(1:0)
Zakończony
Osasuna Pampeluna
komentarz

Real Madryt dowiózł prowadzenie do końca i może cieszyć się z 20. w historii zdobycia Pucharu Króla. Trofeum na Santiago Bernabeu wróciło po dziewięciu latach.

9
9
1
2
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA
Pablo Ibanez #19
1
90+3'

Obrońca w ostatnim momencie zatrzymał Avillę, a ten był już pięć metrów przed bramką!

1
1
90+4'
1
1
90+2'

Osasuna bije głową w mur. Real Madryt coraz bliżej triumfu.

1
90'

Jeszcze 5 minut pozostało Osasunie.

90'
2
1
89'
ZMIANA
86'

Real Madryt na połowie Osasuny. Zespół z Pampeluny nie ma pomysłu na skuteczny atak.

1
87'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Moi Gomez #16
87'
ZMIANA
Kike Garcia #18
84'

Bezradna jest momentami Osasuna. Real ma grę pod kontrolą.

1
2
84'
82'
ZMIANA
79'

Courtois czekał, obrońcy czekali. W końcu Belg złapał piłkę.

77'

Real Madryt szuka trzeciego gola. Przed momentem po dośrodkowaniu niecelnie uderzył Alaba.

75'
ZMIANA
Ruben Pena #15
1
75'
ZMIANA
75'
1
1
73'

Osasuna stara się atakować. Drużyna z Pampeluny musi zacząć ryzykować. Czas zaczyna płynąć coraz szybciej.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Zawodnikom Osasuny wydawało się, że piłka opuściła boisko i stanęli. Wykorzystał to Real. Po złym wybiciu piłka trafiła pod nogi Kroosa. Strzał odbił się jeszcze od obrońcy, piłka trafiła pod nogo Rodrygo, a ten z bliska trafił na 2:1!

Real Madryt
7
4
1
1
4
70'
ZMIANA
Ezequiel Avila #9
68'

Brakuje groźnych okazji. Czyżby jednak dogrywka?

65'

Realowi nie jest w smak dogrywka. Osasuna? W tej edycji grała już takowe cztery.

2
62'

Dogranie sytuacyjne Benzemy, strzał Valverde odbił się od ziemi, piłki przeleciała ponad bramką.

1
1
2
60'

Po bramce Torro kibice Osasuny tak się cieszyli, że zaprószyli ogień, Trwała krótka akcja gaśnicza na jednym z sektorów.

2
4
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Torro. Tzn. mamy remis! Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Torro i huknął z woleja nie do obrony! 1:1!

18
3
3
4
8
57'

Płyną minuty, Osasuna niewiele potrafi zdziałać. Real pozamykał sektory i czeka na możliwość zamknięcia meczu.

54'

Osasuna w końcu na dłużej przejęła piłkę i stara się znaleźć dziurę w obronie Realu Madryt.

1
51'

Szarżowa Rodrygo, zagrał do Benzemy, ten do Viniciusa, ale strzał Brazylijczyka poszybował ponad poprzeczką.

1
1
1
1
49'

Zagranie do Benzemy, kolejny strzał Francuza i piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
1
48'

Real Madryt po przejęciu piłki spokojnie. Nie zamierzają tracić sił Królewscy. To Osasuna musi szukać remisu.