Lucas Hoeler! Pewny strzał z jedenastu metrów. Sensacja jest o włos!

3
1
1
90+4'

Jeszcze jakieś przepychanki. Pavard chciał trochę uszkodzić punkt, z którego wykonuje się rzut karny.

2
2
2
3
90+3'
7
4
1
1
90+3'
9
4
3
1
1
90+2'

Rzut karny dla Freiburga! Musiala zablokował ręką strzał Hoeflera!

7
5
3
1
2
90+2'
5
2
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
1
89'

W odpowiedzi zaskakująco z ostrego kąta uderzył Gnabry. Flekken nawet nie zareagował, choć ostatecznie piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

2
2
88'

Niecelny strzał głową Gulde po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Przy okazji zawodnik gości złapany na spalonym.

1
85'

Gnabry chciał zagrywać prostopadle w stronę Musiali. Za mocno.

2
2
1
1
83'

Upamecano ratował się faulem taktycznym. Zahaczony rozpędzający się Gregoritsch.

1
2
83'
3
1
1
82'

Sallai ruszył do piłki, ale uprzedził go Pavard i w ostatniej chwili odegrał do Sommera.

1
79'

Mane w pierwszej akcji uszkodził facjatę Gulde. Polała się krew.

1
2
3
79'
77'

Sadio Mane szykuje się do wejścia na boisko.

1
1
76'

Kwadrans do końca. Coraz więcej wskazuje na dogrywkę. Brakuje klarownych okazji z obu stron.

1
1
73'

Sane indywidualnie. Mijał kolejnych rywali na dużej prędkości, w końcu strzelał już z pola karnego, lecz ofiarnie rzucił się do bloku Eggestein.

1
2
1
72'

Ostatnie minuty to zdecydowana przewaga Bayernu.

1
1
1
1
71'

Rajd Cancelo lewą stroną zakończony wejściem w pole karne. Nie było strzału prawą nogą, ani lewą. Próba dośrodkowania zablokowana. Jakby stracił pomysł Portugalczyk.

1
1
1
68'
67'

Po rzucie rożnym dla Bayernu piłka została wybita przed pole karne. Strzelał Musiala, ale bardzo niecelnie.

1
64'
62'

Nic się nie działo i... nagle mieli okazję Bawarczycy! Po dośrodkowaniu Kimmicha z rzutu wolnego strzelał głową Pavard i poprzeczka ratuje Freiburg!

3
4
2
2
61'
Kiliann Sildillia #25
SC Freiburg
4
3
1
61'

Pół godziny do końca. Bayern trochę bije głową w mur.

1
1
1
59'

Coman chciał minąć rywala prostym zwodem, ale wypuścił sobie piłkę zbyt daleko i nie opanował jej w obrębie boiska.

58'

Bayern miał szansę na kontrę w przewadze liczebnej, lecz Mueller długo zwlekał z podaniem i finalnie został zablokowany w okolicach linii środkowej.

1
1
56'

Bayern nie ma już tak dużej przewagi, jak w pierwszej połowie. Można nawet zaryzykować, że groźniejsi w swoich atakach są goście. Brakuje jednak konkretów.

1
1
53'

Wrzutka Grifo z rzutu wolnego, strzelał głową Ginter, ale lekko i w środek bramki. Pewna interwencja Sommera.

1
1
52'

Choupo-Moting strzelał z narożnika pola karnego. Włożył w to za mało siły. Flekken broni bez problemów.

49'

Ale Bayern rewanżuje się tym samym. Mueller zagrał wyśmienicie na jeden kontakt do Cancelo. Portugalczyk był nieatakowany w polu karnym, jednak nie potrafił dobrze przyjąć piłki.

1
1
47'

Znakomicie wyprowadzony kontratak przez Freiburg. Zabrakło tylko... dobrego strzału. Doan nie trafił czysto w piłkę po płaskim podaniu z lewej strony. Mają czego żałować.

1
1
46'

Do przerwy w Monachium remis 1:1.

45+2'

Flekken popełnił błąd przy dośrodkowaniu. Odbił piłkę prosto pod nogi Muellera, ten strzelał bez zastanowienia, lecz na linii bramkowej doskonale spisał się Ginter!

45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

45'

Kontratak Bayernu! Powinno być 2:1. Upamecano przejął piłkę i ruszył do ofensywy. Podanie na obieg do Muellera, ten podawał wzdłuż piątego metra, ale przed pustą bramkę skiksował Choupo-Moting! Utrudnił mu sytuację Flekken, który lekko trącił futbolówkę.

2
2
2
44'

Teraz Grifo na spalonym po podaniu Doana.

43'

Mieli rzut wolny z ok. 40 metrów goście, ale źle dośrodkowywał Grifo. Prosto w ręce wychodzącego na piątkę Sommera.

1
1
41'

Ależ blisko drugiego gola goście! Co prawda kiepski strzał zza pola karnego oddał Eggestein, ale piłka przypadkowo dotarła do niepilnowanego Hoelera, który jednak był o ułamki sekundy spóźniony.

1
1
40'

Nie popisał się przy dośrodkowaniu Sildillia. Piłka leciała długo, wysoko i ostatecznie pewnie złapał ją Sommer.

1
1
39'

Przedzierał się środkiem Sane, jednak zabrakło miejsca, by wypracować sobie sytuację strzelecką. Bayern stara się skruszyć obronę Freiburga.

1
1
37'

Coman ruszył do linii końcowej, dograł piłkę w pole karne, ale zbyt głęboko. Broni Flekken.

3
2
1
1
36'

Gregoritsch zablokowany po raz kolejny.

1
36'
3
1
3
34'

Zespół z Freiburga spychany do coraz głębszej defensywy.

1
1
1
33'

Kolejny raz Bayern. Coman popisał się pięknym dośrodkowaniem w pole karne, Mueller zamykał akcję na bliższym słupku, lecz trafił jedynie w boczną siatkę. Inna sprawa, że nie byłby uznany ten gol, bo Coman był na spalonym.

30'

Blisko był Goretzka. Strzelił nad poprzeczką, choć był tam jeszcze lekki rykoszet.

2
2
29'

Sane składał się do strzału z woleja, ale został zablokowany. Korner dla Bayernu.

1
2
27'

Ależ piękne trafienie. Złe wybicie Comana z własnego pola karnego. Piłka spadła pod nogi Nicolasa Hoeflera, a potem zadziała się magia. Kapitalne uderzenie z blisko 30 metrów i Sommer nie dał rady!

10
5
2
3
4
25'

Kontynuowali akcję goście. Grifo doszedł do piłki przy linii końcowej, zagrał w pole karne, ale Gregoritsch strzelił zdecydowanie zbyt lekko. Pewna obrona Sommera.

1
1
1
24'

Zablokowany strzał Gregoritscha z osiemnastu metrów. Kiepsko uderzył zawodnik gości.

23'

Rajd Sane, złamał akcję do środka i chciał podać prostopadle do Choupo-Motinga. Troszeczkę zbyt mocno.

1
1
21'

Sane na wyimaginowanym spalonym po zagraniu z głębi pola. Dziwna decyzja sędziego asystenta.

20'

Goście protestowali, że Upamecano faulował w tej sytuacji. Sędziowie sprawdzili to na VAR i utrzymali decyzję z boiska. 1:0 Bayern!

1
1
19'

Gol! Strzelił Dayot Upamecano. Asystował mu Joshua Kimmich.

I trochę z niczego Bayern wychodzi na prowadzenie! Kimmich precyzyjnie dograł piłkę z rzutu rożnego, a Upamecano w brutalny sposób wygrał walkę w powietrzu z Eggesteinem i uderzył nie do obrony.

7
4
1
3
19'

Cancelo pięknym podaniem obsłużył wbiegającego w pole karne Sane. Ten miał dużo miejsca, ale nie pokusił się o strzał, tylko wycofywał piłkę. Została wybita przez obrońcę.

1
16'

Grifo cierpi przy linii bocznej. Oberwał w brzuch od Pavarda.

1
15'

Bayern cały czas spokojnie rozgrywa piłkę, natomiast przesadnie nie forsuje tempa. Freiburg nie podchodzi wyższym pressingiem.

1
1
12'

Zaskakujące uderzenie Sane prawą nogą zza pola karnego. Nieznacznie obok słupka.

2
2
11'

Czekamy na sytuacje strzeleckie. Póki co gra toczy się daleko od jednego lub drugiego pola karnego.

1
9'

Świetna indywidualna akcja Choupo-Motinga. Utrzymał się przy piłce, ale nie miał miejsca do strzału zza pola karnego. Podał do boku do Sane, ten od razu chciał płasko centrować w "szesnastkę", lecz wybili futbolówkę rywale.

1
1
8'

Hoeler wykonał wślizg w nogi Goretzki i sam przy tym ucierpiał. Potrzebna jest chwila przerwy.

7'

Goretzka znów wychodził za linię obrony. Kimmich to widział, zagrał prostopadle, ale w ostatniej chwili przecięli to podanie rywale. Byłaby doskonała szansa dla Bayernu.

1
1
5'

Freiburg na razie ma problem z wymianą kilku podań. O akcjach ofensywnych nie ma mowy.

1
1
3'

Gospodarze długo utrzymują się przy piłce. Tego akurat można było się spodziewać.

2'

Od razu przyspieszył Bayern. Coman podawał w pole karne do wbiegającego Goretzki, ale ten nie sięgnął piłki i nie oddał strzału. Zaskoczona defensywa gości.

1'