(1:1)
Zakończony
Juventus FC
komentarz

Koniec tego meczu! Sporting zremisował z Juventusem 1:1, ale w pierwszym meczu to ekipa z Turynu strzeliła o jednego gola więcej. To goście mają półfinał Ligi Europy!

9
3
1
3
2
90+5'

Pogba podał w pole karne do Milika, jednak minimalnie szybciej przy piłce był Adan. Zabrakło centymetrów.

4
2
2
4
90+5'

Wreszcie odebrali piłkę goście i oddalili grę od własnego pola karnego.

6
2
1
1
90+3'

Edwards po raz kolejny przewrócił się w polu karnym. Tym razem został ukarany przez sędziego za symulkę.

10
3
1
1
1
90+3'
Marcus Edwards #10
7
2
1
1
90+2'

Gra toczy się już tylko na połowie Juventusu.

1
1
2
4
90'

Sędzia dolicza minimum pięć minut.

4
1
2
90'

Coates ponownie miał okazję, zamykał akcję na dalszym słupku, ale nie trafił w bramkę! Z poświęceniem rzucił się Szczęsny i utrudnił sytuację kapitanowi Sportingu.

3
3
1
1
89'
Juventus FC
3
4
2
2
4
88'

To była szansa na dogrywkę! Ależ myli się Coates! Świetna akcja Edwardsa, wystawienie piłki do Coatesa, ten miał przed sobą tylko bramkę, ale strzelił nad poprzeczką!

4
2
1
2
2
87'
2
86'

Kontra Juventusu, Kostić chciał podawać płasko w pole karne w kierunku Milika... niedokładnie.

2
1
2
2
2
83'

Gatti przypadkowo kopnął Diomande w polu karnym. Nie trafił w piłkę, zahaczył przeciwnika. To było bardzo bolesne, ale zawodnik Juventusu momentalnie przeprosił.

1
2
2
1
1
83'
1
1
1
1
81'
Youssef Chermiti #79
81'
Matheus Reis #2
Goncalo Inacio #25
79'

Edwards przewrócił się w polu karnym po wejściu Kosticia, ale tu nie było mowy o przewinieniu, co plastycznie pokazał arbiter.

78'
77'

Coraz bardziej agresywny pressing Sportingu. Oni wiedzą, że muszą ryzykować coraz mocniej. Czasu zostało bardzo mało.

1
1
1
75'

Szansa dla Sportingu po błędzie Danilo! Esgaio był w polu karnym, bardzo mocno strzelił z ostrego kąta, ale nie trafił w bramkę! To była doskonała sytuacja.

2
74'

W odpowiedzi z dystansu uderzył Pedro Goncalves. Pewnie broni Szczęsny.

4
2
73'

Akcja Juventusu, pędził skrzydłem Cuadrado, był w polu karnym Milik, ale Kolumbijczyk wybrał strzał z trudnej pozycji. Nie trafił w bramkę.

1
2
72'

Juventus FC. Schodzi: Fabio Miretti. Wchodzi: Paul Pogba.

72'
Bremer #3
1
69'

Chiesa z osiemnastu metrów uderzył bardzo niecelnie. Wcześniej mądrze utrzymał się przy piłce Vlahović i przytomnie zagrał do kolegi z drużyny.

1
68'

Wejdzie na boisko Arkadiusz Milik. Już jest gotowy przy linii bocznej.

9
2
1
1
67'

Morita przewrócił się 25 metrów przed bramką Szczęsnego, ale sędzia ani myślał dyktować rzutu wolnego dla Sportingu. Cały czas przeważają gospodarze, jednak nie przekłada się to na sytuacje.

2
64'

Przeszkodzili sobie dwaj zawodnicy Sportingu. Strzelał zza pola karnego Edwards, lecz trafił w przebiegającego przed nim Moritę.

1
62'

Dobra interwencja Szczęsnego poza polem karnym, ale i tak był spalony Trincao.

61'

Dobry pressing Sportingu. Nuno Santos miał piłkę na lewym skrzydle, ale podjął kolejną złą decyzję o strzale praktycznie z bocznej linii pola karnego. Wysoko nad bramką.

59'

Niezbyt pewna interwencja Szczęsnego na przedpolu po dośrodkowaniu Nuno Santosa. Polak był atakowany przez Edwardsa, co dodatkowo utrudniło mu zadanie.

1
58'

Szczęście gości, że podpalił się Pedro Goncalves i źle strzelał zza pola karnego. Miał inne opcje, prawdopodobnie lepsze, jednak nie zdecydował się na podanie.

1
56'

Di Maria utrzymał się przy piłce na skrzydle, zagrał przed pole karne, ale strzał Locatelliego został zablokowany.

1
1
55'

Vlahović nie trafia z trzech metrów do pustej bramki! Fatalne zachowanie napastnika Juventusu! Zabrał praktycznie pewną asystę Cuadrado...

1
2
5
9
53'

Strzał Nuno Santosa z bardzo daleka pewnie broni Szczęsny.

6
4
2
3
2
52'

Sporting od początku drugiej połowy ma optyczną przewagę. Juventus gra po swojemu, daje rywalowi rozgrywać piłkę.

1
2
50'

A więc wszystko jasne - było czysto!

7
5
3
3
2
50'

Czekamy na decyzję VAR.

1
49'

Zawodnicy Sportingu sugerują sędziemu, że jeden z rywali zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Było tam ciasno, było zamieszanie. Miretto mógł lekko musnąć futbolówkę.