, którą wybili gracze Lecha. Cóż, bufonem trzeba się urodzić.

11
8
2
5
18
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

4
5
6
2
7
88'

Końcowe minuty meczu. Lech nie pozwala rywalom na wiele. Goście z piłką w okolicach środka pola. Tyle mogą.

37
13
4
3
3
85'

Jeszcze rywale starali się zaatakować, ale piłkę przejął Ishak. Po chwili został zrównany z trawą.

22
11
10
7
20
84'
4
83'
Jacob Bergstrom #18
2
1
4
3
4
82'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Adriel Ba Loua. To sobie Lech ustawił rywala. Po akcji Skórasia piłkę otrzymał Ba Loua i zagrał do Marchwińskiego, a ten w sytuacji sam na sam na 2:0!!!!!

181
79
23
7
11
81'

Sporo walki w środku pola. Żadna z drużyn nie jest w stanie na dłużej utrzymać piłki.

1
1
1
1
6
78'

Przekombinowali w polu karnym gości graczy Lecha. W efekcie zbyt anemicznie kopnął Skóraś. Piłka w rękach bramkarza.

1
1
3
5
76'
Jesper Lofgren #4
Carlos Gracia #17
2
1
75'
74'

Dobrze w ostatnich minutach w defensywie radzą sobie gracze Lecha. Goście nie potrafią zagrozić Bednarkowi.

13
2
71'
9
4
2
1
2
71'

Z prawej strony dogrywał Pereira, ale dobrze obrońcy gości.

1
2
3
69'
Hampus Finndell #13
Besard Sabovic #14
2
2
1
67'

Ishak zły na sędzinę, która odgwizdała faul w ataku i pokazała Ishakowi kartkę. Wydaje się, że słuszna decyzja.

Lech Poznań
10
3
6
8
15
67'

Oshak w polu karnym, ale Szwed został zablokowany.

6
4
3
3
65'

Dobrze zapowiadała się kontra Lecha, ale Sousa w momencie wszystko zaprzepaścił. Gdyby gracz Lecha miał taki talent jak jego menago.

3
6
1
3
63'

W końcu akcja Lecha. Efektem próby kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

23
6
1
60'
3
2
2
13
10
60'

Godzina gry za nami. W ostatnich minutach gracze Djurgardens mają więcej do powiedzenia. Lech przyczajony.

1
1
4
1
2
57'

W samych majtasach jeden z graczy gości. Awaria spodenek. Pamiętamy, "kompletnie, konkretne". Pani sędzina poczerweniała.

6
24
2
1
56'

A teraz dogranie z lewej strony. Asoro nie jest potężny, ale pozycję wygrał. Głową uderzył niecelne.

1
1
2
2
55'

Bardzo gorąco pod bramką Lecha. Seria wrzutek, odegrań. W końcu do piłki dopadł Berg i przestrzelił z ośmiu metrów!

4
8
4
1
6
54'

Jedna z nielicznych prób gości. Dośrodkowanie w pole karne, pewnie obrońcy Lecha Poznań.

5
2
1
1
1
51'

Ucierpiał łokieć Milicia. Obrońca Lech cierpi.

1
3
2
12
6
50'

Skóras dopadł do piłki przed polem karnym, ale kropnął kilka pięter ponad bramką. Piłka pofrunęła w stronę lotniska.

9
2
2
4
3
49'

Wściekły na wszystkich jest zawodnik gości. A może warto zacząć od siebie?

14
8
1
2
2
48'

Po zębach dostał Karlstroem. będzie kartka?

1
2
7
5
2
47'

Lech wykonywał rzut rożny. Zagranie na bliższy słupek, ale skuteczniejsi obrońcy.